6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #586
    Re: 6max nurgake

    Ok. Vend ajas kokuaeg drawe taga ja mis iganes. Mõtlesin, et turnil betin mingi pea pot, aga siis arvasin, et ta foldib või ma ei tea. Enivei, varem nägin kuidas ta minbeti peale shoves drawiga ja mitu korda oli õnnestunud shove nii, et ei näinud mis tal oli. No igatahes tegin selle minbeti, kuna tahtsin teda bluffima saada. Olin kindle, et tal mingi KQhh,KJhh ja et siis olen een nigunii..
    Igatahes. Oleks pidanud foldima?

    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 614925
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP: $25.70
    CO: $25.35
    BTN: $26.40
    Hero (SB): $25.00
    BB: $29.45
    UTG: $43.50

    Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with K A
    4 folds, Hero raises to $0.75, BB calls $0.50

    Flop: ($1.50) 3 8 A (2 players)
    Hero bets $1.00, BB raises to $3.25, Hero calls $2.25

    Turn: ($8.00) 7 (2 players)
    Hero bets $1.00, BB raises to $25.45, Hero calls $20 all in

    River: ($50.00) 9 (2 players - 1 is all in)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #587
      Re: 6max nurgake

      põhinedes sellele infile mis sa annad, siis on nupud. turni bet on ikkagi jube :D. ma betiks 5-6 daala.

      Comment

      • SALMOSA
        Julm Donk
        • Mar 2010
        • 48

        #588
        Re: 6max nurgake

        Tervist, kuna olen FR NL mängija ja tundub, et paljud soovitavad 6maxi rohkem siis küsin teilt, miks eelistada 6maxi full ringile ? Kindel on see, et on rohkem tegemist, areneb tugevalt postflop mäng. Oletame kui beatida teatud limiiti 6maxis ja sama limiiti FR kas toodaks suuremat kasumit 6maxis ?

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #589
          Re: 6max nurgake

          Mängude valik on suurem kõrgemal limiidis. Kasumil küll pole vahet kas mängid 6maxi või FR-i sest lõppkokkuvõttes on ikka oskused need mis kasumit tekitavad.

          Comment

          • SALMOSA
            Julm Donk
            • Mar 2010
            • 48

            #590
            Re: 6max nurgake

            Algselt postitas antnx Vaata postitust
            Mängude valik on suurem kõrgemal limiidis. Kasumil küll pole vahet kas mängid 6maxi või FR-i sest lõppkokkuvõttes on ikka oskused need mis kasumit tekitavad.
            Kasum kasumiks okei, aga pikemas perspektiivis 6m mängijal peaks olema parem post flop mängu oskus kui fr mängijal kuna otsuseid tuleb rohkem võtta vastu flopil ja järgnevatel tänavatel.

            6m mängides saaks kiiremini postflop mängu arendada ? ja lugemisoskus kõige muuga paraneks.

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #591
              Re: 6max nurgake

              On selline non-SD joon normaalne? Pmst callitakse ära ainult absoluutse nutsiga, sellepärast on ka SD winnings nii all, isegi riveri 1/3 pot-size valuebettide peale folditakse.. Tundub, et bluffimine tuleb välja, aga value võtmisega on raskusi.

              Viimane käsi läks metsa, peale seda lauad kinni, kohvi ja suits ning nüüd uuele ringile :P

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #592
                Re: 6max nurgake

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Muuta pole vast midagi vaja? Või midagi muutes võiks kasumit suurendada? 3bet'in liiga palju?

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #593
                  Re: 6max nurgake

                  muidu ok, kuid riveris mängid kehvasti, võidad liiga vähe SD-sid. foldi rohkem või bluffi efektiivsemalt. ei tea kumb viga esineb, kuid viga on kindlasti. ca 53% peaks seal võitma vähemalt.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #594
                    Re: 6max nurgake

                    Mitme lauaga korraga keegi mängib 6maxi?

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #595
                      Re: 6max nurgake

                      Mängisin 16-Fail, 12-Fail , 8-enamvähem 6- Sain aru ,mis laual toimus ja mäng paranes. Hetkel siis 6, sest 4 on jälle liiga vähe minu jaoks.

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #596
                        Re: 6max nurgake

                        Istusin just lauda, vastase kohta midagi ei tea.

                        Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 634194
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        UTG: $2.84
                        CO: $4.13
                        Hero (BTN): $5.00
                        SB: $4.75
                        BB: $7.50

                        Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with A Q
                        1 fold, CO calls $0.05, Hero raises to $0.20, 2 folds, CO calls $0.15

                        Flop: ($0.47) 3 2 A (2 players)
                        CO bets $3.93 all in, Hero ???

                        Comment

                        • anti
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 74

                          #597
                          Re: 6max nurgake

                          Calliks kindlasti

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #598
                            Re: 6max nurgake

                            Lihtsalt ütlemine, et 'ma calliks' ei anna väga midagi. Kui ikka mõelda, millega villian nii teeb. ülduhul A10-AK ikka nii ei tehta. Sedaenam, et board ei ole siin 'hirmutav. Ma sellise liigutuse puhul panen villiani kohe seti peal, äärmisel juhul rida. Villian eeldab, et ma tõstsin pre mingi Ax ja callin vabalt ja shove ära..
                            Igatahes ma ei näe siin ez calli vm.

                            Ja btw villian näitas 45s

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #599
                              Re: 6max nurgake

                              Mina ei calliks never seda viimast kätt. Esiteks kui ma teaks, et vastane on julm lammas, kes võib ka Ax sellisel boardil nuppe panna, siis ehk veel. Aga tundmatu vastase vastu never. Ok flop bet on donkbet, aga ikkagi. 100% Fold minujaoks. Vabalt võiks ta ka A3,23 peale.

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #600
                                Re: 6max nurgake

                                No juba tuleb mõistlikumat juttu.

                                Ja üldse, sellised lühikesed vastused on IMO suht mõttetud. Kes siia ikka käe postitab, sellel pole vaja teada kuidas Sina Oleks teinud. Või kui keegi ütleb, et 'ma oleks sellises situatsioonis teinud niimodi..' siis tahaks ikka teada ka, miks sa just niimodi teinud oleksid..On vaja siiski ikka juurida natuke vügavamale ja mõelda, miks sellised situatsioonid tekivad ja mida üritab Villian selle liigutusega saavutada jnejne.

                                Kui sellised napisõnalised vastused mulle sobiks, siis ma valiks masstablemise tee ja jookseks BE + rakeback + boonused nagu paljud. Aga eesmärk on saavutada ikka Profit + RB + Bonus vm.

                                vso

                                Comment

                                Working...