Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2506
    Re: Filmid ja sarjad

    Endale meeldivad kah sellised psühholoogilised õudukad paljude ehmatustega, aga kui filmi ajal närin küüsi ja kordan "no ära mine sinna jälle, ole teistega koos parem", siis peale filmi kaob sekunditega igasugune hirmutunne ja põhimõtteliselt võiks 5 minti hiljem surnuaeda minna. Varem nii ei olnud, pikalt peale filmi oli kõhe tunne ja tuli sussiga telekas kinni visata, et ei peaks voodist välja tulema.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #2507
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      vaatasin ka mõlemad osad ära. mulle meeldis. ainult tekkisid väiksed küsimused:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Tyler Durden
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 270

        #2508
        Re: Filmid ja sarjad

        Käisin just naisega tema pealekäimisel seda "Black Swan" (2010) vaatamas... Krt, mis ma oskan öelda, jube saast oli enamus filmist, kuid lõpp nagu päästis minu jaoks filmi ära. Või oli see joodud õllede kogus, täpselt ei tea.

        PS. Paranormal Activity't võin isegi vaatamiseks soovitada. Jäin mõlema osaga rahule, esimesega vast pisut rohkem. Mõnus vaadata. Ja kõhe pisut.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #2509
          Re: Filmid ja sarjad

          The Strangers on selline päris normaalne psühho-thriller. Tõsielu põhjal. Hinnangud küll väga head pole, aga kui enam õudukaid varnast võtta pole, siis kõlbab täitsa vaadata.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #2510
            Re: Filmid ja sarjad

            The Strangers oli minu arvates täielik saast, terve filmi vältel ootasin, mil lõpuks see nö kulminatsioon saabub, kuid tulemata ta jäi.. Eks tõestisündinud loo põhjal samas väga twistide rohket filmi vast teha ei saagi, kuid jah, minu jaoks oli ta ajaraisk.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #2511
              Re: Filmid ja sarjad

              Kellelgi 200M.P.H normaalseid ingl. k subtiitreid on?

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #2512
                Re: Filmid ja sarjad

                Need kes siin creepyst rääkisid, siis vaadake seda. Mõne jaoks on creepy mõne jaoks mitte, aga minu jaoks oli parem kui mingi standart õudkukas.

                PS: Film väidab, et sündmused "is based on true story", aga tegelikult on see vist pask jutt, sest on uuritud ja puuritud ja sellist inimest ei olegi vist olemas vms, aga igatahes vaadake kes soovivad.

                aa film ise on siis - Neljanda astme kontakt http://www.imdb.com/title/tt1220198/

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #2513
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Kellelgi 200M.P.H normaalseid ingl. k subtiitreid on?
                  Kui subtiitritest rääkida siis BS player on ülihea. Kui hakkan midagi vaatama siis viskab tavaliselt ette akna kustkohast ma saan endale tõmmata ingliskeelsed subtiitrid, mõnikord isegi eestikeelseid leidnud.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #2514
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                    Kui subtiitritest rääkida siis BS player on ülihea. Kui hakkan midagi vaatama siis viskab tavaliselt ette akna kustkohast ma saan endale tõmmata ingliskeelsed subtiitrid, mõnikord isegi eestikeelseid leidnud.
                    Filmi reliisi ja fpsi tuvastab automaatselt ära?

                    Hakkasin muidu The Wire vaatama. Esmapilgul tundub ikka sitaks deep plot'iga sari olevat.

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #2515
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Filmi reliisi ja fpsi tuvastab automaatselt ära?
                      Kui filmi reliisi all mõtled neid lõpunimesi..need dvdrip-LOLtvblabla siis jepjep. Fpsi ei tuvasta. Kui vahest ei leiagi õiget subtiitrit siis sätin vahest ise käsitsi mingi teisele reliisile mõeldud supaka ära.

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #2516
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Filmi reliisi ja fpsi tuvastab automaatselt ära?

                        Hakkasin muidu The Wire vaatama. Esmapilgul tundub ikka sitaks deep plot'iga sari olevat.
                        Ära parem vaata. Kui sa ära vaatad siis sa ei leia enam kunagi ühtegi sama head sarja ja tahad kõiki teisi sarju selle sarjaga võrrelda.

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #2517
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                          Ära parem vaata. Kui sa ära vaatad siis sa ei leia enam kunagi ühtegi sama head sarja ja tahad kõiki teisi sarju selle sarjaga võrrelda.
                          nii on jh

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #2518
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Hakkasin muidu The Wire vaatama. Esmapilgul tundub ikka sitaks deep plot'iga sari olevat.
                            Head vaatamist on sul oodata...

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #2519
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                              Ära parem vaata. Kui sa ära vaatad siis sa ei leia enam kunagi ühtegi sama head sarja ja tahad kõiki teisi sarju selle sarjaga võrrelda.
                              Too late .

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #2520
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Sigur Ros-Heima. Film räägib samanimelise asambli tegemistest ja sellest, et peale maailmaturneed tuldi koju tagasi ja tuuritati islandil, kus anti tasuta konserte. Kui sama ansambli muusika istub, siis on meeldiv vaatamine.
                                Samuti tõmbasin Senna dokumentaali, mis sõbra sõnul pidi väga hea vaatamine olevat.

                                Comment

                                Working...