Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4591
    Re: Filmid ja sarjad

    uusi seriaale oskab keegi soovitada? bb läbi, suits l2bi ..
    boardwalk empire kyll tuleb kohe kuid selle suurim f2nn pole. homeland, dexter ja simpsonid alles kuu lõpus ...

    midagi uut veel põenevat k2imas on? ahjaa sopranod on obv maailma parim sari mida vaatan 6-7x aga hakkab pähe kuluma :(

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #4592
      Re: Filmid ja sarjad

      Potsataja mainitud Hell on Wheels oli ajaviiteks üsna hea.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4593
        Re: Filmid ja sarjad

        Leits, kui sul "sopranod on obv maailma parim sari mida vaatan 6-7x", siis mitu korda SoA läbi vaadatud on?

        Muidu kui kasvõi pisi-pisi ulmepisik küljes on, siis Alphas ja Warehouse 13 tasub ära.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #4594
          Re: Filmid ja sarjad

          SOA oli see tsikli vendade teema? Yritasin kunagi vaadata algust, väga ei l2ind peale. Uurin neid teisi variante

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #4595
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            uusi seriaale oskab keegi soovitada? bb läbi, suits l2bi ..
            boardwalk empire kyll tuleb kohe kuid selle suurim f2nn pole. homeland, dexter ja simpsonid alles kuu lõpus ...

            midagi uut veel põenevat k2imas on? ahjaa sopranod on obv maailma parim sari mida vaatan 6-7x aga hakkab pähe kuluma :(
            Weeds
            Justified
            Californication <- eriti soovitaks seda, väga superb

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #4596
              Re: Filmid ja sarjad

              "Breakout Kings" pole ka imo vist siit läbi jooksnud. Tipptase pole aga mulle meeldis.

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #4597
                Re: Filmid ja sarjad

                Alphas quittisin esimese osa pealt, väga nõrk sari

                mikk soovitas häid sarju

                otsin ise ka midagi vaadata aga sirvin pigem <2000 aasta omi

                omalt poolt lisan Twin Peaks'i, mida on kaks hooaega, imdb 9.1 +1
                Last edited by Jeebus; 14.09.12, 18:15.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #4598
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Potsataja, mitu tundi keskmiselt nädalas sarju vaatad?

                  Leits, 24 on superb, kontsentreeritum variant Homelandist.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4599
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Loomulikult:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #4600
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Potsataja, mitu tundi keskmiselt nädalas sarju vaatad?

                      Leits, 24 on superb, kontsentreeritum variant Homelandist.
                      see sari ikka k2ib v? nagu mingi vaprad ja ilusad vist .. migi 4 hooaega vaatasin kunagi ära, laks liialt tardiks .. koik olid lopus spioonid imo:D

                      Comment

                      • Mardoon
                        Julm Donk
                        • Dec 2008
                        • 83

                        #4601
                        Re: Filmid ja sarjad

                        http://www.imdb.com/title/tt1439629/ - lihtsalt lagi
                        http://www.imdb.com/title/tt1870479/ - Sorkini meistriteos, lihtsalt super minumeelest, ei oska muudmoodi kommenteerida
                        http://www.imdb.com/title/tt1279972/ - The Wire loojatelt, elu the big easys pärast Katrinat, väga palju muusikat,dzäss ja selline teema,+ mõned näitlejad The Wirest. Omamoodi, aga meeldib.
                        http://www.imdb.com/title/tt0904208/ - David Duchovny särab, ideaalne roll talle, muidu ka väga kõva.
                        http://www.imdb.com/title/tt1586680/ - Ka selline omapärane + Emmy Rossum!!

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #4602
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Potsataja, mitu tundi keskmiselt nädalas sarju vaatad?

                          Leits, 24 on superb, kontsentreeritum variant Homelandist.
                          Hetkel Alpas, Warehouse 13, SoA, White Collar, Grimm, Leverage, HoW jms. lisaks ehk nii 6h päevas max.

                          Comment

                          • bounce
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 865

                            #4603
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Loomulikult:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            ainult kiidusõnad iga hooajaga läks vaata et paremakski, väga meeldivalt offensive.

                            Comment

                            • mikk2468
                              Vana Tegija
                              • Nov 2009
                              • 1039

                              #4604
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Unustasin Wilfredi ka ära, väga ainulaadne ja humoorikas.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #4605
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Ma hakkan LOSTi vaatama.

                                Comment

                                Working...