Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #316
    Re: Filmid ja sarjad

    Sons of Anarchy sarja kõigile soovitan..praegu saab iga teisipäev juba uue osa kätte. Järgmine nädal tuleb teise hooaja 7mes osa. Iga osaga läheb järjest põnevamaks.

    Vaatasin täna öösel Weedsi 2 hooaja järjest ära, sari on ikka väga Nuts. Kolmas juba sikutab, tahaks kõik ära näha.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #317
      Re: Filmid ja sarjad

      TA ON TAGASI! Ja parem kui varem.

      http://en.wikipedia.org/wiki/Modern_Family ehk http://www.imdb.com/title/tt1442437/ ehk http://abc.go.com/shows/modern-family

      [youtube]http://www.youtube.com/v/ah5FEpGql9s[/youtube]

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #318
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas taipupole
        TA ON TAGASI! Ja parem kui varem.

        http://en.wikipedia.org/wiki/Modern_Family ehk http://www.imdb.com/title/tt1442437/ ehk http://abc.go.com/shows/modern-family

        [youtube]http://www.youtube.com/v/ah5FEpGql9s[/youtube]
        :O, kui see vaid hea oleks peab ära tõmbama

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #319
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Madis Very
          :O, kui see vaid hea oleks peab ära tõmbama
          Mulle väga meeldis. Kõik kolm senist osa.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #320
            Re: Filmid ja sarjad

            sarju juurde vaja .. hetkel .. house ja dexter .. midagi komöödiat ehk? samas friendsi stiilis asjad ei istu .. kus rahvas peale naerab vms

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #321
              Re: Filmid ja sarjad

              Pean ka midagi uut vaatama, two and a half men on varsti läbi vaadatud, esimesed 6 hooaega...sick, ei taha mõeldagi ,et see otsa saab :(

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #322
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas taipupole
                Mulle väga meeldis. Kõik kolm senist osa.
                4s oli ka saadaval.. krt kõik osad peale esimese tõmbas paari minutiga ära nüüd oota seda viimast nii kaua :D.

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #323
                  Re: Filmid ja sarjad

                  thnx vaatasin kõik 4 ära

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #324
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas leits
                    sarju juurde vaja .. hetkel .. house ja dexter .. midagi komöödiat ehk? samas friendsi stiilis asjad ei istu .. kus rahvas peale naerab vms
                    how i met your mother
                    arrested development
                    the office

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #325
                      Re: Filmid ja sarjad

                      down and eastbound vist oli nimi (Y)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #326
                        Re: Filmid ja sarjad

                        panin offici 5 hooaega tõmbama .. ehk on mida vaadata :D

                        Comment

                        • tonis
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 334

                          #327
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Kas keegi mäletab seda inglise komöödiat, mis paar aastat tagasi ETV pealt jooksis? Tegevus toimus mingis matusebüroos ja möllasid seal mingite laipadega.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #328
                            Re: Filmid ja sarjad

                            soovitan sellist inglise sarja Black Books http://www.imdb.com/title/tt0262150/

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #329
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas tonis
                              Kas keegi mäletab seda inglise komöödiat, mis paar aastat tagasi ETV pealt jooksis? Tegevus toimus mingis matusebüroos ja möllasid seal mingite laipadega.
                              mulla all?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #330
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas variatsioon
                                mulla all?
                                Mulla alla jooksis Kanal 2-s, aga äkki tonis ajas kanalid sassi. Pole kindel, aga millalgi vist jooksis ETV-s "Matusebüroo" nimeline sari. Ehk oli siis see.

                                Comment

                                Working...