6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #226
    Re: 6max nurgake

    Villain siis Triobeti 10NL SH regular (ta mingi 57/10/300 tüüp). Ise ma enam Triobetis cashi ei mängi, aga see käsi toob muige suule (beti suurused mayby on mul valed, aga see praegu ebaoluline - olen donk ja tunnistan seda):


    Microgaming, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    UTG: $9.80
    UTG+1: $9.15
    CO: $11.87
    Button: $8.23
    SB: $13.54
    BB: $7.15

    Dealt to Button (HERO) 8 7

    Pre-flop:
    (3 folds), Button raises to $.40, SB calls $.40, (1 folds)

    Flop: ($.95) 9 5 6 (2 Players)
    SB checks, Button bets $.45, SB calls $.45

    Turn: ($1.85) 2 (2 Players)
    SB bets $.90, Button raises to $1.80, SB calls $1.80

    River: ($5.45) 4 (2 Players)
    SB bets $5.40, Button all-in $5.58, SB calls $5.58

    Results:
    Button Showed 8 7
    SB Mucks A Q
    Button wins $15.74

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #227
      Re: 6max nurgake

      ma nüüd ka 6-maxi mees (10NL 6-l laual trios) ja esimesed 10k kätt olen veidi miinuses. Suured leakid kindlasti sees. Kuskil 2k käsi olen hästi mänginud, ülejäänutes ei saa ise ka aru (veel vähem siis vastane), mida ma represendin ja "mida ma üldse teen seal suures potis".
      üritan edasi.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #228
        Re: 6max nurgake

        6 lauda raske ei ole? Ma võtsin 4 peale, kuna ei suutnud otsustada piisavalt hästi 6 laual mängides.

        Comment

        • UdusOlevSiil

          #229
          Re: 6max nurgake

          Hetkel olen ka natuke 6-maxi proovinud starsi ning fishe on NL-10 tasemel palju rohkem kui fullringis. Nii et vist liitun ka 6-max vendadega vähemalt poole kohaga mõneks ajaks.

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #230
            Re: 6max nurgake

            ole ettevaaltik algul, ja oleneb kui palju kellegile laudu sobib ,tavainimesele algul 4 on isegi vbl suht ok või natuke liig, ise mängin 7laual nl10 ja nl 20 4-6 laual

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #231
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas alaska
              6 lauda raske ei ole? Ma võtsin 4 peale, kuna ei suutnud otsustada piisavalt hästi 6 laual mängides.
              kusjuures on küll raske :) uue sessi teen 4-ga, siis saab rohkem 3 bettida jne

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #232
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas pikk28
                ma nüüd ka 6-maxi mees (10NL 6-l laual trios) ja esimesed 10k kätt olen veidi miinuses. Suured leakid kindlasti sees. Kuskil 2k käsi olen hästi mänginud, ülejäänutes ei saa ise ka aru (veel vähem siis vastane), mida ma represendin ja "mida ma üldse teen seal suures potis".
                üritan edasi.
                mis nime all mängid trios?

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #233
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas camu
                  mis nime all mängid trios?
                  pikk28

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #234
                    Re: 6max nurgake

                    Tulin ka värskenduseks FR-st 6-maxi proovima. Hetkel ainult paar tuhat kätt mängitud ja tundub, et jään mõneks ajaks siia. Eelkõige just seetõttu, et post-flop mäng on väga hariv ja laudu leidub ka Triobetis rohkem kui FR. Tänu uue pokkeritoa liitumisele on ka mängijaid seinast-seina ning otsuseid tuleb rohkem teha.

                    Erinevus on ikka päris korralik kuid tiba suurema agressiivsuse ja fullringi TAGi mindsetiga jab kenasti läbi küll - lihtsalt on palju second-pair vendasid kes sind lõpuni maha callivad ja mootorit käimas hoiavad. Vaikselt vaatan kust kokku tõmmata ja kust laiendada. Näiteks cont beti puhul tuleb tugevasti tagasi tõmmata - kui ikka midagi pole v ei tule, siis ei maksa tulistada. Praegu murran pead selle kallal, et kui FR tuli vaadata rohkem kaarte, siis paistab, et SH tuleb vaadata rohkem vastaseid. Kujundan uut HEMi layouti ning üks positiivne asi on kohe olemas - ruumi on tunduvalt rohkem kuhu statte panna - ei pea teisi popuppidest taga ajama nagu rosinaid saia seest. Mida te vastaste puhul vaatate või lauale kuvate ja mida esmalt vaatate - eriti just postflop mängus?

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #235
                      Re: 6max nurgake

                      Esimene oluline asi on kindlasti agression. Donk bet flop, cbet, fold to flop cbet, fold to 3bet ning oluline on ka went to showdown (viimane peaks näitama kas vastane läheb showdownile)

                      Comment

                      • tobi
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 149

                        #236
                        Re: 6max nurgake

                        Mida see donk bet täpsemalt tähendab, pole veel aru saanud?

                        Comment

                        • your_naked_mom
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 212

                          #237
                          Re: 6max nurgake

                          näiteks sa oled button, kõik foldivad sinuni, sa raised, bb callib, flop tuleb xxx ja bb tulistab beti välja. st tavaliselt checkitakse lihtsalt algsele preflop tõstjale tagasi, aga kui ta betib siis on tegu donkbetiga või flopi donkamisega.

                          Comment

                          • tobi
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 149

                            #238
                            Re: 6max nurgake

                            Selge pilt, tänud!

                            Comment

                            • lambiain
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 101

                              #239
                              Re: 6max nurgake

                              teen ka oma esimese postituse foorumisse. pokkerit mängin mingi pool aastat. ftp nl50s. nädalavahetusel vaatasin HEM oma lifetime hand historyt positsioonide lõikes ning tekkis küsimus. nimelt winrate positsioonide kaupa. milline see 6-max mängijatel tavaliselt on või peaks olema? Ja kuidas ja mis range blindielt mängite?

                              väljaku positsioonid on mul kõik rohelises kenasti, aga blindid toodavad bigtime kahjumit. bb -40,6 bb/100 ja sb -21 bb/100. Kusjuures numbrid on veel palju hullemad kui ma sb steali maha võtan. Kui üks talupoja arvutus teha, siis:

                              100/6 = 16 2/3
                              16 2/3 x 1,5 = 25

                              Ehk kui blindidel külma näoga foldi näidata ainult, siis peaks mõlema peale -25bb tulema. Või eksin? Mu blindide range on suht tight - VPIP alla 10 julgelt.

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #240
                                Re: 6max nurgake

                                Võib olla ei kaitse oma blindi piisavalt?

                                Comment

                                Working...