Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #2491
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Paranormal Activity oli täielik saast jap, teist osa ei vaevu vaatamagi.

    Insidious'st käisime kinos vaatamas ja üle keskmise oli, kananahk oli ikka tihti ihul ja päris head ehmatus kohad.
    hmm ma ei tea, ei ütleks et täielik pask. oleks see dokumentaal(lõpp siis välja jätta) siis oleks väga hea töö:) no kuna olen kogenud samme trepil,ukse kriukse ja muud selliseid väiksemaid asju siis minu jaoks oli see suhteliselt hirmutav. aga eks see ole täpselt nii nagu lauri ütles, et sa pead seda ise ka uskuma, et mitte võtta seda näideldud naljana. minu jaoks lõpp rikkus asja ära, sest see tegi sellest tavalise filmi, muidu võiks liigitada kui dok filmi

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #2492
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
      Kuna filmi läbiv teema oli juba selleks ajaks koitma hakanud, siis ei saanud ka sellest lombist üle ujutud ilma, et kõik (ABSOLUUTSELT KÕIK) riided seljast kiskuda ja üritada paljalt minema ujuda ning seejärel el naturel vist abi järele? Igatahes pärast seda läks see film ka kinni.
      [x] gay

      Mina panin igatahes selle suurepärase filmi tõmbama.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #2493
        Re: Filmid ja sarjad

        hei õuduka fännid küssa teile. Kas teie jaoks on õudsamad need filmid kus on näha, et asi on väljamõeldis ja mingid zombid lasevad ringi või mingi tüdruk muutub koletiseks või mida iganes, kui need kus selle kurjuse stuffiga ei ole üle pingutatud vaid asi paistab reaalselt võimalik?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #2494
          Re: Filmid ja sarjad

          Mulle mingi saw,scream jne pole õudsad, aga just ring,paranormal activity jne. Mingi vaimude ja siuke teema lõhub ära

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #2495
            Re: Filmid ja sarjad

            no mul sama asi:) mingid zombid keda neverever olemas ei ole mulle õudsad ei tundu, sest teada et need väljamõeldised, aga just sellised asjad mis reaalselt võimalikud on-vat need kammivad ära. adrekas tekib kerge ja hea vaadata. isegi kui filmi sisu nagu midagi erilist ei ole siis mina nimetaks just selliseid filme õudsateks:)

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #2496
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Mulle mingi saw,scream jne pole õudsad, aga just ring,paranormal activity jne. Mingi vaimude ja siuke teema lõhub ära
              +1

              Ja romka jutu peale ütleks et Paranormal activityt saastaks kohe kindlasti ei nimetaks ja soovitaks seda vaadata kindlasti

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #2497
                Re: Filmid ja sarjad

                vaatasin ka mõlemad osad ära. mulle meeldis. ainult tekkisid väiksed küsimused:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #2498
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                  [x] gay

                  Mina panin igatahes selle suurepärase filmi tõmbama.
                  Head filmielamust!

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #2499
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    hei õuduka fännid küssa teile. Kas teie jaoks on õudsamad need filmid kus on näha, et asi on väljamõeldis ja mingid zombid lasevad ringi või mingi tüdruk muutub koletiseks või mida iganes, kui need kus selle kurjuse stuffiga ei ole üle pingutatud vaid asi paistab reaalselt võimalik?
                    Kõik filmid, mis sisaldavad pikkade mustade juustega tüdrukut või tühjade silmadega naeratavaid lapsi on snap fucked up õudsad.

                    Comment

                    • Karikakar
                      Vana Tegija
                      • Jul 2009
                      • 1235

                      #2500
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      vaatasin ka mõlemad osad ära. mulle meeldis. ainult tekkisid väiksed küsimused:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Sellest ongi ju kõige lihtsam teha kolmas osa kui inimesed, kes peaksid surnud olema, on nüüdseks teadmata kadunud?

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #2501
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Kõik filmid, mis sisaldavad pikkade mustade juustega tüdrukut või tühjade silmadega naeratavaid lapsi on snap fucked up õudsad.
                        aga need ei ole ju reaalsed, sa alateadlikult juba tead, et sellist asja ei ole olemas ja sa võtad seda kui meelelahutuslikku filmi. aga näiteks paranormal activity-t vaatasin ma huviga nagu dokumentaali. imo palju õudsam:)

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #2502
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                          Sellest ongi ju kõige lihtsam teha kolmas osa kui inimesed, kes peaksid surnud olema, on nüüdseks teadmata kadunud?
                          esiteks pane spoiler:)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #2503
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            esiteks pane spoiler:)
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Filmide/sarjade puhul on loogilisuse-ebaloogilisuse üle võimalik palju vaielda :)

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #2504
                              Re: Filmid ja sarjad

                              jep see teebki sellest tavalise filmi, mitte dokfilmi

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #2505
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                USA varjant siis Quarantine. Pidi päris hull olema jah.
                                Vaatasin eelmisel suvel sõbra juures öösel mõlemad osad järjest ära. pärast oli suht creepy koju minna :D.

                                Comment

                                Working...