Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #4606
    Re: Filmid ja sarjad

    Kes see reede õhtul sarju siis vaatab ? Siis juuakse või mängitakse pokkerit. Kui just naist pole, siis teine teema.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #4607
      Re: Filmid ja sarjad

      Kellel siis naist pole :)?

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #4608
        Re: Filmid ja sarjad

        Mul :) Just lõpetasin pokkeri ja nüüd hakkasin jooma. Ühte õlut :)

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #4609
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Ma hakkan LOSTi vaatama.
          oh god ei.

          Comment

          • PlanetRJ
            Jube Noob
            • Oct 2011
            • 173

            #4610
            Re: Filmid ja sarjad

            snl hakkab täna uuesti,esimese osa host on seth macfarlane ja muusika pool frank ocean, huvitav on näha mis saab sellest sarjast,kuna andy samberg,kristen wigg läksid minema ja jason läheb ka vist,viimased hooajad on ikka suht jamad olnd,aga eks näis,ikkagi 38-s hooaeg,palju on sarju mis 40 aastat kestnud,ega ei tule meelde küll

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #4611
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              oh god ei.
              S1 oli hea ju :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4612
                Re: Filmid ja sarjad

                see lost oli tõesti valus sari .. iga uus osa tõi juurde ala 5 uut kysimust ja kohati null vastust :D lõpuks ei saand tratki aru

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #4613
                  Re: Filmid ja sarjad


                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #4614
                    Re: Filmid ja sarjad

                    See ju puhtalt raha küsimus. Kahe pooliku jooksul saab ikka rohkem krabisevat kokku kühveldada.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #4615
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      see sari ikka k2ib v? nagu mingi vaprad ja ilusad vist .. migi 4 hooaega vaatasin kunagi ära, laks liialt tardiks .. koik olid lopus spioonid imo:D
                      Ei käi, 8 hooaega on väljas. Kui midagi nii väga tõepärast otsid, on võimalus ju õhtuti Aktuaalset kaamerat vaadata. :) Ma otsin sarjadest eelkõige ikka meelelahutust ning 24 seda ka on. Nt Bondi filmid on ka suht samasse auku, kui spiooniteemast rääkida..

                      Comment

                      • RandyLahey
                        Julm Donk
                        • Jul 2011
                        • 38

                        #4616
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Ei tea kas on siit läbi käinud, aga lisan ühe piisavalt humoorika seriaali

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #4617
                          Re: Filmid ja sarjad

                          täna plaanis vaadata http://www.imdb.com/title/tt1259570/ on keegi näinud ja soovitab?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #4618
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            täna plaanis vaadata http://www.imdb.com/title/tt1259570/ on keegi näinud ja soovitab?
                            palju neid filme on, mille imdb rating on 5 ja see on tegelikult väga hea film?

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #4619
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Väga vähe, sellisel juhul on tegemist mingit omamoodi nissi omava filmiga, millest paljud ei pruugi aru saada.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #4620
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Jõudsin lõpuks homelandiga ühele poole. Tilti ajas kogu see teema. Rohkem ei viitsi kirjutada.

                                Comment

                                Working...