Re: Filmid ja sarjad
hmm ma ei tea, ei ütleks et täielik pask. oleks see dokumentaal(lõpp siis välja jätta) siis oleks väga hea töö:) no kuna olen kogenud samme trepil,ukse kriukse ja muud selliseid väiksemaid asju siis minu jaoks oli see suhteliselt hirmutav. aga eks see ole täpselt nii nagu lauri ütles, et sa pead seda ise ka uskuma, et mitte võtta seda näideldud naljana. minu jaoks lõpp rikkus asja ära, sest see tegi sellest tavalise filmi, muidu võiks liigitada kui dok filmi
Algselt postitas Romka
Vaata postitust
Comment