Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #3706
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Sa võiksid multiquotemise ära õppida.
    camu, kui midagi pole öelda, siis midagi on ikka vaja öelda?

    lisaks multiquotimisele võiks ma veel kirjavigadeta kirjutada, või, mis sulle sobiks - mitte üldse siia foorumisse kirjutada, veel võiks hommikuti mitte kohvi juua, igat päeva päikesetervitusega alustada, rohkem B-vitamiine süüa, rohkem vanu filme vaadata. kurat, Jack Lemmon on ikka sweetie pie.

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #3707
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas bounce Vaata postitust
      ty for spoiler.
      mäletan kunagi oli vist tolleaegses õhtulehes fight clubi kohta mõnus arvustus, kus oli lühikirjelduse viimase lausena paberile pandud et....

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #3708
        Re: Filmid ja sarjad

        krdi kahju, et Dexter ikka nii ära on vajunud (jah ma vaatan Fox Crime pealt ja olen 7 osa juures :) ).
        Kindlalt kõige mõtetum hooaeg . Lithgow 4 hooajas oli ikka tase ja viies hooaeg selle tsikiga oli ka suht vaadatav. Ilmselt oleks Dexteril aeg ära lõpetada see pull

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #3709
          Re: Filmid ja sarjad

          hooaeg samas lõppes parajalt intrigeerivalt, soovitan ikka lõpuni vaadata.
          kuigi jah, kogu see usuteema jäi kokkuvõttes kaugeks, tänu sellele terve hooaeg kannatas.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #3710
            Re: Filmid ja sarjad

            jap, see usuteema ei istu ka mulle

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #3711
              Re: Filmid ja sarjad

              mull jällegi ei meeldinud eelmine hooaeg üldse. vaatasin poole peale ära ja ülejäänud osad nägin mitu kuud hiljem, sest tahtsin uut hooaega vaatama hakata.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #3712
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                kas sa võiksid öelda, mis on veel sinu arvates haiged filmid?
                "The Human Centipede" meenub veel aga rohkem hetkel mitte.

                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                ei saa aru su küsimusest. retooriline või ootad vastust?
                Lihtsalt imo kaasneb selline "lahendamisoskus" paratamatult suurema lugemusega.


                Lugemusega seoses:



                On veel keegi, kellele Damon Bourne´ina täiega vastu hakkas ?

                Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000 - Ma ikka ja jälle imestan, mis pani Travoltat antud rolli vastu võtma. Minu jaoks on/oli tegu ühe väga hea sci-fi teosega, millest oleks võinud vabalt aretada Star Wars´ile analoogse kassahiti.
                Last edited by Potsataja; 10.02.12, 19:04.

                Comment

                • Cashmer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2011
                  • 438

                  #3713
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  "The Human Centipede" meenub veel aga rohkem hetkel mitte.

                  Lihtsalt imo kaasneb selline "lahendamisoskus" paratamatult suurema lugemusega.
                  human centipede tuletas meelde sellise itaallaste perverssuse nagu salo ehk 120 days of sodom, mitte et teema sama oleks, aga lihtsalt üks üli rõve film, mida ma ei suutnud vaadata, kusjuures filmi rating on imdb-s 6.0. ulme.

                  suur lugemuse kohta - ma ei loen väga vähe ehk ei ma ei ole lugenud kõiki krimkasid ja trillereid ning siis tähtsalt targutan telku ees, et ma tean, kes on villain.

                  ainus raamat, mida hetkel lugeda tahaks hetkel, on hirvekütt, sest film oli väga hea.

                  ülikoolis pidin lugema iga nädal võõrkeeles erialast kirjandust circa 100 lehekülge ning selle esseeks vormima. + muudes ainetes ´kohustuslik kirjandus´. mu lugemsied on pikaks ajaks ette ära tehtud.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #3714
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Selle draakoni tattooga eide filmi vaatasin ka eile ära ja meeldis.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #3715
                      Re: Filmid ja sarjad

                      john miks koguaeg eided?
                      oleks vähemalt eit .

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #3716
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Ei saa aru :D.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #3717
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Hakkasin hommikul (või keskpäeval kuidas kellelegi) tänu ühe tuttava facebooki kiitmisele seriaali Revenge vaatama. Hetkel läheb 6s osa ning peab ütlema, et täitsa vaadatav asi. Asi noorest naisest, kes kolib väikesesse linna, et maksta kätte inimestele, kes süüdi tema isa valesüüdistustes seoses terrorismiga. Igast skeemid, palju intriige, suhte värki, üpriski normaalsed karakterid jne. Tuletas mulle meelde, miks mulle kunagi The O.C. meeldis, meenutab kõige rohkem seda.
                          Minu jaoks on tegu emotsionaalselt võimsa sarjaga. Tahaks nagu öelda, et ma tavaliselt selliseid sarju ei vaata, kuid tegelikult ma ei oskagi seda sarja kuhugi liigitada.

                          Muide, kas keegi Ringerit vaatab ? Ma paari esimest osa vaatasin, kuid siis jätsin pooleli. Ehk on seal olnud mingeid huvitavaid arenguid ?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #3718
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Käisin vaatamas Järeltulijad, kellele meeldis The Help, meeldib kindlasti ka see.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #3719
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Käisin vaatamas Järeltulijad, kellele meeldis The Help, meeldib kindlasti ka see.
                              Käisin ka eile. Pole eriti minu tüüpi film, aga samas omamoodi ta kuidagi oli. 6/10
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #3720
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Käisin vaatamas Järeltulijad, kellele meeldis The Help, meeldib kindlasti ka see.
                                Käisin ka eile seda vaatamas ja no tõesti väga ei meeldinud. Selline natukene teistmoodi mõttega ja vaadatav, aga The Help oli ikka tunduvalt parem. Kui kodus vaadanuks, siis mingi 10x vahepeal pausi pannud ja teiste asjadega tegelenud..venis kuidagi vahepeal. Samas ei saa öelda, et nüüd halb film oli, aga 6.2€-st hakkas natuke kahju küll.
                                Fyte spoileri jutt on sulatõsi :)

                                Comment

                                Working...