Re: Filmid ja sarjad
On jah, soovitan vaadata. Kuigi euroolaste filmidel tempo veidi aeglasem ning stseenid pikemad. Ma ei teagi, kas vahe stsenaariumis või lihtsalt oskavad usakad parema ja kiirema montaažiga rohkem tempot hoida. Lihtsalt hoiatan, et ei tasu ära ehmuda, kui alatasa paugutamist pole. Hea asjaga on tegemist ikkagi.
Algselt postitas pikk28
Vaata postitust

Comment