Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2446
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Muusik Vaata postitust
    jep, see on ainuke seriaal mida ma praegu täiega iga nädal ootan. liiga hea
    Üllatuslikult on sari, mida mina enim ootan SGU. See on küll SG-1 ja SGA hale vari, kuid kuna tean, et sari saab kohe lõpu, siis ootan lõpplahendust. Game of Thrones on minu jaoks selline poolkõva sari. Ma rohkem Poul Anderson´i ja Roger Zelazny fänn.

    Comment

    • toonesepp
      Julm Donk
      • Nov 2009
      • 54

      #2447
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Ma rohkem Poul Anderson´i ja Roger Zelazny fänn.
      No kui nad Amberist sarja teevad on see tõenäoliselt jah veel kõvem asi.

      Comment

      • TaaviK
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 248

        #2448
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Üllatuslikult on sari, mida mina enim ootan SGU. See on küll SG-1 ja SGA hale vari, kuid kuna tean, et sari saab kohe lõpu, siis ootan lõpplahendust. Game of Thrones on minu jaoks selline poolkõva sari. Ma rohkem Poul Anderson´i ja Roger Zelazny fänn.
        Ma ootan ka iga nädal SGU, aga pigem ütleks küll, et osad on nii heaks läinud, et SGA kordades parem ja SG-1 heade hooaegadega võrreldav. Mäletan hästi, kui palju pidin pettuma Atlantise uutes osades kui need välja tulid ja kui väga närvi mind dr.Wier ajas. Absoluutselt ei sobinud sinna rolli, jättis nii nõrga mulje. Samas SGU'st Rushi tegelaskuju on väga sümpaatne. Selles on sügavust erinevalt dr.Wierist. Muidugi veidi annab juurde, et Rush oli Begby "Trainspottingus".
        Väga kahju, et SGU ära canceldati.

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #2449
          Re: Filmid ja sarjad

          SGU on teine sari mida ootan. mitu osa veel jäänud on üldse?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2450
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas toonesepp Vaata postitust
            No kui nad Amberist sarja teevad on see tõenäoliselt jah veel kõvem asi.
            Ma kujutan ette, et Amberist sarja tegemine oleks päris raske ja kulukas. Inimeste fantaasia on piiramatu, kuid vahendid fantaasialennu edastamiseks on piiratud.

            Muidugi kõige hullem, mis teha saab on midagi Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000
            sarnast. Krdi rahaahned pärijad, kes lasid sellisel pasal ekraanile jõuda.


            Kusjuures tundub, et minu arust Eesti parima ulmeka (ashinari kroonikad) autor on Amberist inspiratsiooni saanud.
            Last edited by Potsataja; 07.05.11, 16:36.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #2451
              Re: Filmid ja sarjad

              Midagi fast and furiose fännidele 200mph

              Pole elusees nii sittasid eriefekte näinud, mis oleks arvutiga tehtud. Ajab naerma ja veidi kurb on ka.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #2452
                Re: Filmid ja sarjad

                100% panen tõmbama...huvi juba vaadata seepärast :D

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #2453
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  100% panen tõmbama...huvi juba vaadata seepärast :D
                  Tõmba, sa ei kahetse :D

                  Comment

                  • ussdoktor
                    Julm Donk
                    • Apr 2011
                    • 76

                    #2454
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Inimeste fantaasia on piiramatu
                    ei taha vaidlema hakata, aga inimese fantaasia on 100% kindlalt piiratud. Näiteks kui fantaasia kuvamiseks ei leita vahendeid siis see on juba märk fantaasia piiratusest.

                    ilge nokkimise tuju on.
                    Last edited by ussdoktor; 07.05.11, 21:54.

                    Comment

                    • Kriminaal
                      Bännitud
                      • Apr 2011
                      • 225

                      #2455
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Narko ja vangla filmidest mida oskate soovitada?

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #2456
                        Re: Filmid ja sarjad

                        ilmselt näinud, aga
                        *Blow
                        *Fear and loathing in Las Vegas
                        *Spun
                        *Green Street 2
                        *The longest tard
                        *Breaking bad (sari keemia õpetajst, kes hakkab metat valmistama)
                        Paar dõubi muuvit võiksin ka anda, aga neid sa vist ei mõelund eriti

                        Comment

                        • Kriminaal
                          Bännitud
                          • Apr 2011
                          • 225

                          #2457
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Breaking badi kolmele hooajale eesti keele supakaid kah leiab?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #2458
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
                            ei taha vaidlema hakata, aga inimese fantaasia on 100% kindlalt piiratud. Näiteks kui fantaasia kuvamiseks ei leita vahendeid siis see on juba märk fantaasia piiratusest.

                            ilge nokkimise tuju on.
                            Ei nõustu sinuga 100% Edasi vaielda võin ja saan sinuga ainult siis, kui sa tood välja vähemalt top5 sci-fi ja fantasy sarja ja filmi (eraldi).

                            Comment

                            • Muusik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 378

                              #2459
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
                              Breaking badi kolmele hooajale eesti keele supakaid kah leiab?
                              kui subclubis pole siis ei leia

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #2460
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Keegi Shameless (US)'le oskab midagi sarnast soovitada?

                                Comment

                                Working...