Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #4681
    Re: Filmid ja sarjad

    nõustun eelkõnelejaga

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #4682
      Re: Filmid ja sarjad

      Parim FaF?

      Imo Tokyo Drift.

      Lihtsalt vahelduseks väärtfilmide teemale.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4683
        Re: Filmid ja sarjad

        käisime estpatrickuga seenelkäiku vaatmas .. ammu pole nii head filmi n2ind ..

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #4684
          Re: Filmid ja sarjad

          http://www.imdb.com/title/tt1095217/ - üks nutsine film, Nicolas Cage & Eva Mendes peaosades. Nickiga oli mitmeid priceless stseene, peakski millalgi uuesti vaatama.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #4685
            Re: Filmid ja sarjad

            Peale neid kõiki memesid ja asju ei suuda enam ühtegi Nick Cage filmi tõsiselt võtta :/

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #4686
              Re: Filmid ja sarjad

              Kümnesena "Face/Off" meeldis, sellega ka asi piirdus. Kuidagi superrandom on ta minu jaoks.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #4687
                Re: Filmid ja sarjad

                Keegi soovitas seda filmi siin mingiaeg talt, http://www.imdb.com/title/tt0399295/ ... lord of war
                See oli päris hea tho!

                Edit: Võite soovitada häid narksi filme.
                Kohe hakkan seda vaatama, wikis lambist kolasin ja sattusin siukse filmi peale, irl teemadel valminud, http://www.imdb.com/title/tt0221027/
                Last edited by qbj0hn; 20.09.12, 21:26.

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #4688
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Kohe hakkan seda vaatama, wikis lambist kolasin ja sattusin siukse filmi peale, irl teemadel valminud, http://www.imdb.com/title/tt0221027/
                  lagi film

                  Comment

                  • bauss
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #4689
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Kümnesena "Face/Off" meeldis, sellega ka asi piirdus. Kuidagi superrandom on ta minu jaoks.
                    kuidas mitte con air :D

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #4690
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Cage kohapealt tuleb taas KL nõustuda...BLOW aga täitsa hea film. Kaugeltki mitte Deppi parimaid muidugi.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #4691
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        http://www.imdb.com/title/tt1095217/ - üks nutsine film, Nicolas Cage & Eva Mendes peaosades. Nickiga oli mitmeid priceless stseene, peakski millalgi uuesti vaatama.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Mul John Woo lemmar ning Face/Off samuti üks lemmarite killast, koos Mission Impossible 2ga, (jah, tean et sitt teiste arust) aga Bad Lieutentant on väga random. Väidetavalt pidi isegi orginaal parem olema!

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #4692
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Cage parimad filmid minu arust on:

                          Leaving Las Vegas http://www.imdb.com/title/tt0113627/ (üks mu lemmikumaid filme üldse)
                          ja
                          Bringing out the dead. http://www.imdb.com/title/tt0163988/


                          Last edited by Nozzu; 20.09.12, 22:29.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #4693
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Keegi soovitas seda filmi siin mingiaeg talt, http://www.imdb.com/title/tt0399295/ ... lord of war
                            See oli päris hea tho!

                            Edit: Võite soovitada häid narksi filme.
                            Kohe hakkan seda vaatama, wikis lambist kolasin ja sattusin siukse filmi peale, irl teemadel valminud, http://www.imdb.com/title/tt0221027/
                            äkki on veel inimesi kes pole näinud http://www.imdb.com/title/tt0180093/

                            Comment

                            • Matu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 284

                              #4694
                              Re: Filmid ja sarjad

                              ka arvatavasti juba mitmed korrad l2bi k2inud

                              Comment

                              • Ecuador13
                                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                                • Aug 2009
                                • 730

                                #4695
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Võitluskunstide sõpradele Ip man trilogy. Peategelaseks siis wing chuni grandmaster, kelle üks kuulsamaid õpilasi oli Bruce Lee. Väga head olid kõik kolm imo
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...