6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #721
    Re: 6max nurgake

    Bottomsetiga tahame nupud sisse saada sellisel flopil ? Fold equityt on küll, aga....kui nii, siis nii.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #722
      Re: 6max nurgake

      Erii ei taha, aga foldida on kah liiga nit. SB on donk, kes võib siin callida TP+fd, MP on preflop raiser, kellel võib olla ülepaar ärtuga, isegi valmis flushi vastu on meil oute. Hullult muidugi equityt ei ole, foldimine oleks turvaline aga mina ei foldiks. Set on siiski liiga tugev 6maxis.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #723
        Re: 6max nurgake

        Njaa, seda ma tean, et fold oli viga. Kõrgema limiidi reg arvas, et call oleks hea ja vaadata edasi mis turnis saab.

        Comment

        • reigo
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 97

          #724
          Re: 6max nurgake

          Miks call hea? Kui tuleb ärtu, siis peame foldima. Minu arust on küll seal shovemis koht. MP-l rangeis kõik overpaired minu meelest + Ahx, või ei ? Kui mast vastas, siis on meil oute. Seti kartmine tundub küll väga mõttetu. Aga jah, keegi targem võiks öelda siiski, kuidas need asjad käivad. :d

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #725
            Re: 6max nurgake

            toorelt kütame nuppe seal. Flopatud sette ei saa foldida :(, no vähemalt mina ei saa :(

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #726
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              toorelt kütame nuppe seal. Flopatud sette ei saa foldida :(, no vähemalt mina ei saa :(
              Pepsi võta välja oma HEMist olukorrad, kus oled floppanud pocketiga setti ja ajanud multiway sisse.

              Eraldi võid välja võtta ka bottomseti statid aga ma usun, et isegi 1M käe peale ei tule väga selliseid olukordi aga pakun, et peaks üldiselt +EV olema

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #727
                Re: 6max nurgake

                Mul on kogu ajaloo peale 5 juhtumit (mono board, flop AI, low set), millest:
                1 võidetud (vastas oli top2)
                4 kaotatud (1x vs set, 2x vs made mast, 1x vs mastitõmme tuli täis)
                Kokku keskmiselt -120bb per hand (kokku üle 6 BI)

                Ükski polnud MW flop.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #728
                  Re: 6max nurgake

                  Ma ei leidnud ega tea, kuda panna filtrid nii, et ta näitab, multyway sisse panemist.

                  Küll aga...

                  Ainult holdem, lauas 3-6 mängijat, flopi low set.
                  All Hands

                  Hands: 724 korda
                  Winnings: 11553,23$
                  bb/100: 1776,88


                  vb tegin midagi valesti...a ei usu lol

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #729
                    Re: 6max nurgake

                    Kolme samasuguse mastiga flopi puhul:

                    Ainult holdem, lauas 3-6 mängijat, flopi low set, flopis on kolm samasugust mastikaarti.

                    All Hands

                    Hands: 45
                    Winnings: 654,35
                    bb/100: 1193,60


                    edit:
                    Ja kui lisan filtri, et flopil minnakse allini, siis:

                    Hands: 4
                    Winnings: 113,62$
                    bb/100: 353,25


                    SEEGA, easy nupud.
                    flopatud setti sa ei saa flopis foldida
                    Last edited by hotcocacola; 30.06.10, 19:31.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #730
                      Re: 6max nurgake

                      Vohh, see on juba argumenteeritud arutelu. Jälle tiba targemaks :)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #731
                        Re: 6max nurgake

                        Vastane suht tundmatu, eeldatav standard preflop tag.


                        Kuidas mänginud oleksite ?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #732
                          Re: 6max nurgake

                          Oleks vast samamoodi mänginud. BBl oli 66 ?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #733
                            Re: 6max nurgake

                            Ei samamoodi on vale ma arvan. Vb shoveda flop poleks kõige hullem, aga turnis jah...ma ei tea. Tra ei teagi, sp paningi käe siia :D

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #734
                              Re: 6max nurgake

                              ma foldiks turnis. raise flop ja lead out turn on väga tugev liin villase poolt. oleks ta miski donk, siis saaks ta rangesse panna Ax käsi, mida sa biidiksid kõrge kaarega.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #735
                                Re: 6max nurgake

                                Vastane 49/7/0.8 66 käe peale.

                                Easy fold ??

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...