Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marxiku
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 471

    #1321
    Re: Filmid ja sarjad

    Päris huvitav on "Mr. Nobody"
    Drama | Fantasy | Romance | Sci-Fi
    Peaosas Jared leto

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #1322
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas marxiku Vaata postitust
      Päris huvitav on "Mr. Nobody"
      Drama | Fantasy | Romance | Sci-Fi
      Peaosas Jared leto
      http://www.imdb.com/title/tt0485947/
      Vaatasin trailerit ja no mitte midagi ei saanud aru. Kutsus vaatama, sest tahaks nagu teada, et mis värk seal ikka on ja samas ei kutsunud vaatama, kuna tundus väga imelik/pointless :D

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #1323
        Re: Filmid ja sarjad

        tra ma ei saa absoluutselt aru inimestest, kes:
        1. teevad oma otsuse filmi suhtes trailerite j2rgi
        2. teevad oma otsuse, kerides filmi lihtsalt 10 minutiga l2bi

        PS: mul endal paar parimat s6pra k2ituvad nii.
        THERE IS NO FUCKING WAY, et sa niiviisi saad filmi
        pointile pihta. Ala, kui sulle ei meeldi comedy, kui sulle ei meeldi
        drama, siis seda sa vaatad IMDBst, et mis žanrisse ta l2heb, aga
        tra mingi traileri j2rgi otsustamine, ***** see pole normaalne.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1324
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
          tra ma ei saa absoluutselt aru inimestest, kes:
          1. teevad oma otsuse filmi suhtes trailerite j2rgi
          2. teevad oma otsuse, kerides filmi lihtsalt 10 minutiga l2bi

          PS: mul endal paar parimat s6pra k2ituvad nii.
          THERE IS NO FUCKING WAY, et sa niiviisi saad filmi
          pointile pihta. Ala, kui sulle ei meeldi comedy, kui sulle ei meeldi
          drama, siis seda sa vaatad IMDBst, et mis žanrisse ta l2heb, aga
          tra mingi traileri j2rgi otsustamine, ***** see pole normaalne.
          njh mu sõber üldse vaatab filme selle j2rgi, et kas filmil on eesti keelsed subid olemas:D

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1325
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
            njh mu sõber üldse vaatab filme selle j2rgi, et kas filmil on eesti keelsed subid olemas:D
            Nagu mina :)

            Saan tegelt inglise keelest väga hästi aru, aga harjumus lihtsalt selline ja pole eriline filmipede... Mõned must-see filmid ja South Parki vaatan ilma, muud mitte

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #1326
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              tra ma ei saa absoluutselt aru inimestest, kes:
              1. teevad oma otsuse filmi suhtes trailerite j2rgi
              2. teevad oma otsuse, kerides filmi lihtsalt 10 minutiga l2bi

              PS: mul endal paar parimat s6pra k2ituvad nii.
              THERE IS NO FUCKING WAY, et sa niiviisi saad filmi
              pointile pihta. Ala, kui sulle ei meeldi comedy, kui sulle ei meeldi
              drama, siis seda sa vaatad IMDBst, et mis žanrisse ta l2heb, aga
              tra mingi traileri j2rgi otsustamine, ***** see pole normaalne.
              nahhui sa sõimad
              Trailer ongi selleks, et saaks filmi olemusele pihta! Valin kõik filmid ennem trailerit vaadates.
              Ja et traileriga ei saa filmi pointile pihta?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Antud traileriga saab väga hästi filmi pointile pihta + võib suht suure tõenäosusega juba traileri põhjal ära öelda, et mis seal toimub ning kuidas see lõppeb. Seega there is no fucking way...no..there is a fucking way!

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #1327
                Re: Filmid ja sarjad

                facepalm.jpg

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #1328
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  võib suht suure tõenäosusega juba traileri põhjal ära öelda, et mis seal toimub ning kuidas see lõppeb.
                  facepalm.img
                  a mis sa seda filmi siis enam vaatama l2hed, kui sul l6pp teada on?


                  traileri m6te ongi sinusuguseid kinno t6mmata. komöödia
                  puhul n2iteks pannakse filmi parimad killud 2ra juba ja siis sa l2hed
                  filmi vahtima, ootad neid killukohti, mida sa juba traileris n2inud oled,
                  aga ometi naerad seal saalit2is inimestega, sest "nii naljakas oli ju,
                  poleks arvanud, et ta nii ytleb, haha."

                  filmi poindile pihta saamist ma pean ilmselt t2psustama - selle jaoks
                  peab filmil point olema ka. sinu n2iteks toodud filmil vaevalt mingit
                  sygavamat pointi on, standard tiineka movie.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #1329
                    Re: Filmid ja sarjad

                    See oli lihtsalt üks näide sinu ütlusele.
                    Kui inimene on ikka kindel, et seal ei ole mingit võimalus ja tegelikult on, siis tuleb see inimesele selgeks teha
                    Traileri puhul ma saan kenasti teada, et mida oodata - kas pean filmi süvenema või saan samalajal pokkerit ka taguda.
                    Ei ole just eriti mõtekas ntx Requiem for dreami vaadata siis kui tegeled veel teiste asjadega. Samas saab selle shes out my league filmi vabalt lihtsalt taustaks mängima panna ja ühe silmaga jälgida

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #1330
                      Re: Filmid ja sarjad

                      oli igav, vaatasin siit teemast, mida soovitatakse. tõmbasin breaking badi. väga kõva asi, aint tiba slow. üks osa on vist mingi 50 mintsa, sama asja suudaks 30 minutiga vabalt ära näidata. 8/10 ja soovitan parema puudumisel ära vaadata.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1331
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        oli igav, vaatasin siit teemast, mida soovitatakse. tõmbasin breaking badi. väga kõva asi, aint tiba slow. üks osa on vist mingi 50 mintsa, sama asja suudaks 30 minutiga vabalt ära näidata. 8/10 ja soovitan parema puudumisel ära vaadata.
                        tiba kiirem versioon breaking badist:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #1332
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas vennike Vaata postitust
                          oli igav, vaatasin siit teemast, mida soovitatakse. tõmbasin breaking badi. väga kõva asi, aint tiba slow. üks osa on vist mingi 50 mintsa, sama asja suudaks 30 minutiga vabalt ära näidata. 8/10 ja soovitan parema puudumisel ära vaadata.
                          Ma ka vist mingi 5 osa vaadanud...
                          Ei teagi, miskipärast eriti ei tõmba. Slow jutt on õige. Samas huumor on seriaalis väga eriline ning hea. Võimalik, et kunagi vaatan ära.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #1333
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Käisin lõpuks Robin Hoodi vaatamas, üsna awesome ! Kindlasti selle aasta TOP5s.
                            Soovitan !

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1334
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Vaatan seda Flashforwardit, nagu Breakinb Bad'iga otsustasin ka seda sarja vaatama hakata siin foorumis inimeste poolsetel soovitustel.

                              5+ sari imo.

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #1335
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Eile vaatasin shutter islandi ära, väga hea film imo, kuigi selline mindfakk käis, et ma ei suutnudki lõpuks aru saada, mis päriselt toimus :D

                                Aga keegi oskab mingit head krimi või dokumentaali soovitada?

                                Comment

                                Working...