Re: 6max nurgake
Tervist!
Sooviks, et keegi targem vaataks mu statsid ja graphi üle ning siis ütleks kui mõni suurem leak sees on. Mängin Pokerstarsis NL2 6maxi, tavaliselt 10-15 laual(just kuulsin, et see ei ole hea kuna taju jne kaob). Kasutan PTR3 ja Tableninjat
Tervist!
Sooviks, et keegi targem vaataks mu statsid ja graphi üle ning siis ütleks kui mõni suurem leak sees on. Mängin Pokerstarsis NL2 6maxi, tavaliselt 10-15 laual(just kuulsin, et see ei ole hea kuna taju jne kaob). Kasutan PTR3 ja Tableninjat
J
K
Q
(
Comment