Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1846
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Avicii

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #1847
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
      Otsustage ja liitun täna rongiga, ootamatult palju tegemisi paraku olnud, aga homme vaba ja lõpuks hakkan ka postitama. Sry mehed.
      suspicious post.


      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      külaseks teevad käitumine mitte sõnad. minu käitumine on külane. Ma ei pea ennast sulle põhjendama, sest sa võid väga vabalt olla hunt.

      Pigem peaksid sina mulle ennast õigustama, sest minu käitumine on külasem ja seda arvab ka kogu küla
      Ei andnud kuidagi rahu see post. See, et su käitumine on külasem ei tähenda, et sa oled küla. Ma tean, et ma olen küla ja ma ei pea õigustama ennast sulle sellega kuna väga suure tõenäosusega hakkaksin põhjendusi andma hundile.

      Saavad teised ka veel panuse anda aga täna niikuinii kindel lynch Avicii

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #1848
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        1)Overbet dunno
        2)WowAwiAA küla
        3)Timz0333 võibolla hunt (Ei anna rahu, et Laas surus sind päev otsa ja sai too õhtu lynchitud)
        4)Ranka - hunt
        5)Eyestabber pigem küla
        6)-andres- *dunno
        7)Char Pigem küla
        8)BlackWerewolfGenie küla
        9)Karupoeg *dunno
        10)Avicii - Hunt

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #1849
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          By the way Char'i see mäng on väga teistusugune kui eelmised kaks mängu kus ta oli küla.

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #1850
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            By the way Char'i see mäng on väga teistusugune kui eelmised kaks mängu kus ta oli küla.
            ma olen ainult ühe mängu varem mänginud ja see oli meie headsup

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #1851
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              aga timz pidi ju hea mängija olema, kes koguaeg arutleb? hetkel ta pole 2 päeva pmst midagi öelnud.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #1852
                Vote Count 1844 to 1851

                Hääled seisuga post 1844 kuni 1851
                Öö saabub 12:16:52 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                1 Avicii BlackWerewolfGenie (4)
                9 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (0), ranka (0), overbet (0), karupoeg (0), eyestabber (0), Char (3), Avicii (0), -andres- (0)

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #1853
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  DAY 1 Mulle tundub karupoeg kõige kahtlasem võin eksid teised vaadake veel
                  Kristjan

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Char confirmed hunt.
                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  andres ka ilmselt, char for sure.
                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Char
                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Sest ma olen mr. küla, kuigi olin jumala kindel miskipärast, et flippan KT omale.
                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  eyestabber teab suht kindlalt, et ma olen küla ja juhul kui ta ei tee mingit protection playd, mida ta ei tee, siis ta on hunt.
                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Timz peab minema, imo..


                  Praegu mõeldes olen rahul, sest hunt olla on palju stressirohkem ja 2 mängu järjest hunt olles vist ei püsiks enam terve inimesena. Hakkasin juba irl kõigiga hundirollis suhtlema..

                  Chari esimeen post tundus lihtsalt nii hunt kui olla saab, aga see on 1 post alles. 2 post sampel oleks juba ok:D

                  Andres

                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  Miks sa ei ole hunt, kes tunduvad sulle hundised?

                  :D
                  Suspicious sest polnud mingit infot ees ja küsida Laasilt kes tunduvad talle
                  hundised on jabur, kus eelnevalt pole keegi eriti midagi öelnud ja ta prime
                  suspect oli Char, mida on eelnevast kolmest postist näha.

                  Neeme

                  Algselt postitas neeme Vaata postitust
                  Hei.

                  Paari esimese posti põhjal cleariks ise ka chari.
                  Eks õhtupoole läeb ilmselt veel actioniks - tuleb oodata.

                  Algselt postitas neeme Vaata postitust
                  Pole eelmisi mänge vaatand pmst, kes kuidas mängind, vahest nsm päevalõpus vaatand, kuidas hääletus läinud. :D
                  Aga see selleks.

                  BWG'le - kui ma kiirelt ei postita, see ei tähenda, et ma olen hunt lol. Foorum vahest nsm ka lahti, kui grind või midagi muud teen. "Online" olemine, ei tähenda ju seda, et ma teemat loeksin või oleksin üldse foorumis parasjasti.

                  Mina jätaksin praegu kindlasti esimeste päevade puhul puutumata Laasi, q_q ja BWG. Puhtalt sellepärast, et nad on ühed aktiivsemad ja panevad teisi postitama, mis annab reade. OBV, keegi neist kolmest võib ka hunt olla, aga nii varajases faasis ilma kindla readita kohe neid mõttetu hääletada.

                  Ok , praegu 0 posti mehed - overbet, ranka, Luuk. Valiksin kedagi neist. Kuna overbetil ja Luukil on hääl olemas, siis praegu läeb ranka peale.

                  Pmst Fortune ka veel 0 posti.

                  Lükkab hundi tanki ja clearib külasi, üritab omale tuge saada. Kui peaks ranka
                  kuidagi moodi lynchitud saama siis hea öelda ka, et esimesena hääl peal.
                  Seega see ei ole välistatud huntide liin siin mängus.

                  eyestabber

                  Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                  Nii tervist ka minu poolt, avastasin et mul pole ka seda hide peal niiet suht kindlalt olen ka cleared küla. Hundina ei riskiks ,et mind võidakse näha pm saatmas.

                  Kristjanlaas tundub fishine
                  Kõlab nagu oleks pressitud põhjus, et tal pole hide peal.
                  Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                  Lol miks ma peaks teadma et sa küla?
                  Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                  Täna tuleb kindlalt hääletada 0 posterite poolt. Aktiivsete mängijate kohta saab veel infot juurde ja neid aega hiljem ka minema saata.
                  Samas siin teeb posti kus kutsub välja mitte active vendi hääletama, seega
                  paneks Neeme, Ranka ja Avicii tuimalt tanki mis on least likely.
                  Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                  ranka oli eelmise mängu alguses hundina päris vaikne...
                  Jälle, pigem ikkagi eyestabber küla.
                  Timz

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  lol,
                  nice move! Miks hääletada sest tundub fishine? laasil vist kolmas mäng ja siiani ma ei saa aru mida ta toodab. eelmine mäng oli tal algus hunidne küll. Peaks võrdlema selle mängu algusega.


                  Praegu aga eyestabber Luusis teemas ringi nägi, et noobc chari ja siis pm snap tahtis samamoodi cleari. Weak hunt tundud stabber. Postita veel midagi huvitavat.
                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Ei või iga päev. Pärast esimest päeva saab alles fakte ritta hakata panema ja kuna meid nii palju siis ilmselt kolmandal päeval tuleb KT välja ja saame 3 kindlat küla teada kui neid selleks ajaks söödud pole.
                  Miks kt peaks kolmandal päeval kolme külaga välja tulema, eriti random tundub.
                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Võib mind hääletada mul nahk paks juba aga siis lihtsalt 1 küla vähem.
                  Sams see tundub pigem külane.
                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Miks ranka nii vait on?
                  Ei suruks hunti pakun ikka pigem küla.

                  BWG
                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  pinky-promise, et olen küla.
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Ok usun sind,

                  pinky promise on sacred.
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  See võib tunduda jabur aga ma tõesti ei usu, et bwg oleks hundina selle pinky promise mulle andnud.

                  Saan aru, et see on ka suhteliselt thin aga tegelt polegi mitte midagi rohkemat
                  vaja, see on minu clear.

                  QQ
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Siin listis ei tohiks hunte olla:

                  char
                  camu
                  klaas
                  fabulous
                  eyestabber
                  Avicii
                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  jõhker clearimine käib jälle mängu alguses ja siis lõpus toetutakse nendele faktidele, pliis ärge lockclearige niiapalju, kui mingeid kindlaid reade pole

                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  slip? sa isegi ei tea kes mängivad ja tahad kohe kedagi suvalist, kes ei ole mängus lynchida?

                  imo päris hundine tell see

                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  Laas tundub ka sitaks hundine, mainin veel ühe korra!

                  pigem külad:
                  q_q - seda küll esialgu, kuid esimese päeva puhul cleariks ta ära
                  char - hunt ei postitaks ever teemasse esimesena
                  camu - tundub ka pigem külasena


                  Kas panete tähele muidu, et on kasutanud liini q_q/camu - Pigem külased
                  Char - Hunt ei postitaks.
                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  Kui mina olen KT siis -andres- on küla



                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  inactive players modkilled?
                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  Ei ole modkilled, but nad tuleks esile võtta ning vaadata, kas hakkavad aktiivsemaks või surevad vaikuses.


                  Andresele ei sobi inactive playerite modkillimine.
                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  unvote
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Hundine unvote.
                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  LuuK
                  Mul täna paraku vähe aega, aga esimesena mainisin see mäng, et unactive mängijad välja ning seda teed ka lähen. Proovin veel enne 10t vaadata kas peab muutma.

                  Muideteloga sain ilusti bolditud :/.
                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  Tulen siis Neemele, kui te LuuKi hoida tahtsite. Ranka jääb alles siis vähemalt.
                  Neeme
                  Ranka jääb siis vähemalt?


                  Clearin üldiselt overbeti selle neeme posti pärast
                  Algselt postitas neeme Vaata postitust
                  overbet, ma ei saa su loogikast aru.
                  ütled ise, et BWG on halb võtta praegu, aga siiski viskad hääle talle... ?
                  Clearin overbeti selle Avicii posti pärast
                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  kaitsed teist hunti? luuk 0 posti today so far, kui mängud kus ta hunt on olnud on ta kohe yo kirjutanud ja kohe lynci saanud, ehk seekord ei julge esimene päev postitada ja loodab pääseda?

                  Overbet ei suruks hundina mind nii räigelt kuna teaks, et ma olen küla ja
                  Neeme üritab mulle külje alla pugeda.

                  Karupoeg
                  Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                  ranka oli eelmise mängu alguses hundina päris vaikne...
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  ranka on mälus

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  täna ei võta:

                  klaas,overbet,ranka,q_q,BWG,karupoeg,timz,-andres-,fabulous
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  aviciid ka ei võta

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  wowat ka ei võta
                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  miks rankat ei võta?
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  lootus on, et saab kaineks
                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  Priceless karupoeg on jälle hunt.
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  nii on jah nagu elu käib
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Võib olla vabalt, jah.
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Noh,

                  keda lynchime?
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  pick me pick me
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  q_q

                  miks sa mind hundiseks pead?
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Sest ma ei pea sind külaseks!
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  ütle mis ma tegema pean ,et külane olla ja ma teen
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Ma ei tea, sind on raske clearida either way, sest sa hea hunt.
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Selles mõttes, ma tahaks, et sa küla oleks.

                  Aga ma ei julge clearida sind.
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  rankat ei hääleta täna
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  kutid.

                  täna läheb LuuK.

                  ma runklega 100% nõus, et ei ole mõtet hakata suruma active mängijaid day 1, v.a. siis kui sul on rock solid read (nagu karupojal eelmine mäng q_q kohta xD) või jube slip (nagu q_q-l eelmine mäng). Mida meile annab LuuK-i sees hoidmine kui ta ei ole aktiivne. mitte midagi isiklikku su vastu LuuK, aga ei saa sind sisse jätta, sest

                  1) sinust ei ole külale kasu
                  2) sa tekitad külale kahju, sest küla peab lisaks teistele olukordadele mõtlemisele arvestama ka sinuga, kelle kohta 0 readi
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  pohui võtame bwg
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Mkm.
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Pohui võtame ranka,

                  ise caps lockiga kirjutab, et suruge inactive mängijaid ja siis järgmine mäng ei tee seda.
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  ei
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  neeme

                  täiesti mitte midagi ütlev post, mida tehakse tavaliselt hundina päeva lõpus
                  Karupoeg kas otsustasite, et rankalt ei saa muidu tuld maha ja lükkad Neeme
                  tanki, et omale credi saada?
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  ranka
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  neeme võtame. vaata ta viimast posti wtffff? q_q sa oled hunt taga w?
                  Kust sa tead, et Neeme on 100% hunt? Imo see ongi slip siin.
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  q_q sa ei saa siin võtta rankat. see on sama thin kui minu eelmine mäng sinu vastu. Tolles olukorras ma ei jõudnud ära kuulata kui loll ma olen
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  tulge neeme peale! ei võta rankat täna!
                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  ranka ei laseks hundina ennast siin vaid tooks hääle eneeme peale **** küll




                  Ranka

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  ​-andres-

                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  Hommik :).

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Hommik
                  karupoeg

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  ma olen küla, aga pöialpoiss metsast sosistas, et oli karu näinud. tema sabas lonkis samasuures massiga hunt, keda tundis ära camu​-na

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  samas mine tea, võib-olla ei ole ka. äkki siiski hoopis oli tega karupojaga, kes karu taga lonki ja kandis maskeeringut. võib-olla oligi esimene camu hundike ja tema sabas karupoeg. mõlemad maskeeringus

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Luuk, Fabulous, Fortune, Char, Camu, Avicii, Neeme

                  Nemad peaksid olema meie kandidaadid. Kellel on parimad põhjendused, siis tooge välja ja alustame nende luuramisega. Me saame nii või naa juba homme infot nende kohta, kes aitasid neid samu inimesi "paljastada" oma põhjendustega. Pärast öökille on eelmise päevade põhjendused, argumenteerimised jne. väga väärtusliku infoga.


                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  ma millegipärast arvan, et hundid pole isegi ühel vagunil ja hääletavad üksteist rahulikult lol, GG küla
                  4 ranka WowAwiAA (64), camu (8), overbet (34), neeme (7)
                  3 LuuK -andres- (11), KristjanLaas (47), eyestabber (14)
                  1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
                  1 Fortune Fabulous (5)
                  1 KristjanLaas Avicii (12)
                  1 camu ranka (40)
                  1 BlackWerewolfGenie Char (4)
                  1 eyestabber timz0333 (17)
                  1 neeme Fortune (17)
                  2 unvote karupoeg (45), q_q (93)
                  1 ei ole hääletanud LuuK (4)


                  See hetk vote

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #1854
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    ma olen ainult ühe mängu varem mänginud ja see oli meie headsup
                    Millegi pärast arvasin, et mängisid ühel WW'l kus ma ei osalenud, eksin siis vist.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #1855
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      muidu avicii kommentaar, et hundid ei ole rongide peal. ja kui vaadata listi

                      4 ranka WowAwiAA (64), camu (8), overbet (34), neeme (7)
                      3 LuuK -andres- (11), KristjanLaas (47), eyestabber (14)
                      1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
                      1 Fortune Fabulous (5)
                      1 KristjanLaas Avicii (12)
                      1 camu ranka (40)
                      1 BlackWerewolfGenie Char (4)
                      1 eyestabber timz0333 (17)
                      1 neeme Fortune (17)
                      2 unvote karupoeg (45), q_q (93)
                      1 ei ole hääletanud LuuK (4)

                      siis meil on teada 3 hunti..

                      neeme on rongi peal
                      ranka pole rongi peal
                      avicii pole rongi peal


                      loogika järgi, ta vast ei ütleks seda, kui enamus hundid pole rongi peal, ehk äkki nad üritasid jagada ennast. ehk 1 peaks veel äkki rongi peal olema?

                      seal on 2 kandidaati, overbet ja eyestabber.


                      overbet ei usu, et on, sest ma ei usu, et nad 2 hundiga kohe esimene päev ranka peal oleksid koos. pole loogiline.

                      ehk eyestabber pakuks, et on 3. hunt...mis arvad bwg?

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #1856
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Mkm overbet küla

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1857
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Mind häirib nii räigelt karupoja liin. Ta külana ikka vähemalt korra öelnud, et olen küla. Kõik ta postid on pigem sellised, et kuidas ta "välja" näeb külana või mis tegema peab. See nii imelik ikka. Pealegi ma usun, et karupoeg oleks mind külana ammu juba ära clearinud enda jaoks kuna ta seda aga ei tee siis pigem hunt.

                          Ma ei tea täna avicii, homme ranka, ülehomme karupoeg ma tahan nii lynchida.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #1858
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Mkm overbet küla
                            ei no just ütlesingi, et äkki eye? kes veel kandidaadid on

                            1)Overbet
                            2)WowAwiAA
                            4)Ranka
                            6)-andres-
                            7)Char
                            8)BlackWerewolfGenie
                            9)Karupoeg
                            10)Avicii

                            imo need 2 ainult ongi, kelle vahel valida.

                            3)Timz0333
                            5)Eyestabber

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #1859
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              ja siis andres vast.

                              Aga öökille näeb ka veel. Täna ei ole neil palju valikut peab confirmed küla ära sööma, peale homset öökilli alles näeb paremini.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #1860
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Timz ja eyestabber pigem mõlemad juhivad tähelepanu, et ranka inactive.
                                karupoeg ütleb ranka mälus.

                                Comment

                                Working...