Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
-
Re: Filmid ja sarjad
Dexteri 0701 algas nuts koha pealt ja lõppes veel nutsima koha pealAlgselt postitas Dogers Vaata postitustOne more wow @ Dexter.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Vaatasin seda oldboyd, sitemat ja rohkem retarded filmi pole veel oma elus näinud, ausalt.Algselt postitas q_q Vaata postitustoldboy oled n2inud?
// mul mingi .txt kus tuhat wtf filmi aga ei leia yles praegu lol
r22gi parem mis sa n2inud oled, neid obv filme nagu the machinist jne oled n2inud vast?
/// "deep" aga mitte v2ga "wtf" veel donnie darko, mulholland drive
Donnie Darko oli suht ok.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Väga hea vaatamine imo. Millegagi võrrelda küll ei oska.Algselt postitas yolpa Vaata postitustkeegi archersi kohta ei oska midagi öelda? täna töökaaslane mainis, aga tahaks vähe rohkem teada
Comment
-
-
Comment
-
-
Re: Filmid ja sarjad
keegi teab veel mõnda taolist saiti, http://www.rlslog.net/category/tv-shows/ , kus väljatulevad seriaalid/filmid oleksid piltidega, nii palju mugavam uut kraami filtreerida
Comment
Comment