Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #4486
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Olin pikalt edasi lükanud Schindler´s Listi vaatamist. 9/10-st. Elasin niivõrd filmi sisse, et 3h15minti läks kiiremini kui mõne filmi puhul 1,5h. Film võinuks pikemgi olla :D
    http://www.imdb.com/title/tt0108052/
    http://www.imdb.com/title/tt0253474/ võid siis ka vaadata kui näinud ei ole. eriti masendav film (aga hea).

    Comment

    • jozik
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 437

      #4487
      Re: Filmid ja sarjad

      http://www.imdb.com/title/tt0914798/ on ka päris hea film antud teemadel

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4488
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Olin pikalt edasi lükanud Schindler´s Listi vaatamist. 9/10-st. Elasin niivõrd filmi sisse, et 3h15minti läks kiiremini kui mõne filmi puhul 1,5h. Film võinuks pikemgi olla :D
        http://www.imdb.com/title/tt0108052/
        See film on kuhjaga oma imdb hinde välja teeninud yep, by far lemmik film juba aastaid, järgmised isiklikus topis ei tule isegi close.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #4489
          Re: Filmid ja sarjad

          Suitsi season finale tulemas. syked.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #4490
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Suitsi season finale tulemas. syked.
            +1
            2. season on esimesest palju parem olnud ja finale on kindlasti ootamist väärt

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #4491
              Re: Filmid ja sarjad

              Peab nõustuma.

              Comment

              • r1v0
                Julm Donk
                • Jun 2012
                • 93

                #4492
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Suitsi season finale tulemas. syked.
                ei tea, wikipediale toetudes pean vastu vaidlema finale koha pealt.

                edit: jap, tuleb vaid summer finale. Uurisin veitsa.
                Last edited by r1v0; 19.08.12, 13:46.

                Comment

                • sven
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 127

                  #4493
                  Re: Filmid ja sarjad

                  See on ka pris hea film eelneval teemal:

                  Comment

                  • raidov
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 436

                    #4494
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Suitsil peaks jep aint summer finale tulema. Kui suits meeldib siis võiks ilmselt http://www.imdb.com/title/tt0488120/ ka meeldida
                    Last edited by raidov; 20.08.12, 00:43. Põhjus: Ei tea kas tegelt ikka päris nii on, aga mulle meeldis see film ka väga :D

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #4495
                      Re: Filmid ja sarjad

                      mis inimesed viimasest batmanist arvavad?

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #4496
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        mis inimesed viimasest batmanist arvavad?
                        Nolani triloogiast kõige nõrgem esitus, aga kindlasti vaadatav.

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #4497
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                          mis inimesed viimasest batmanist arvavad?
                          Batman nagu Batman ikka... samas 3h möödus ikka päris kiiresti.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #4498
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Vastupidi, polnud batman nagu batman ikka, selline ajuvaba koomiksimaailma teema on suht kadunud, ei müü vist tänapäeval enam eriti.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #4499
                              Re: Filmid ja sarjad

                              küsisin selle pärast, et eile käisin vaatamas ja suht saast oli imo. suutsin isegi vahepeal magama jääda. saamas eelmine dark night meeldis väga.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #4500
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Pean ütlema, et mulle sitaks meeldis.

                                Comment

                                Working...