Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #1861
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kuidas see overrated kraam on ?....
    Inception on Imdb's neljandal kohal (nüüd juba 2-3 koht):
    9.1/10



    Mind jättis see film küll külmaks ja ma ei saa aru sellest fenomenist, et miks ta mõned inimesed nii pöördesse ajab.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #1862
      Re: Filmid ja sarjad

      Ma nõustun Levisega. IMO peaks näiteks Pulp Fiction sellel kohal olema edetabelis.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1863
        Re: Filmid ja sarjad

        Imo jättis Inception suhteliselt külmaks tõsisemad sci-fi fännid, kuid puudutas kuidagi neid, keda sci-fi reeglina suhteliselt külmaks jätab.

        Mina näiteks olen tõeliselt rahul siis, kui mulle meeldib mõni film, mille rating on max 5.0/10

        Last edited by Potsataja; 02.11.10, 19:22.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #1864
          Re: Filmid ja sarjad

          Käisin "The Towni" vaatamas. Suhteliselt hea pangaröövikas.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #1865
            Re: Filmid ja sarjad

            Just tulin Inceptionit vaatamast...

            peale selle, et see mõttetult pikk film on .. ah ma ei viitsi kirjutada..ehk täielik pettumus ei soovita kellegile ja mingi 9/10 ei vääri see ever

            gl

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1866
              Re: Filmid ja sarjad

              IMO paljude filmidega on selline efekt, et kui ootused on kõrged siis pettud... Ma Inceptionit vaatama minnes palju ei teadnud sellest ja ei pettunud ka. 9/10 ta minu silmis ei ole, aga väärt film küll.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #1867
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Ma nõustun Levisega. IMO peaks näiteks Pulp Fiction sellel kohal olema edetabelis.
                imo on pulp fiction paras kräpp, üks kõige imelikumaid filme mis ma vaadanud olen ja ei leidnud seal küll nüüd midagi sitaks head. aga see on ainult minu arvamus, tarantino stiilis filmid pole kunagi peale läinud.

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #1868
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  IMO paljude filmidega on selline efekt, et kui ootused on kõrged siis pettud... Ma Inceptionit vaatama minnes palju ei teadnud sellest ja ei pettunud ka. 9/10 ta minu silmis ei ole, aga väärt film küll.
                  täpselt nii ongi, ei teadnud mdiagi sellest, kui vaatama läksin ja meeldis. otherhand..Money never sleeps on Wall Street oli film millest teadsin ja oli räägitud et sügise üks suurimaid/parimaid filme jne, aga ära vaadates tundus eriline crap ikka.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1869
                    Re: Filmid ja sarjad

                    See, kes ütleb, et Inception on täielik crap on ise paras retard.
                    Ok, see, et film külmaks jätab või mõne silmis 9/10 väärt pole (minu silmis ka pole), sellest saan ma veel aru. Aga see, kes ütleb kogu selle kompoti kohta (alates muusikast muu ninnunännuni) cräp, peaks oma liistude juurde jääma ja transformersit edasi kaifima.
                    Öelge mulle üks Inceptionist parem thriller?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #1870
                      Re: Filmid ja sarjad

                      crap ta tõesti ei olnud kindlasti üle keskmise ajaviide kuid 9/10 on ikka pisut overrated.

                      Huvi pärast küsiks siis KristjanRawk mis filmid on sinuarvates jube head top5 vms

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #1871
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                        imo on pulp fiction paras kräpp, üks kõige imelikumaid filme mis ma vaadanud olen ja ei leidnud seal küll nüüd midagi sitaks head. aga see on ainult minu arvamus, tarantino stiilis filmid pole kunagi peale läinud.
                        Nagu öeldakse siis maitse asi täiesti. Näiteks mind köidavad selle filmi juures dialoogid ja ebalineaarsus.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #1872
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Mõnda tõsiselt head uuemat komäädiat oskab keegi soovitada? aastast 2008-2010?

                          Comment

                          • KeRRRt
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 774

                            #1873
                            Re: Filmid ja sarjad

                            öelge nüüd, et teie meelest on 2,5 meest sitt?
                            see lihtsalt nii nuts sari. võtan suvalt mingi osa ja lihtsalt naeran. savi, et kõiki juba 3x näinud. sama on south parki ja vanemate family guy'dega

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1874
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                              Mõnda tõsiselt head uuemat komäädiat oskab keegi soovitada? aastast 2008-2010?
                              Other guys oli päris mõnus

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #1875
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                Other guys oli päris mõnus
                                Jep, seda käisin isegi kinos vaatamas:) mõtlsin just midagi praegu voodis vaatamiseks mida ei ole näinud varem, ise vaataks heameelega mõnda head actioni. aga naine käib peale, et ika komöödiat tahaks:) seega ootaks mõnda head ideed

                                Comment

                                Working...