Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #4411
    Re: Filmid ja sarjad

    vaatasin pohmas peaga project x-i ..insta peotuju oli sees jälle:D

    Comment

    • minbetmillionaire
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 363

      #4412
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Mis jaburus seal oli? Need kõik asjad on ju omavahel seotud ja selleks üldse kokataksegi, et plekki teenida.
      Sama mis öelda, et The Wires jaburus narksi teemal jätkus.
      see oli küll jaburdus et nii ettevaatlikul mehel selline info sellises kohas oli

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4413
        Re: Filmid ja sarjad

        Mõtled Gus-i läpakat w?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #4414
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Mis jaburus seal oli? Need kõik asjad on ju omavahel seotud ja selleks üldse kokataksegi, et plekki teenida.
          Sama mis öelda, et The Wires jaburus narksi teemal jätkus.
          Eelmises osas oli ühe ekspolitseiniku kohta lausa "geniaalne" lüke oma narkorahade lapselapse arvele panek, lisaks saadi nagu imekombel käpp peale ka ülejäänute rahadele, kes kõik analoogseid vigu tegid. Selles osas läks vangisistujatele ulmeline osa teenistusest, lisaks oli muulade % ka kuidagi suur. Reeglina ma detailidele tähelepanu ei pööra aga nüüd oli millegipärast WTF?

          Comment

          • minbetmillionaire
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 363

            #4415
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Mõtled Gus-i läpakat w?
            arvete numbreid ja asju pildi taga

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #4416
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Eelmises osas oli ühe ekspolitseiniku kohta lausa "geniaalne" lüke oma narkorahade lapselapse arvele panek, lisaks saadi nagu imekombel käpp peale ka ülejäänute rahadele, kes kõik analoogseid vigu tegid. Selles osas läks vangisistujatele ulmeline osa teenistusest, lisaks oli muulade % ka kuidagi suur. Reeglina ma detailidele tähelepanu ei pööra aga nüüd oli millegipärast WTF?
              See lapselapse arve teema tundus endale ka kahtlane yep. Aga noh eks ikka mingite deepimate skeemiga see sinna kanditud ja siukse asja eest ei saaks Mikel raudu peale panna.
              Nendel kes kinni istuvad on kindlasti enne kinni kukkumist ja kui Gus elus oli mingid kindlad summad lubatud. Mike peab enda lubadusi pidama kui ei taha, et tüübid tanki paneks.

              Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
              arvete numbreid ja asju pildi taga
              See oli veits ridic yep.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #4417
                Re: Filmid ja sarjad

                Tänud kõigile.
                Nii põnev on nüüd vaadata Breaking Badi. Muide Batmani lõpus on lahe kui no sama hea oleks siin midagi sarnast öelda.

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #4418
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Võiks selliste arutluste koha pealt spoilereid kasutada imo, eriti pean silmas qb viimast posti.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #4419
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Mis aeg on siis viisakas alustada rääkimist, selleks see teema ju ongi. Viimane osa on juba ammu telekas ära olnud ja ka netis üleval.
                    2+2 yks vend läks tilti kui 95 aasta filmi spoilerdati, kus maalt see piir jookseb siis.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #4420
                      Re: Filmid ja sarjad

                      piir ei jooksegi kuskil. Kõik Spoilerid käivad spoilerisse.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #4421
                        Re: Filmid ja sarjad

                        ärge spoilerdage m*nnid

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #4422
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Workaholics kaks esimest hooaega olid keskpärased, nüüd 3s on tõeline kvaliteet, areneb edasi.
                          Adam Devine paneb küll hullu.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #4423
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Kas IMDB-s oleks võimalik näha kuidagi rohkem, kui Top 250-t? Nt kõiki 7+ skooriga filme?

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #4424
                              Re: Filmid ja sarjad

                              olen sama asja otsinud ja peale selle pole leidnud

                              Comment

                              • Chevy
                                FPP Pro
                                • Mar 2009
                                • 208

                                #4425
                                Re: Filmid ja sarjad

                                http://www.imdb.com/search/title siit saab nii reitingu kui ka paljude teiste kriteeriumite järgi otsida

                                Comment

                                Working...