Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaardimaja
    FPP Pro
    • May 2010
    • 281

    #2671
    Re: Filmid ja sarjad

    Game of thrones on nuts jah, aga kas hetkel on 8's osa viimane ja kas sellesl hooajas tuleb veel osasid?

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #2672
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
      Game of thrones on nuts jah, aga kas hetkel on 8's osa viimane ja kas sellesl hooajas tuleb veel osasid?
      Täna hommikul tuli üheksas ja kokku on esimeses hooajas (raamatus) 10 osa.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #2673
        Re: Filmid ja sarjad

        panen game of thrones kõik osad insta tõmbama, sean bean oli sharpe's juba omaette klass koos pete postlethwaitega. viimase aja seriaalidest ei saa mainimata jätta ka boardwalk empiret, üsna nuts.

        Comment

        • kaardimaja
          FPP Pro
          • May 2010
          • 281

          #2674
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Täna hommikul tuli üheksas ja kokku on esimeses hooajas (raamatus) 10 osa.
          naiss... paari tunni eest saigi kaheksa osa vaadatud, mõtlesin, et nüüd on elu mõttetu :D ... aga ei :P

          Comment

          • muhkLionu
            Grinder
            • Jan 2009
            • 522

            #2675
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Peale viimast "Game of Thrones" osa varises minu maailm kokku. Samas, kui nad sarja tegemisel võimalikult palju raamatut (mida ma lugenud pole) jälgivad, siis peaks ka edaspidi põnevust jaguma.
            Esimene raamat oligi suht sissejuhatuse eest, action ootab alles ees!

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #2676
              Re: Filmid ja sarjad

              Sai Christopher Nolani, kelle tööde austaja ma olen, esimene film "Following" ära vaadatud. Asi ainult natuke üle tunni pikk, aga siiski hea.
              Lisaks Nolani tüüpilisele twistile on filmis ka Mementolik ajaga manipuleerimine, st. stseenid pole ajaliselt järjestatud.
              Korralik teos, kus lõpuni polnud asi päris täpselt selge.

              X-men: first class sai samuti ära vaadatud. Imdb hinne obv veidi liiga kõrge, seega ootasin enamat aga koomiksifilmide austajana oli tegemist korraliku teosega. Mingeid otsitud nalju nagu thoris või iron manis ei olnud sisse topitud ning film oli pigem üritatud teha veidi tõsisemalt, kui tüüpiline superhero film. Kellele eelnevad xmenid meeldinud on või kes kogu selle temaatikaga natukenegi tuttav, siis kindlasti hea vaatamine.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #2677
                Re: Filmid ja sarjad

                Tänane GoT episood oli tõesti sick.. Peagi on hooaeg läbi, siis peab küll need raamatud omale soetama.

                Comment

                • 5lehte
                  Jube Noob
                  • Apr 2009
                  • 126

                  #2678
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Leaves of Grass (2010) Ei mäleta kas leitsin siit aga oli suht ok film.
                  Stiilid: Comedy, Thriller ja Crime / Gangster

                  Kui Ivy League klassikat professor Bill Kincaid saab uudiseid mõrva tema võõrandunud identne kaksikvend, Brady, potis tegelema läinud halb, ta lahkub maailma Kirde akadeemiliste reisida tagasi oma päritoluriigi Oklahoma. Saabumisel, leiab ta, et teateid tema venna surm on tugevasti liialdatud, ja ta on varsti haaratud ohtlik ja ettearvamatu maailmas narkootikumide kaubanduse backwaters of Southwest. Selle protsessi käigus ta reconnects tema ekstsentriline ema, vastab tark ja haritud noor naine, kes edestas akadeemiliste kasuks gentler rütmid elu, ja tahtmatult aitab tema rahutu vend elama skoor raskekujulisema narkootikumide isand, kes kasutab Tulsa, Oklahoma's väike juudi kogukond võlgade katteks.

                  Comment

                  • kaardimaja
                    FPP Pro
                    • May 2010
                    • 281

                    #2679
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    Tänane GoT episood oli tõesti sick.. Peagi on hooaeg läbi, siis peab küll need raamatud omale soetama.
                    vaatasin just ära ja TÄPSELT sama mõte :D

                    Comment

                    • bubba
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 434

                      #2680
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Palju neid raamatuid 7est ilmunud on ja paljud eesti keelde tõlgitud on? GoT kohta siis..

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #2681
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        seega ootasin enamat aga koomiksifilmide austajana oli tegemist korraliku teosega. Mingeid otsitud nalju nagu thoris või iron manis ei olnud sisse topitud ning film oli pigem üritatud teha veidi tõsisemalt, kui tüüpiline superhero film
                        Poja, ära joo enam.

                        Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
                        blablabla
                        Oeh.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #2682
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Poja, ära joo enam.
                          Sul vaadatud või haugud niisama?

                          Comment

                          • muhkLionu
                            Grinder
                            • Jan 2009
                            • 522

                            #2683
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas bubba Vaata postitust
                            Palju neid raamatuid 7est ilmunud on ja paljud eesti keelde tõlgitud on? GoT kohta siis..
                            Ilmunud on 5 osa. Eesti keeles 3:
                            "Troonide mäng", "Kuningate heitlus" ja "Mõõkade maru" (eestikeelsed raamatu pealkirjad sakivad :) ).

                            Viimasest osast on ilmunud seni vaid I raamat eestikeelsena.

                            Comment

                            • dabljuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 494

                              #2684
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
                              Leaves of Grass (2010) Ei mäleta kas leitsin siit aga oli suht ok film.
                              Stiilid: Comedy, Thriller ja Crime / Gangster

                              Kui Ivy League klassikat professor Bill Kincaid saab uudiseid mõrva tema võõrandunud identne kaksikvend, Brady, potis tegelema läinud halb, ta lahkub maailma Kirde akadeemiliste reisida tagasi oma päritoluriigi Oklahoma. Saabumisel, leiab ta, et teateid tema venna surm on tugevasti liialdatud, ja ta on varsti haaratud ohtlik ja ettearvamatu maailmas narkootikumide kaubanduse backwaters of Southwest. Selle protsessi käigus ta reconnects tema ekstsentriline ema, vastab tark ja haritud noor naine, kes edestas akadeemiliste kasuks gentler rütmid elu, ja tahtmatult aitab tema rahutu vend elama skoor raskekujulisema narkootikumide isand, kes kasutab Tulsa, Oklahoma's väike juudi kogukond võlgade katteks.
                              Kogu selle sisukokkuvõtte oleks võinud ju ära jätta ja piirduda kahe sõnaga : Edward Norton

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #2685
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                                White Collar S03E01 HDTV XviD-ASAP

                                Teine as good.
                                Uus hooaeg on alanud väga põnevalt :)

                                Comment

                                Working...