Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #3976
    Re: Filmid ja sarjad

    Uus mingi pokkerifilm roundersi tegijatelt, http://forumserver.twoplustwo.com/29...nders-1193343/

    Comment

    • nummar
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 322

      #3977
      Re: Filmid ja sarjad

      kust saaks otse netist game of thornesi uut hooaega striimida, torrenti pordid kinni kahjuks :S

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #3978
        Re: Filmid ja sarjad

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #3979
          Re: Filmid ja sarjad

          "Sherlock Holmes: A Game of Shadows" ja ka esimene film, kas midagi nagu häirib või on Robert Downey Jr. ja Jude Law omas elemendis neile täiesti sobivaid karaktereid mängimas?

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #3980
            Re: Filmid ja sarjad

            Holmesi karakter raamatutes oli selline ülienergiline toimetamine, mis vaheldus totaalsete apaatsusperioodidega. Filmis on enamasti seda esimest poolt ja ausaltöeldes oli film minu jaoks liiga tempokas, et väga meeldida. Visuaalselt väga hea.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #3981
              Re: Filmid ja sarjad

              Nö. fännide hulgas on vene Sherlock tõenäoliselt kõige hinnatum. Samas minu jaoks on sama head ka endine ja praegune UK (sarja)Sherlock, kuigi üks sobiks teisele peaaegu vanaisaks.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #3982
                Re: Filmid ja sarjad

                See väga ei sega, et peategelane ei tundu traditsioonilise Holmesina ja veelvähem Watson, pigem selline CSI stiilis pildi liikumine liiga tihti. Võibolla sulle meeldib, ma ausaltöeldes tundsin, et ei saa vahepeal aru, kes on kes ja mida ta teeb.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #3983
                  Re: Filmid ja sarjad

                  irf, teatud põhjustel tuletas "sherlock holmes" meelde, et "kiss kiss bang bang" on (y) film.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #3984
                    Re: Filmid ja sarjad

                    mul pole näitlejate vastu ka mitte midagi, aga Holmesi filmide temaatika mulle ei istunud ning seriaali kohta ütles alaska tabavalt.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #3985
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Vaatasin eile mingit 2010 filmi The Next Three Days ja see oli üks paremaid filme mis viimasel ajal üldse vaadanud.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3986
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Avastasin enda jaoks päris hea sarja: The Borgias .. 2 season ka suht koht algas alles .. teemaks on mingi keskaja paavsti teema n shit

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #3987
                          Re: Filmid ja sarjad

                          ''American Underworld''
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #3988
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Need head dokid yep, enamus kõik ära vaadanud.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3989
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                              ''American Underworld''
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              soovitage midgai sarnast veel .. fcking epic

                              Comment

                              • widescreen
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 579

                                #3990
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                soovitage midgai sarnast veel .. fcking epic
                                Tee silmad lahti :) seal on pärispäris palju selliseid doc.e

                                Comment

                                Working...