Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #3451
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Uus mission impossible ei olnud v2ga super ..
    Plaanis ka mingi päev ära näha!
    Last edited by ment52; 16.12.11, 18:07.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #3452
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Minu mäletamist mööda oli halb. Halvim neist kohe kindlasti.
      Vaatasin ära. Esimesele ja kolmandale jääb kõvasti alla ( lol, reaalsuses võiks ka külmkappi ronides tuumaplahvatuse üle elada ) aga teisest oli minu arvates parem.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #3453
        Re: Filmid ja sarjad

        Vaatasin Warriori ära ja läks insta top 5.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #3454
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Vaatasin Warriori ära ja läks insta top 5.

          http://www.imdb.com/title/tt1291584/
          Kiidaks ka toda, väga viis film.

          Comment

          • Muusik
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 378

            #3455
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Käisin vaatamas, hea film oli. Meeldis see, et ei olnud vinti üle keeratud, nagu tavaliselt selle ajastu filmidega tehakse. Mis praegu tundub tohutult ebaõiglane, oli selajal siiski argipäev ja inimesed harjunud ja see oli filmis hästi ausalt näidatud.
            Samuti oli lahe vaadata, kuidas kõik meestegelased olid mööbli seisuses, mõned üksikud dialoogijupid, aga muidu selline vaikiv taustsüsteem. Head näitlejad teevad ikka hea filmi, olgu see story ükskõik kui lihtsakoeline.
            indeed. soovitan kõigil vaadata seda!

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #3456
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
              vaatasin Covert Affairs nii palju kui seda oli (2hooaega) Keegi teab mingit sarnast soovitada, mitte väga vana. / va. wire
              Hakkasin ka vaatama. Parajad põmmpead need sarja tegijad Eesti teemal. Kõigepealt esimene osa ja nüüd teise hooaja esimene osa takkapihta.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #3457
                Re: Filmid ja sarjad

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #3458
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Vaatasin Devils Double ära, päris ränk vana oli see Uday ikka

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #3459
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Uus mission impossible ei olnud v2ga super
                    Super mitte aga solid actionfilm küll minu arust. Lõbus ajaviide nagu selline film olema peabki.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #3460
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Dexteri lõpu spoiler:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by rasmer; 19.12.11, 20:31.

                      Comment

                      • petteri
                        Jube Noob
                        • Feb 2011
                        • 162

                        #3461
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Dexteri lõpp:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #3462
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          Kõik http://www.usanetwork.com/ sarjad suht sarnase valemiga imo. Burn notice ja white collar vist sarnaseimad covert affairsile, aga vaatasin hiljuti ka psychi läbi mõne nädalaga ja meeletult vaimukas oli.

                          psychi vaadatud ammu. Samuti ka burn notice. Täna sai ka White collar läbi, mis on seni minujaoks absoluutne top sari ja biidib by far cover affairsi. Midagi White collari sarnast tahaks väga. Soovitusi?

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #3463
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                            psychi vaadatud ammu. Samuti ka burn notice. Täna sai ka White collar läbi, mis on seni minujaoks absoluutne top sari ja biidib by far cover affairsi. Midagi White collari sarnast tahaks väga. Soovitusi?

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #3464
                              Re: Filmid ja sarjad

                              «Luck»

                              Comment

                              • Muusik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 378

                                #3465
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                «Luck»
                                mulle ka meeldis

                                Comment

                                Working...