Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #3181
    Re: Filmid ja sarjad

    mingid imelikud olete ? star warsi ebaloomulik tegevuse järgi vaadata ju 4-6 ja 1-3 ikka

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #3182
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
      mingid imelikud olete ? star warsi ebaloomulik tegevuse järgi vaadata ju 4-6 ja 1-3 ikka
      Olen mõlemat pidi vaadanud ja ei ütleks, et kumbki eriti imelik oleks olnud.

      EDIT: Aga noh kui hakata järgi mõtlema, siis võib-olla tõesti tasub esimest korda vaadata nii nagu ülejäänud maailm seda on vaadanud ehk siis 4-6 ja 1-3.
      Last edited by rasmer; 27.10.11, 19:32.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #3183
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
        Olen mõlemat pidi vaadanud ja ei ütleks, et kumbki eriti imelik oleks olnud.

        EDIT: Aga noh kui hakata järgi mõtlema, siis võib-olla tõesti tasub esimest korda vaadata nii nagu ülejäänud maailm seda on vaadanud ehk siis 4-6 ja 1-3.
        mis selle eelis peaks olema?
        Mul ei oleks lõbus vaadata breaking badi näiteks alates 2. hooaja 7st osast, siis 3. hooaja 8nda osani ja siis edasi 1. hooaja esimesest osast.

        Või plot ongi selliselt üles ehitatud ja ülejäänud maailma kombel vaatamisega tekib ahaa momente ja elamus parem?

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #3184
          Re: Filmid ja sarjad

          loomulikult on plot niimodi üles ehitatud kõik on 4-6 ja 1-3 vaadates väga loogiline samas jääb müsteeria alles.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #3185
            Re: Filmid ja sarjad

            oh teid starwarereid:)

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #3186
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              mis selle eelis peaks olema?
              Mul ei oleks lõbus vaadata breaking badi näiteks alates 2. hooaja 7st osast, siis 3. hooaja 8nda osani ja siis edasi 1. hooaja esimesest osast.

              Või plot ongi selliselt üles ehitatud ja ülejäänud maailma kombel vaatamisega tekib ahaa momente ja elamus parem?
              Mementot vaatad ka õiges järjekorras btw? Hea lihtne vähemalt ju.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #3187
                Re: Filmid ja sarjad

                Star Warsiga on probleem selles, et kui 4-6 ära vaadata, siis 1-3 on räme disappoint, seega viimast kolme ei soovitaks üldse vaadata.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #3188
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Ma küsiks, et miks üldse seda filmi nii jubedalt maailmas kummardatakse? Mina ei ole sellele fenomenile küll pihta saanud. Ma pole ühtegi osa muidugi otsast lõpuni suutnud vaadata ka.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #3189
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Ma pole ühtegi osa muidugi otsast lõpuni suutnud vaadata ka.
                    kardan ise ka sama:(
                    Kogu star wars teema jätab väga turn off mulje, aga selline tunne, et peaks võimaluse andma, kuna andunud fänne on liiga palju, et ignoreerida.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #3190
                      Re: Filmid ja sarjad

                      F*ck it. Teine asi mida ma ei mõista on Lord of the Rings.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #3191
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Loe raamatud läbi siis saad aru, eriti Silmarilion, ülim lugemine. See annab tausta ja info.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #3192
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Lord of The Ringsi pole mõtetu küll siia teemaks tuua. Esiteks on edasi antud väga hästi raamatu tegevus ning kogu see olustik. Teiseks oli LoTR effektide mõttes ka mitmeti teerajaja. Vägagi nauditav filmi elamus.

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #3193
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3194
                              Re: Filmid ja sarjad

                              LOTRi ja star warsi jätkuks imho on yks kõigek ohutavam crap harry potteri saaga .. pole yhtgi osa vaadand ega vaata ka .. total ajuvabadus

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #3195
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                LOTRi ja star warsi jätkuks imho on yks kõigek ohutavam crap harry potteri saaga .. pole yhtgi osa vaadand ega vaata ka .. total ajuvabadus
                                Vähemalt tead millest räägid!

                                Comment

                                Working...