6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1066
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    See, et sa mõtet ei näe, ei tähenda, et see vale oleks. Või?
    ei tähenda

    kui see sind aitab siis obv kasuta lihtsalt ma ei saagi sellest aru et kuidas see aitab

    vb jah kui 12 lauda mängid aga seda ma ever ei tee

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #1067
      Re: 6max nurgake

      Imo küll sitaks parem silmal eristada kui on HUD värvitud, eriti veel multitablemisel.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #1068
        Re: 6max nurgake

        Mängige vähem laudu kui teil selliste asjade jaoks värve vaja on.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #1069
          Re: 6max nurgake

          Kuidas sa sellisest värvide pudrust vastaste leake otsid? Ka süsteem nagu PRK teine rida, siis fish postflopis vms?

          Ühesõnaga mida ma öelda tahan on see, et üks number või numbrite vahemik ei ütle sulle suurt midagi peale tema üldise preflop range. Ülejäänud numbrite puhul on juba raskem aru saada kas antud range postflopis mängiv tegelane on fish või tegelikult siiski ei ole. Leakide leidmiseks pead ikka ju popupi lahti klikkima ning sealt vaatama antud situatsiooni kordade arvu jne. Ühe numbri järgi ei leiagi väga leake kuna tihti tuleb vaadata erinevaid statte ning nende omavahelist suhet.

          EI kandideeri absoluutsele tõele

          Comment

          • PlanetRJ
            Jube Noob
            • Oct 2011
            • 173

            #1070
            Re: 6max nurgake

            mis arvate sellest k'est
            Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #1071
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
              Std omaha.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #1072
                Re: 6max nurgake

                Kas keegi tahaks osta mitme peale Pokerstarsi 6max käsi limiidis NL10? Saaksime odavamalt kätte :)

                Comment

                • vass
                  Jube Noob
                  • Jan 2010
                  • 181

                  #1073
                  Re: 6max nurgake

                  arvatavasti väga loll küsimus :)
                  Aga viimasel ajal raskusi restealida vastu mängimisel. Mis rangega 4bettida v flattida selliste mängijate vastu, kes 3betivad SB-lt BB-lt nii 10-14%?

                  Comment

                  • rollkopter
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 501

                    #1074
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas vass Vaata postitust
                    arvatavasti väga loll küsimus :)
                    Aga viimasel ajal raskusi restealida vastu mängimisel. Mis rangega 4bettida v flattida selliste mängijate vastu, kes 3betivad SB-lt BB-lt nii 10-14%?

                    jees, sa pole ainuke, kes sellega h2das
                    eeldan et range v6iks olla JJ+ AQ+ ?

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #1075
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas vass Vaata postitust
                      arvatavasti väga loll küsimus :)
                      Aga viimasel ajal raskusi restealida vastu mängimisel. Mis rangega 4bettida v flattida selliste mängijate vastu, kes 3betivad SB-lt BB-lt nii 10-14%?
                      Lol eile tuli skype grupis ka jutuks see. Eks seal tuleb mõelda ka, kui palju 4betile mingi vastane foldib.. mõni foldib 100% ja mõni ei foldi üldse.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1076
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                        jees, sa pole ainuke, kes sellega h2das
                        eeldan et range v6iks olla JJ+ AQ+ ?
                        Range tundub kuidagi liiga tight. Ei foldiks ühtegi broadwayd, kindlalt calliks tugevamate suited connectoritega 9Ts, 98s, J9s, Q8s ning tugevamate suited ässadega ja kuningatega. Kindlasti on mõeldav mängijda ka offsuit tüüpi connectoreid ala Q8, Q9 jne. lisaks veel pocketpaarid 88-AA (flatiks tihti ka AA-ga)

                        4betiks bluffina blockeritega käsi: AX, KX, QX ja kohati pocket paarid 22-88 (99 on borderline, TT-d ainult siis kui tean, et see tugeva value peale).

                        Comment

                        • vass
                          Jube Noob
                          • Jan 2010
                          • 181

                          #1077
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Range tundub kuidagi liiga tight. Ei foldiks ühtegi broadwayd, kindlalt calliks tugevamate suited connectoritega 9Ts, 98s, J9s, Q8s ning tugevamate suited ässadega ja kuningatega. Kindlasti on mõeldav mängijda ka offsuit tüüpi connectoreid ala Q8, Q9 jne. lisaks veel pocketpaarid 88-AA (flatiks tihti ka AA-ga)

                          4betiks bluffina blockeritega käsi: AX, KX, QX ja kohati pocket paarid 22-88 (99 on borderline, TT-d ainult siis kui tean, et see tugeva value peale).
                          I like this. Though mina jätaks skilli puudumise tõttu offsuite connectorid välja:).

                          Comment

                          • sadptr
                            Julm Donk
                            • May 2011
                            • 64

                            #1078
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Range tundub kuidagi liiga tight. Ei foldiks ühtegi broadwayd, kindlalt calliks tugevamate suited connectoritega 9Ts, 98s, J9s, Q8s ning tugevamate suited ässadega ja kuningatega. Kindlasti on mõeldav mängijda ka offsuit tüüpi connectoreid ala Q8, Q9 jne. lisaks veel pocketpaarid 88-AA (flatiks tihti ka AA-ga)

                            4betiks bluffina blockeritega käsi: AX, KX, QX ja kohati pocket paarid 22-88 (99 on borderline, TT-d ainult siis kui tean, et see tugeva value peale).
                            22-88 4bet/call ikka jah?

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #1079
                              Re: 6max nurgake

                              Ütles ju 4bet BLUFINA. Fold to 5bet.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #1080
                                Re: 6max nurgake

                                4bet-call ikka pigem. Kui villain 3betib JTs ja hero 4betib 22 ning villain foldib, siis hero saigi parem käe foldima ju..
                                4bet-foldida on obv parem blockeritega kätega.

                                Comment

                                Working...