6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #1051
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    not sure if serious
    Osade jaoks on pokker keerulisem ja siis neil on vaja natuke rohkem põhjendusi, mõistmaks miks osad otsused nii ez'd on.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #1052
      Re: 6max nurgake

      vabandan q_q ees, jäi veidi teine mulje enne.

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #1053
        Re: 6max nurgake

        Villane keskmine Tag 18/15 fold to cbet 50 or less
        Flop AQ37 no draw. Hero on teinud flopi cbeti ja saanud calli, meie käel equity puudub või väga väikene, ntx 44
        Huvitab millistes olukordades jätkate blufiga:
        * hero villane
        a) ep btn
        b) co btn
        c) btn sb

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #1054
          Re: 6max nurgake

          3bet stat ka oluline siin.
          kui ta 3betib palju, siis ma 2nd barreldan peaaegu alati, kuna tal pole enam ranges eriti ässasid.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #1055
            Re: 6max nurgake

            ära tee cbet siis käega millel puudub equity?

            Comment

            • 2ssapaar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 423

              #1056
              Re: 6max nurgake

              jep põhimõtteliselt sul peab mingi hea read olema kui ilma equity'ta barreldada. Standard c/f spot igas olukorras

              Comment

              • tdx
                Grinder
                • Oct 2008
                • 768

                #1057
                Re: 6max nurgake

                pigem ma ütleks, et kas cbet + barrel või siis c-f flopil.
                lihtsalt auto-cbet teha on suht burning money tänapäeval.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1058
                  Re: 6max nurgake

                  Samas A-high flopi cbet pole ka mitte halb. Turn sellisel juhul peaks c-f olema standardina. Ta üldujuhul foldib seal väikesed paarid. Iga Ax callib 2 streeti, mis tähendaks maha saamiseks riveri barreldamist samuti. Antud flop tundub ikka väga kuiv ja kui see callitakse siis ma arvan, et c-f turn on parem.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #1059
                    Re: 6max nurgake

                    Keegi 6max prodest raatsiks mulle enda HEM'i HUD setupi saata? Need statid noh. Unustasin selle väikse asja backupida kui uue arvuti peale kolisin ja ei viitsi HUD'i seadistada. Ja võibolla saangi parema kui endal oli.

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #1060
                      Re: 6max nurgake

                      pole küll mingi pro kuid kasutan sellist

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #1061
                        Re: 6max nurgake

                        Paluks oma HUD'i colour-codingule hinnangut.

                        Legend (edaspidi kirjutan vaid iga värvi esimese tähe):
                        *Roheline-fishy
                        *Kollane-natukene parem kui fishy, aga mitte väga hea
                        *Oranž-enamvähem decent
                        *Punane-hea mängija

                        VPIP
                        *<12-K
                        *<25-P
                        *<33-O
                        *<inf-R

                        PFR
                        *<9-K
                        *<15-O
                        *<26-P
                        *<inf-R

                        AF
                        *<1.5-R
                        *<4.5-P
                        *<inf-K

                        3Bet
                        *<3.5-R
                        *<6.5-O
                        *<9.0-P
                        *<inf-K

                        Flop Cbet
                        *<58-R
                        *<68-O
                        *<77-P
                        *<inf-K

                        Fold to flop CBet
                        *<45-K
                        *<52-P
                        *<62-O
                        *<inf-R

                        Fold VS Steal
                        *<50-R
                        *<80-P
                        *<inf-O

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #1062
                          Re: 6max nurgake

                          hmm su legend on suht retarded

                          need värvid ei tähenda mitte kes hea mängija kes mitte jne vaid kelle vastu kerge mängida ja kelle vastu mitte

                          niiet fold vs steal peaks vastupidi olema kui sul jne

                          üldse ei näe mõtet mingi color codingul

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #1063
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            hmm su legend on suht retarded

                            need värvid ei tähenda mitte kes hea mängija kes mitte jne vaid kelle vastu kerge mängida ja kelle vastu mitte

                            niiet fold vs steal peaks vastupidi olema kui sul jne

                            üldse ei näe mõtet mingi color codingul
                            Ma mõtlesingi nii, et olenevalt stati värvist on vastast kergem/raskem teatud olukorras abuseda. Mitte, et ilmtingimata hea mängija oled, kui kõik statid näiteks punased on.

                            Ja erinevate värvide kasuamise puhul on silmal kergem infot haarata kui ma 8 või nii fast lauda korraga mängin.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1064
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              üldse ei näe mõtet mingi color codingul
                              See, et sa mõtet ei näe, ei tähenda, et see vale oleks. Või?

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #1065
                                Re: 6max nurgake

                                Ma jälle näen mõtet multitabledes.. kiiremini leiad fishi üles.

                                Comment

                                Working...