Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lauri89
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 206

    #3241
    Re: Filmid ja sarjad

    Soovitan vaadata:
    Frozen- sigahea
    Crazies
    Wrong turn 4- ka väga hea
    Midnight meat train
    Right at your door
    Iron doors- lõpp on kahtlane
    Limitless
    The next three days
    Repo men
    Triangle
    Bured
    127 hours
    Unthinkable

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #3242
      Re: Filmid ja sarjad

      Viimane Two and a Half Men oli juba paremate aegade tasemel imo.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #3243
        Re: Filmid ja sarjad

        On ka supakad nüüd saadaval sellisele sigaheale filmile nagu Four Lions.

        Comment

        • fanjeera
          Julm Donk
          • Apr 2009
          • 55

          #3244
          Re: Filmid ja sarjad


          Väga hea vangla film!

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #3245
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas fanjeera Vaata postitust
            Midagi eriti head see film endast küll ei kujuta. 5/10 annaks.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #3246
              Re: Filmid ja sarjad

              Midagi vaimustavat tõepoolest ei ole, mingi 6.5/10 ütleks.

              Anyways, kes 2.5 meni veel vaatab? Minu arust on nad väga hästi hakkama saanud sellega, et Kutcher sulandada sinna seltskonda sisse, üleootuste on episoodid senini.

              //
              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
              Viimane Two and a Half Men oli juba paremate aegade tasemel imo.
              heh, kahe silma vahele jäi see post..
              Last edited by fyte; 13.11.11, 14:33.

              Comment

              • fanjeera
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 55

                #3247
                Re: Filmid ja sarjad

                wow, väga kaua otsisin mingit head vanglafilmi ja lõpuks kui leidsin vastas see küikidele ootustele.
                Meeldis ka 25th Hour mis on ka umbes samas stiilis.
                Mis vanglafilmid siis teie arust kõrgemaid hindeid väärt on?(peale shawshanki muidugi)

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #3248
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Omg täna oli lasteaiapolitseinik ja ma ei vaadanud://

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #3249
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Omg täna oli lasteaiapolitseinik ja ma ei vaadanud://
                    lindistasin ja võin vhsi peal jagada

                    Comment

                    • tonis
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 334

                      #3250
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Viimane Two and a Half Men oli juba paremate aegade tasemel imo.
                      +1 kõva osa oli

                      Comment

                      • Ingvar78
                        Jube Noob
                        • Apr 2010
                        • 117

                        #3251
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Mulle ka Felon väga meeldis. Veel vanglafilmidest meenub Escape from Alcatraz (1979), mis oli ka päris okei.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #3252
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas fanjeera Vaata postitust
                          wow, väga kaua otsisin mingit head vanglafilmi ja lõpuks kui leidsin vastas see küikidele ootustele.
                          Meeldis ka 25th Hour mis on ka umbes samas stiilis.
                          Mis vanglafilmid siis teie arust kõrgemaid hindeid väärt on?(peale shawshanki muidugi)
                          American History X, Midnight Express, The Green Mile, Sleepers (Noored Kuked), Das Experiment.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #3253
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Pealkirja järgi tundus parody või pron, aga tundub, et tulebki selline film.
                            Läheks vaatama vist isegi.

                            [YOUTUBE]jFbHYUqeQjA&[/YOUTUBE]

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #3254
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Birdman of Alcatraz on ka klassika.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #3255
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Comment

                                Working...