Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karookas
    Jube Noob
    • May 2010
    • 126

    #2641
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas tonis Vaata postitust
    Kui õigesti mäletan, siis otsis subclubist ja allsubs.org'st ja mingi koht oli veel vist.
    opensubtitles.org
    getsubtitle.com
    bsplayer-subtitles.com

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #2642
      Re: Filmid ja sarjad

      Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?

      Batmani kaks viimast osa on obv muidugi head, kuid mina olen korduvalt vaadanud ka Ghost Rider´it, mille IMDb hinne on kõigest 5,2/10.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #2643
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?

        Batmani kaks viimast osa on obv muidugi head, kuid mina olen korduvalt vaadanud ka Ghost Rider´it, mille IMDb hinne on kõigest 5,2/10.
        Watchmen.

        Comment

        • toonesepp
          Julm Donk
          • Nov 2009
          • 54

          #2644
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?
          Kahtlemata Sin City.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #2645
            Re: Filmid ja sarjad

            Watchmen oli tõesti päris hea, kuid Sin City oli suisa puhas kuld. Mitu aastat juba ootan seda teist osa.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #2646
              Re: Filmid ja sarjad

              Lisaks veel 2 esimest Spidermani ning Tim Burtoni 2 esimest Batmani samuti. (Nolani omale küll vastu ei saa) Lisaks X-meni seeria, Superman (1978), Mulle isiklikult meeldisid ka mõlemad eelmisel kümnendil valminud Hulkid, esimene (ja ka teine) Blade, Hellboy.

              Nolani Batmanile pole siiani keegi lähedalegi jõudnud.

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #2647
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?

                Batmani kaks viimast osa on obv muidugi head, kuid mina olen korduvalt vaadanud ka Ghost Rider´it, mille IMDb hinne on kõigest 5,2/10.
                Iron Man

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #2648
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas toonesepp Vaata postitust
                  Kahtlemata Sin City.
                  this.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #2649
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                    codecci sa "OZ"i ei ole vaatanud, kui ei ole, siis soovitaks, üks lemmikuid sarju endal.
                    ty for this, kuidagi on jäänud vaatamata see, aga esimesed 2 osa nüüd vaadatud ja täiesti hooked.
                    saab nüüd mõnda aega pokkerist eemale.

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #2650
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Sama siin, nii kui vaatama hakkasin, täiesti konksu otsas. Sama lugu oli Dexteri ja Sopranodega ka, lihtsalt nii nuts on hea sari, kahju, et kuidagi kõik sarjad mis minu maitse järgi, on vaadatud.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #2651
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Kunagi sai telekast mõned "OZ"i osad vaadatud, alustan siis uuesti ja otsast peale.

                        Alguses kohe hea näide, miks meie riik mõnes asjas nii fucked up on:

                        Vang number 97B412, Tobias Beecher.
                        Süüdi mõistetud 5. juulil, 1997.
                        Purjuspäi autojuhtimine, ettekavatsemata|mõrv sõidukiga. Karistus: 15 aastat.
                        Võimalus tingimisi vabaks saada 4 aastaga.


                        ja meil

                        Üks kohtunik keeldus inimese surnuks sõitnud joobes juhti tingimisi karistamast. Siis leiti teine kohtunik ja mõrtsukjuht pääseski vangistusest.

                        Comment

                        • dabljuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 494

                          #2652
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Milline koomiksil põhinev film on kõige parem ?
                          Krt, parimat on raske öelda aga parimad on imo

                          Sin City, 300, Ghost World, Road to perdition ,A History of violence, The Crow, Blueberry, Watchmen ja Kick-Ass

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #2653
                            Re: Filmid ja sarjad



                            Retro.

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #2654
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Täna tuleb ikka uus Game of thrones?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #2655
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Täna öösel jah. Cant wait.

                                Comment

                                Working...