Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Neil oleks parem olnud kedagi teist suruda ma pakun kui nad hundid oleks. Aga ma veits (loe: sitax) mööda pannud see mäng ka nii, et ma ei tea.
Vaatame mis wowa ka veel räägib.
Neil oleks parem olnud kedagi teist suruda ma pakun kui nad hundid oleks. Aga ma veits (loe: sitax) mööda pannud see mäng ka nii, et ma ei tea.
Vaatame mis wowa ka veel räägib.
Comment