6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #421
    Re: 6max nurgake

    noh ei hakanud pikalt kirjutama miks millalgi nii tegin, aga vastane oli 56/33 ja 3bet 17. Selles valguses on ka kohutav?
    AK vs AQ oli nt ühe 0.8BB winneri vastu

    Comment

    • r3o
      FPP Pro
      • Apr 2009
      • 260

      #422
      Re: 6max nurgake

      Kirun veidi :P Minu super-run ei anna mingeid taganemise märke. Viimased kaks kuud 50nl. 44k kätt ja 24bi (ca 1200$) alla ev

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #423
        Re: 6max nurgake

        minu rekord 44BI ja 1 kuu

        Comment

        • r3o
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 260

          #424
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas ESTPatrick
          minu rekord 44BI ja 1 kuu
          Mitme käe peale see oli? Mäletad?

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #425
            Re: 6max nurgake

            mitte eriti, pakun et 50-60k

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #426
              Re: 6max nurgake

              Rate my spewy lines:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              pmt kui keegi blockbetib siis peab ju shipima :D

              kas mõni lagim vend näeb ju kätes midagi loogilist,+EVd?
              no reads.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #427
                Re: 6max nurgake

                pigem on küsimus kuidas sa üldse riverini jõudsid

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #428
                  Re: 6max nurgake

                  Ma mõtlen selle peale kui tihti riveris sulle EI tehta blockbeti :) Või siis tehakse meelega sinu vastu? Muidu ilus ju kui saab nii vastase foldima:P

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #429
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas Keiss
                    Ma mõtlen selle peale kui tihti riveris sulle EI tehta blockbeti :) Või siis tehakse meelega sinu vastu? Muidu ilus ju kui saab nii vastase foldima:P
                    suht esimene sess NL50s starsis.. nii et metat ei ole..

                    lihtsalt viimasel ajal tundub et kui kõvasti suruda siis vastane foldib suht suure % oma rangest.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #430
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      mitte eriti, pakun et 50-60k
                      vaatasin üle. 48k kätt ja 51BI alla EV. ei viitsi graafikut panna.

                      7500€ alla EV siis, oleks saanud omajagu asju osta

                      Comment

                      • Törööö
                        Julm Donk
                        • May 2009
                        • 37

                        #431
                        Re: 6max nurgake




                        Selline graafik ja stats.
                        Kommenteerige statse mida võiks muuta ja kus võib ilmselt leak olla.
                        Samuti kas see EV joon on normaalne?

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #432
                          Re: 6max nurgake

                          liiga tight, graafiku järgi ei biidi mängu kuna liiga kõikuv. 2 varianti, kas sa ei suuda postflop absoluutselt foldida või ainult foldid ja ei võitle piisavalt

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #433
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            liiga tight, graafiku järgi ei biidi mängu kuna liiga kõikuv. 2 varianti, kas sa ei suuda postflop absoluutselt foldida või ainult foldid ja ei võitle piisavalt
                            Tight või mitte aga esmalt tuleks õppida positsiooni kasutama. Full ringis saab selle kõige paremini selgeks, kuna EP-l ja LP-l on ikka väga suur vahe.

                            Samuti, mida vähem sa oskad, seda rohkem peaksid sina bet (või raise) nuppu vajutama calli asemel. Las vastased mõtlevad.

                            Comment

                            • Törööö
                              Julm Donk
                              • May 2009
                              • 37

                              #434
                              Re: 6max nurgake

                              Tihti juhtub küll ,et lasen oma kaartidest lahti ,sest sisse lükatakse suht massive bet.
                              Preflop mäng peaks olema enamvähem OK.
                              Postflopis ilmselt bettin aint siis kui hitin.

                              Kuid kas peaks panema flopis cbetti kui 1/2 vastast alles?
                              Hetkel olen hoidunud suht cbettist.(harva cbetin)

                              Comment

                              • r3o
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 260

                                #435
                                Re: 6max nurgake

                                Mina nende stattide põhjal, mis näha ütleks, et su 3bet on liiga väike. Oled veidi liiga tight, stealid liiga vähe ja pigem foldid liiga palju AFq järgi

                                Comment

                                Working...