Re: Filmid ja sarjad
Sons of Anarchy sarja kõigile soovitan..praegu saab iga teisipäev juba uue osa kätte. Järgmine nädal tuleb teise hooaja 7mes osa. Iga osaga läheb järjest põnevamaks.
Vaatasin täna öösel Weedsi 2 hooaja järjest ära, sari on ikka väga Nuts. Kolmas juba sikutab, tahaks kõik ära näha.
Sons of Anarchy sarja kõigile soovitan..praegu saab iga teisipäev juba uue osa kätte. Järgmine nädal tuleb teise hooaja 7mes osa. Iga osaga läheb järjest põnevamaks.
Vaatasin täna öösel Weedsi 2 hooaja järjest ära, sari on ikka väga Nuts. Kolmas juba sikutab, tahaks kõik ära näha.
Comment