Re: 6max nurgake
Pole päris kindel, mida sa küsisid ja kas üldse minu käest küsisid
, aga minu jaoks on selline asi pigem +ev olnud. Nii rahaliselt kui mindseti poolest.
Algselt postitas your_naked_mom
, aga minu jaoks on selline asi pigem +ev olnud. Nii rahaliselt kui mindseti poolest.
4 
Comment