Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #4636
    Re: Filmid ja sarjad

    Chinatown `74 - (8,5/10)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Noor Nicholson ja minu meelest läbi aegade üks lahedamaid naisnäitlejaid Faye Dunaway - vt ka Barfly

    P.S. Film on pikk ja vajab sisseelamist. Kui sulle alla Expendables`i tegevistihedus ei sobi, ära vaeva end.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #4637
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      ma olen friik.
      vaatan keskmiselt nädalas 2h kino ja 0 minutit seriaale.
      alguses olin ka sarjakauge inimene, aga mida rohkem aeg edasi, seda paremaid sarju tehakse ja mulle tundub, et kvaliteetsarjad (ntx Boardwalk Empire, Game of Thrones) näitavad, et see formaat on etem kui film. lihtsalt saab teemasse rohkem süvitsi minna, erinevatel karakteritel on ruumi end avada etc. meeletult rohkem võimalusi.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4638
        Re: Filmid ja sarjad

        jep, eriti hea näide on Vaprad ja Ilusad

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #4639
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          jep, eriti hea näide on Vaprad ja Ilusad
          +1. kahju, et Stephany lahkub

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #4640
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            alguses olin ka sarjakauge inimene, aga mida rohkem aeg edasi, seda paremaid sarju tehakse ja mulle tundub, et kvaliteetsarjad (ntx Boardwalk Empire, Game of Thrones) näitavad, et see formaat on etem kui film. lihtsalt saab teemasse rohkem süvitsi minna, erinevatel karakteritel on ruumi end avada etc. meeletult rohkem võimalusi.
            Puhas kuld, nõustun. See aasta üldse võibolla paari filmi vaadanud ainult.

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #4641
              Re: Filmid ja sarjad

              ma olen paremad filmid salvestanud kõvakettale, 2012. aastast pole ühtegi, 2011. aastast üks film ... minu jaoks lõppes kvaliteetsete filmide tegemine 2010

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #4642
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                ... minu jaoks lõppes kvaliteetsete filmide tegemine 2010
                kahtlaseid filme vaatad võibolla - sama "vägev" oleks väita näiteks, et kõik peale 1993. aastat sündinud on emod. mille poolest näiteks Detachment `12 ei sobi?

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #4643
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  mille poolest näiteks Detachment `12 ei sobi?
                  Detachmendi põhiline mõte oli vist despotismi ära hoida näidates, kui tähtsad on suhted/lähedased inimesed
                  "mõte hea, teostus halb" on minu hinnang. väga ülepingutatud, rikkus minu elamuse.

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #4644
                    Re: Filmid ja sarjad

                    pastilaa, Detachment'ile võrdluseks pakun sulle :

                    Countdown (2011) , on küll semi-actionfilm aga väga liigutav http://www.imdb.com/title/tt1814665/
                    Oslo, August 31st (2011) ise pole veel vaatanud aga ootused on väga kõrgel http://www.imdb.com/title/tt1736633/

                    need filmid võivad sama mõtet edastada loomulikumal viisil

                    Comment

                    • PlanetRJ
                      Jube Noob
                      • Oct 2011
                      • 173

                      #4645
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      ma olen friik.
                      vaatan keskmiselt nädalas 2h kino ja 0 minutit seriaale.
                      ma olen friik vaatan keskmiselt PÄEVAS 1 filmi ja mingi 4 tundi sarju

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #4646
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                        ma olen friik vaatan keskmiselt PÄEVAS 1 filmi ja mingi 4 tundi sarju
                        see on täiesti normaalne ja arendab sotsiaalseid oskusi ning füüsist
                        Last edited by vsiu100; 18.09.12, 11:16.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #4647
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Ma vaatan esmaspäeviti võsareporterit, kui see ka nüüd ära kaob siis jääb ainult aktuaalne kaamera järgi :/

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #4648
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                            Detachmendi põhiline mõte oli vist despotismi ära hoida näidates, kui tähtsad on suhted/lähedased inimesed
                            "mõte hea, teostus halb" on minu hinnang. väga ülepingutatud, rikkus minu elamuse.
                            kui ma õigesti mäletan, tundus Intouchables sulle ka liiga ülepingutatud. ma ei tea, kuidas sul eraelus lood inimsuhetega, lähedusega on - igatahes mulle tundusid mõlemad väga siirad, loomulikud ja inimlikud. soojad filmid. mõned emotsioonid ongi elus võimsad - ei anna üle pingutada.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #4649
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              kui ma õigesti mäletan, tundus Intouchables sulle ka liiga ülepingutatud. ma ei tea, kuidas sul eraelus lood inimsuhetega, lähedusega on - igatahes mulle tundusid mõlemad väga siirad, loomulikud ja inimlikud. soojad filmid. mõned emotsioonid ongi elus võimsad - ei anna üle pingutada.
                              Intouchables oli tõesti minu jaoks natuke liiga ülepingutatud aga kokkuvõttes vaadatav film.

                              Ma tõesti ei tea, kui võimsad võivad reaalelus emotsioonid olla aga siin on mu all-time TOP 15, siin on emotsionaalseid filme (Lost in translation,Biutiful,Hesher), mis minu arvates on täpselt naelapea pihta.

                              1 2001 Mulholland dr
                              2 2010 The perfect host
                              3 2003 Lost in translation
                              4 2008 What doesnt kill you
                              5 2010 Shutter island

                              6 2006 The prestige
                              7 1995 Casino
                              8 2010 Biutiful
                              9 1994 Pulp fiction
                              10 1997 Lost highway

                              11 2000 Sexy beast
                              12 2010 Hesher
                              13 2010 I saw the devil
                              14 2007 No country for old men
                              15 1998 Following

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #4650
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Kahe päeva jooksul olen ma Jeebuse ja pastilaa tõttu pidanud juba kaks filmi oma listi lisama.

                                Eile vaatasin lõpuks "Man on Fire" ära, võimas film. Muide, "Prometheus" oli ikka paras pettumus, eriti peale nii võimast treilerit.
                                Last edited by Potsataja; 18.09.12, 12:10.

                                Comment

                                Working...