Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #3991
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    soovitage midgai sarnast veel .. fcking epic
    Dope Sick Love on hullult hea.

    Tervenisti nähtav siin:



    Pekki, varem oli terve film seal üleval, nüüd ainult tutvustus. Aga otsi, äkki leiad kusagilt. Karm vaatamine.

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #3992
      Re: Filmid ja sarjad

      mitte päris sama teema, aga võib-olla pakub huvi ka "cocaine cowboys"

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Madis_89
        Grinder
        • Feb 2009
        • 841

        #3993
        Re: Filmid ja sarjad



        Üsna vaadatav film, kuigi lõpp vajub ära. Vahepeal on üsna huvitavad twistid.
        Huvitav muidugi, et DVDrip väljas on, sest 20. jõuab kinodesse alles.

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #3994
          Re: Filmid ja sarjad

          Hei seriaalispetsialistid.

          Kui mu vaieldamatud lemmikseriaalid on:

          1. The Wire
          2. Breaking Bad
          3. Dexter
          4. Prison Break

          Siis miks võiks olla järgmine ja ülejärgmine seriaal mida vaadata, mis võiks mulle väga meeldida?

          Aitäh.
          Dogers

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #3995
            Re: Filmid ja sarjad

            Sopranosid oled näinud?

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #3996
              Re: Filmid ja sarjad

              nope, kusjuures leitsi soovitusel siin kaalusin seda järgmiseks võtta.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #3997
                Re: Filmid ja sarjad

                Mu all-time lemmik, The Wire ja Breaking Bad olen ka ära vaadanud, Sopranod still #1 :)

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #3998
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  soovitage midgai sarnast veel .. fcking epic

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #3999
                    Re: Filmid ja sarjad

                    The Wire ja The Sopranos vaieldamatud lemmikud. Nii, et raudselt soovitaks ka kui näinud ei ole.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #4000
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Dogers Vaata postitust

                      Siis miks võiks olla järgmine ja ülejärgmine seriaal mida vaadata, mis võiks mulle väga meeldida?

                      Aitäh.
                      Dogers
                      Luther ja Criminal Minds aga just nimelt võiks, sest Dexter ja Prison Break olid minu jaoks selliseid ühe hooaja vaimustused.

                      Varem jäi mainimata, et The Sopranos on totaalne klounaad Brigada kõrval.
                      Last edited by Potsataja; 20.04.12, 16:43.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #4001
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Varem jäi mainimata, et The Sopranos on totaalne klounaad Brigada kõrval.
                        Lol ei. ~ pool aastat tagasi vaatasin Brigada uuesti ära, peaosatäitjal 24/7 hambaork suus, iga kord kui Šaša ja sõbrad Mercedestega kuskile sõitsid pandi Brigada muusika peale jms awesome shit. 16 aastasena tundus vägev, hetkel kuulub rohkem huumorivaldkonda.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #4002
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Lol ei. ~ pool aastat tagasi vaatasin Brigada uuesti ära, peaosatäitjal 24/7 hambaork suus, iga kord kui Šaša ja sõbrad Mercedestega kuskile sõitsid pandi Brigada muusika peale jms awesome shit. 16 aastasena tundus vägev, hetkel kuulub rohkem huumorivaldkonda.
                          Nõustun 100%

                          Brigadat ei ole võimalik lihtsalt sopranodega võrrelda, üks on kvaliteetne draamasari heade näitlejatega, teine mingi vene kantpeade ülistussari.

                          EDIT: ei ole mõtet maitse üldse vaidlustesse laskuda, see minu arvamus lihtsalt.
                          Last edited by mikk2468; 20.04.12, 17:02.

                          Comment

                          • paradigmlost
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 421

                            #4003
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Dogers, see on v-b donk küsimus, aga sa Losti oled vaadanud:D? Mu top viies on dexter, prison break ja breaking bad(1. ja 2. eason küll ainult) ja hiljuti leidsin losti alles ja 5 esimest losti seasonit on minuarvates puhas kuld.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #4004
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Lol ei. ~ pool aastat tagasi vaatasin Brigada uuesti ära, peaosatäitjal 24/7 hambaork suus, iga kord kui Šaša ja sõbrad Mercedestega kuskile sõitsid pandi Brigada muusika peale jms awesome shit. 16 aastasena tundus vägev, hetkel kuulub rohkem huumorivaldkonda.
                              Kui seda šanrit keegi soovib, siis veelkord soovitan Underbelly-t

                              true story ka melbournei gangland warist


                              Aga muidu,
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Baltimori linnapea on konkreetselt ka sellisteks rollideks loodud. Järgmisena võiks Priit Toobalit või Elmar Seppa mängida.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #4005
                                Re: Filmid ja sarjad

                                soovitage midgai sarnast veel .. fcking epic
                                loool

                                Comment

                                Working...