Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #4651
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    aga siin on mu all-time TOP 15
    enamikke näinud ja tõesti super filme siin palju :)

    P.S. mis MD esikohale panekusse puutub, siis mulle väga meeldis + meeldivad ka Inland Empire oma hulluses, Twin Peaks... aga peale seda väga head doki ei ole kindlasti isiksusena ta enam mu lemmikute seas:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #4652
      Re: Filmid ja sarjad

      ma ei tea, kas ma tahan seda dokki vaadata. see võib rikkuda mu arvamuse David Lynchist, mis ei lubaks mul edaspidi täielikult nautida ta filme

      ma parem mõtlen Lynchist kui filmigeeniusest

      (ma jätsin Inland Empire poole tunni pealt pooleli ning hoian seda selleks hetkeks, kui ma olen piisavalt keskendunud. Lynchi filmid pakuvad piirituid fantaasiad, uskumatu, kuidas saab filmil nii palju sügavust olla)
      Last edited by Jeebus; 18.09.12, 12:28.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4653
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
        ...
        kõigega nõus. lisaks veel niipalju, et tõde on alati parem teada - meeldib ta või mitte. ta filmid on pagana head.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #4654
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
          1 2001 Mulholland dr
          2 2010 The perfect host
          3 2003 Lost in translation
          4 2008 What doesnt kill you
          5 2010 Shutter island

          6 2006 The prestige
          7 1995 Casino
          8 2010 Biutiful
          9 1994 Pulp fiction
          10 1997 Lost highway

          11 2000 Sexy beast
          12 2010 Hesher
          13 2010 I saw the devil
          14 2007 No country for old men
          15 1998 Following
          kus on Braveheart!!!???!?!?! halllloooooo........

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #4655
            Re: Filmid ja sarjad

            Selles listis oleks see nagu võõrkeha.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #4656
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
              ma olen paremad filmid salvestanud kõvakettale, 2012. aastast pole ühtegi, 2011. aastast üks film ... minu jaoks lõppes kvaliteetsete filmide tegemine 2010
              The Girl with the Dragon Tattoo, Drive?

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #4657
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                The Girl with the Dragon Tattoo, Drive?
                Män som hatar kvinnor on väga hea film, eks ta mu top 30 piirimail ole, USA versioon on imo nõrk

                Drive'ist ma kunagi juba kirjutasin, tehniliselt nõrk, pealiskaudne, kõik on Goslingu õlul ja enamusele läheb peale.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #4658
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  The Girl with the Dragon Tattoo, Drive?
                  just-just

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #4659
                    Re: Filmid ja sarjad

                    tol hetkel, kui usa versioon välja tuli, ajas natuke närvi küll, obv tuleb sellele rip-offile kõrgem skoor, sest nemad promovad ju Daniel Craigi ja tohutu budgeti pealt.

                    olin Män som hatar kvinnor'it juba ammu näinud ja väga hea arvamus sellest

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #4660
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                      boardwalk empire s03e01
                      Vaadatud ja hetkel mõtlen, et kui jabur ja mõttetu ikka teise hooaja lõpp oli. Vähemalt väike closing oli.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #4661
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
                        http://www.imdb.com/title/tt1439629/ - lihtsalt lagi
                        http://www.imdb.com/title/tt1870479/ - Sorkini meistriteos, lihtsalt super minumeelest, ei oska muudmoodi kommenteerida
                        http://www.imdb.com/title/tt1279972/ - The Wire loojatelt, elu the big easys pärast Katrinat, väga palju muusikat,dzäss ja selline teema,+ mõned näitlejad The Wirest. Omamoodi, aga meeldib.
                        http://www.imdb.com/title/tt0904208/ - David Duchovny särab, ideaalne roll talle, muidu ka väga kõva.
                        http://www.imdb.com/title/tt1586680/ - Ka selline omapärane + Emmy Rossum!!
                        Kiidan posti, ty newsroomi eest.


                        Lisaks eelmise paari lehe kohta ITT

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #4662
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Jõudsin lõpuks homelandiga ühele poole. Tilti ajas kogu see teema. Rohkem ei viitsi kirjutada.
                          ma jätsin millalgi pooleli. algus oli hea, siis kui põhivillain ja hero omavahel keppima hakkasid muutus ajuvabaks. vähemalt nägi noorusaja märgade unenäo kangelase buffy tisse.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #4663
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            ma jätsin millalgi pooleli. algus oli hea, siis kui põhivillain ja hero omavahel keppima hakkasid muutus ajuvabaks. vähemalt nägi noorusaja märgade unenäo kangelase buffy tisse.
                            kindel, et buffyt ei vaadanud? SMG ei mänginud homelandis...

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #4664
                              Re: Filmid ja sarjad

                              tapetud prost ei olnudki buffy? damn, mulle oli küll nii meelde jäänud.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #4665
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                tapetud prost ei olnudki buffy? damn, mulle oli küll nii meelde jäänud.

                                Comment

                                Working...