6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CTXrix
    Grinder
    • Oct 2008
    • 689

    #106
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas your_naked_mom
    mixing up on -ev. v mitte?
    Pole päris kindel, mida sa küsisid ja kas üldse minu käest küsisid , aga minu jaoks on selline asi pigem +ev olnud. Nii rahaliselt kui mindseti poolest.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #107
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas your_naked_mom
      mixing up on -ev. v mitte?
      Alates Nl200 peaks mixima hakkama usun. NL50-NL100 sa ei mängi piisavalt tihti samade nägudega.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #108
        Re: 6max nurgake

        Algselt postitas Davy
        Alates Nl200 peaks mixima hakkama usun. NL50-NL100 sa ei mängi piisavalt tihti samade nägudega.
        Asi ei ole selles. Asi on selles, et 50NL ja 100NL on fishe niipalju, et pole mõtet regularide kallal norida ja elatud kenasti fishi rahast.

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #109
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas ranka
          Asi ei ole selles. Asi on selles, et 50NL ja 100NL on fishe niipalju, et pole mõtet regularide kallal norida ja elatud kenasti fishi rahast.
          Wot he said. Kui planktonit veel leidub, pole mõtet teiste merekiskjatega väga rabeleda.

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #110
            Re: 6max nurgake

            kas keegi parematest mängijates( Lenc? KLoonike?vms keegi) EI viitsi teha 6max video?

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #111
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas marguzz22
              kas keegi parematest mängijates( Lenc? KLoonike?vms keegi) EI viitsi teha 6max video?
              +1. Oleks väga teretulnud!

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #112
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas marguzz22
                kas keegi parematest mängijates( Lenc? KLoonike?vms keegi) EI viitsi teha 6max video?
                Yep, vaataks samuti huviga, mehed tehke ära

                Comment

                • Kaitz20
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 289

                  #113
                  Re: 6max nurgake

                  Ma proovisin teha, a ainult hääl jäi peale :D
                  Mõtlesin teha väikse seeria nl 25-nl 100, a sinna see jäi

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #114
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas Kaitz20
                    Ma proovisin teha, a ainult hääl jäi peale :D
                    Mõtlesin teha väikse seeria nl 25-nl 100, a sinna see jäi
                    Lindista hääl üle. Seda peaks camtasiaga ilma probleemideta teha saama.

                    Comment

                    • Kaitz20
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 289

                      #115
                      Re: 6max nurgake

                      Mul camtasia prooviperiood sai läbi.
                      Saatsin Sulle Tigrano PM selle kohta.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #116
                        Re: 6max nurgake

                        serials.ws

                        Comment

                        • Kaitz20
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 289

                          #117
                          Re: 6max nurgake

                          Sealt saab ka viiruseid.

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #118
                            Re: 6max nurgake

                            no kui seriaali vaja, leiab ilusti, ära ainult midagi alla tõmba veel on cracks.am ka vist, ma alati seriali leidnud
                            2) variant thepiratebay tõmba sealt juba crackitud camptasia vms. selle nimi oligi kindlasti on seal see, kui ei siis mõni muu

                            Comment

                            • Metsapull

                              #119
                              Re: 6max nurgake

                              Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              Hero (CO): $206.42
                              BTN: $80.44
                              SB: $52.00
                              BB: $50.50
                              UTG: $20.51
                              MP: $47.50

                              Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 4 4
                              2 folds, Hero raises to $2, BTN calls $2, SB calls $1.75, BB raises to $9.50, Hero ???

                              Vastane 20/10 400 kätt 3 bet%. Kas Hero peaks kindlasti foldima? Peale mind on üks regular ja teine donk.
                              Ma callisin, sest taga on kaks venda, kellest vähemalt üks minu arvates callib. Seega seti floppamisel võib suure poti kätte saada.Tagantjärgi see call tundub kahtlase võitu, sest implied oddsid (loodetavasti tuliõige termin) ei ole vist siiski piisavad.
                              Mida ja miks oleksid Sa Hero asemel teinud?

                              Comment

                              • gert23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #120
                                Re: 6max nurgake

                                krt sa ikka nii deep kui olla saab. Ma calliks maha ja flopist sõltuvalt vaataks asja edasi. Positsioon ka sinu kasuks.
                                ma donk ka :)

                                Comment

                                Working...