6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #541
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    ma l2heks turnis juba pasiivse liini peale üle!
    Ja kui tema turnis betiks, mis siis teeksid?

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #542
      Re: 6max nurgake

      oleneb betsizest:)
      ei oska 6elda nii..kui mingi pot betti laksib siis obv fold, aga kui selliseid v2iksemat sorti bete teeb siis c/c l6puni:)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #543
        Re: 6max nurgake

        Ma turni bet/foldiks ja riveril check/calliks.

        Comment

        • I R Baboooon
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 235

          #544
          Re: 6max nurgake

          NL 25 biitimine on VÕIMATU, on siin mõnda head inimest, kes viitsiks minuga statse/hande arutada? Oleks väga tänulik.:)

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #545
            Re: 6max nurgake

            vastupidi NL25 on kõige lihtsam limiit biitida

            Comment

            • I R Baboooon
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 235

              #546
              Re: 6max nurgake

              Kui see nii kerge, võiks veits abi pakkuda siis, ise ei oska eriti vigu leida kah.
              NL 10 sain ilusti hakkama, aga NL 25 kisub ainult alla ja alla.

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #547
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                vastupidi NL25 on kõige lihtsam limiit biitida

                ???
                Tell Me Why

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #548
                  Re: 6max nurgake

                  Ma vist ka nl25 ei biidiks. Nl50 jälle biidiks. Nl2 ei biidiks. Nl10 biidiks

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #549
                    Re: 6max nurgake

                    Ma biidin ainult NL30, aga igas toas seda pole :(.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Viski
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 393

                      #550
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Ma biidin ainult NL30, aga igas toas seda pole :(.
                      See peab olema nali.

                      Comment

                      • Sebastian_du
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 232

                        #551
                        Re: 6max nurgake

                        See oli kindlasti nali. Aga antnx juttus on iva sees. ise olen mänginud väga laia limiidi ulatusega kopsakal hulgal siteidel ja ei häbene tunnistada et mõni konkreetne limiit jäi alistamata, kuigi nii üleval kui all pool probleeme polnud.

                        Kõik kes nii kaua pelanud teavd et PS nl50 oli üks hetk täiesti võimatu samas kui nl100 oli paras donkfest.

                        Seega kõigile kes BE-d lasevad kui oled kindel et baas selge, kogu ja tee suurem depo, et saaksid limiidis hüppata ja võib täitsa olla et suuremas limiidis on "kergem" mängida

                        Comment

                        • I R Baboooon
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 235

                          #552
                          Re: 6max nurgake

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Olen siis tagasi jälle selle NL 25 probleemidega, seekord on juba suurem sample, sooviksin siis abi statside vaatamisel, et mis see suur leak on, et non-sd nii kõvasti alla kisub...

                          //Panen siia veel oma positsioonide graphi ka, vb on kasu.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Tänud.:)
                          Last edited by I R Baboooon; 26.02.10, 11:44.

                          Comment

                          • 0ttt
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 444

                            #553
                            Re: 6max nurgake

                            Liiga vähe 3betid.

                            Comment

                            • r3o
                              FPP Pro
                              • Apr 2009
                              • 260

                              #554
                              Re: 6max nurgake

                              ütlen oma arvamuse ka.

                              3-betid vähe tõesti, ise foldid liiga palju 3-betile. Aggr on ok või isegi liiga suur, aga agg frequency on liiga madal. Ehk et peaksid checkimise/foldimise asemel hakkama aeg ajalt bettima, 3-bettima või callima. cbet võiks olla ka veidi suurem ja fold to cbet pigem 60 või isegi alla selle veidi. Aga sa pead aru saama, millal neid muudatusi tasub teha, muidu võib veel rohkem raha kaduma minna.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #555
                                Re: 6max nurgake

                                stattide järgi ma küll ühtegi suurt leaki ei leia. postita parem käsi.

                                Comment

                                Working...