Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #3511
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    täna peaks etv-lt rootslaste oma olema
    On jah, soovitan vaadata. Kuigi euroolaste filmidel tempo veidi aeglasem ning stseenid pikemad. Ma ei teagi, kas vahe stsenaariumis või lihtsalt oskavad usakad parema ja kiirema montaažiga rohkem tempot hoida. Lihtsalt hoiatan, et ei tasu ära ehmuda, kui alatasa paugutamist pole. Hea asjaga on tegemist ikkagi.

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #3512
      Re: Filmid ja sarjad

      Kui keegi veel näinud ei ole, siis mõnus action on District 13. Peaosades maailmakuulsad parkouri asutajad Davib Belle ja Cyril Raffaelli. Constant action, no slow motion bs.
      trailerid spoileris
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #3513
        Re: Filmid ja sarjad

        Sherlocki s2e2 väljas. Jällegi väga super vaatamine.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #3514
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
          Kui keegi veel näinud ei ole, siis mõnus action on District 13. Peaosades maailmakuulsad parkouri asutajad Davib Belle ja Cyril Raffaelli. Constant action, no slow motion bs.
          trailerid spoileris
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Kas just filmigurmaanide "must see" film(id) aga keskmise regulari puhul tõesti "must see" film(id). Peabki mõlemad lähiaja playlisti kordusvaatamiste alla lisama.

          Btw, nostalgia mõttes kavatsen ka "The Tall Blond Man with One Black Shoe" uuesti ära vaadata.
          Last edited by Potsataja; 10.01.12, 19:29.

          Comment

          • fanjeera
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 55

            #3515
            Re: Filmid ja sarjad

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #3516
              Re: Filmid ja sarjad

              keegi ajaloolisi filme oskab soovitada (midagi sarnast nagu "300", "Kingdom of Heaven", "Spartacus", "Gladiator" vms)? võib olla ka müütiline.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #3517
                Re: Filmid ja sarjad

                bravehart, robroy.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #3518
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  bravehart, robroy.
                  Teisest emast sündinud kaksik oled või ?

                  Käsnakalle ma vägagi kahtlen, et "Spartacus" puhul mõtlesid sa tõesti "Spartacus"

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #3519
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Kardaanile:



                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #3520
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Teisest emast sündinud kaksik oled või ?

                      Käsnakalle ma vägagi kahtlen, et "Spartacus" puhul mõtlesid sa tõesti "Spartacus"
                      kui sa kogemata ajasid minu nime Käsnakallega sassi, siis jah, ma mõtlesin seda sama 1960a. filmi.

                      @ vapsik: Trooja on nähtud ja Aasia filmid väga ei tõmba (samurai ja ninja teema). tänud pakkumast, siiski.

                      kui kellelgi veel midagi soovitada, siis andke tuld.

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #3521
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        kui kellelgi veel midagi soovitada, siis andke tuld.

                        iseasi muidugi kas suudad sellist asja vaadata, kus pooleteise tunni peale on 5 minutit dialoogi ja filmi mõte oleneb sellest mida ise seal näha tahad.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #3522
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Jean of arc meenub veel.

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #3523
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            keegi ajaloolisi filme oskab soovitada (midagi sarnast nagu "300", "Kingdom of Heaven", "Spartacus", "Gladiator" vms)? võib olla ka müütiline.
                            Clash of the Titans vaatasin äsja ära lõpuks, täitsa ok oli.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #3524
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              kui sa kogemata ajasid minu nime Käsnakallega sassi, siis jah, ma mõtlesin seda sama 1960a. filmi.

                              kui kellelgi veel midagi soovitada, siis andke tuld.
                              Oh seda imelist alkoholi.













                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #3525
                                Re: Filmid ja sarjad

                                FOX CRIMESt jookseb tööpäeviti kella 21.00-23.00 selline sari nagu " Kelmid". 2010 vändatud inglise stuff. väga nuts sari.

                                Comment

                                Working...