Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Tuleb optimaalne liin läbi mõelda kuna kui tuleb välja, et timz on küla ja karu on hunt siis meie mõlemad sinuga oleme ammu huntide öökillid ja tal on kerge allesjäänud külad ümber oma sõrme keerata.
Kui timz on hunt siis on gg muidugi.
Aga vaatame seda veel, täna peab wowa oma kõik mõtted kirja panema.
Algselt postitas Char
Vaata postitust
Kui timz on hunt siis on gg muidugi.
Aga vaatame seda veel, täna peab wowa oma kõik mõtted kirja panema.
Comment