Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
Re: Filmid ja sarjad
Vaatasin ära. Esimesele ja kolmandale jääb kõvasti alla ( lol, reaalsuses võiks ka külmkappi ronides tuumaplahvatuse üle elada ) aga teisest oli minu arvates parem.Algselt postitas camu Vaata postitustMinu mäletamist mööda oli halb. Halvim neist kohe kindlasti.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Vaatasin Warriori ära ja läks insta top 5.
Comment
-
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
indeed. soovitan kõigil vaadata seda!Algselt postitas alaska Vaata postitustKäisin vaatamas, hea film oli. Meeldis see, et ei olnud vinti üle keeratud, nagu tavaliselt selle ajastu filmidega tehakse. Mis praegu tundub tohutult ebaõiglane, oli selajal siiski argipäev ja inimesed harjunud ja see oli filmis hästi ausalt näidatud.
Samuti oli lahe vaadata, kuidas kõik meestegelased olid mööbli seisuses, mõned üksikud dialoogijupid, aga muidu selline vaikiv taustsüsteem. Head näitlejad teevad ikka hea filmi, olgu see story ükskõik kui lihtsakoeline.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Hakkasin ka vaatama. Parajad põmmpead need sarja tegijad Eesti teemal. Kõigepealt esimene osa ja nüüd teise hooaja esimene osa takkapihta.Algselt postitas numnuts Vaata postitustvaatasin Covert Affairs nii palju kui seda oli (2hooaega) Keegi teab mingit sarnast soovitada, mitte väga vana. / va. wire
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Super mitte aga solid actionfilm küll minu arust. Lõbus ajaviide nagu selline film olema peabki.Algselt postitas leits Vaata postitustUus mission impossible ei olnud v2ga super
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Dexteri lõpp:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Oh God!! 5 hooaeg lõppeski liiga rahulikult. Dexterilt mõned rumalad eksimused ja nii ta vahele jäigi. Sellise lõpu pealt on hea edasi minna ja see paneb fännid ka uut hooaega pingsalt ootama... 9 kuud ootamist nüüd ees :P
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Algselt postitas ment52 Vaata postitustKõik http://www.usanetwork.com/ sarjad suht sarnase valemiga imo. Burn notice ja white collar vist sarnaseimad covert affairsile, aga vaatasin hiljuti ka psychi läbi mõne nädalaga ja meeletult vaimukas oli.
psychi vaadatud ammu. Samuti ka burn notice. Täna sai ka White collar läbi, mis on seni minujaoks absoluutne top sari ja biidib by far cover affairsi. Midagi White collari sarnast tahaks väga. Soovitusi?
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Algselt postitas numnuts Vaata postitustpsychi vaadatud ammu. Samuti ka burn notice. Täna sai ka White collar läbi, mis on seni minujaoks absoluutne top sari ja biidib by far cover affairsi. Midagi White collari sarnast tahaks väga. Soovitusi?
Comment
-
Comment
Comment