Re: Filmid ja sarjad
enamikke näinud ja tõesti super filme siin palju :)
P.S. mis MD esikohale panekusse puutub, siis mulle väga meeldis + meeldivad ka Inland Empire oma hulluses, Twin Peaks... aga peale seda väga head doki ei ole kindlasti isiksusena ta enam mu lemmikute seas:
Algselt postitas Jeebus
Vaata postitust
P.S. mis MD esikohale panekusse puutub, siis mulle väga meeldis + meeldivad ka Inland Empire oma hulluses, Twin Peaks... aga peale seda väga head doki ei ole kindlasti isiksusena ta enam mu lemmikute seas:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Comment