Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #271
    Vote Count 4 to 270

    Hääled seisuga post 4 kuni 270
    Öö saabub 3:19:42 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    2 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59), q_q (44)
    2 BlackWerewolfGenie overbet (13), KristjanLaas (22)
    2 q_q camu (6), Avicii (5)
    1 LuuK eyestabber (13)
    1 Fortune Fabulous (5)
    1 ranka neeme (5)
    1 camu ranka (5)
    1 eyestabber timz0333 (16)
    3 unvote WowAwiAA (27), karupoeg (24), -andres- (9)
    3 ei ole hääletanud LuuK (0), Fortune (4), Char (1)

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #272
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Pohui luuk

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #273
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Ma afk kohe ja kuna ei eta kas jõuan ennem päeva lõppu tagasi siis jätan hääle nii nagu on. Kui homme elan on pilt selgem juba.

        Gl küla!

        Comment

        • neeme
          Grinder
          • Nov 2008
          • 540

          #274
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Ranka ka jõudis teemasse, ainult Luuk veel puudu...
          Muudan hiljem häält, hääl sai pandud puhtalt 0 posti põhjal, kuna ranka ise minumeelest mingis varajasemas mängus ise ka ajas, et inactivitest ple kasu. Teistpidi pole ka kasu kui inactive küla lambist välja hääletada...

          Mulle endiselt arvamusel, et BWG, q_q või Laasi esimesel päeval võtta oleks vale, kuigi arvan, et üks neist siiski hunt võiks olla, aga jah, kes ? Nad hoiavad mängu aktiivsena esimestel päevadel, kus reade isegi vähe ja ainult aktiivsuse pealt saab tulla mingeid vihjeid. Kuigi, et segadust tekitab ka see kõik siin ja iga post paneb kahtlema. Plussid siiski kaaluvad miinused siinkohal üle ma arvan.

          Aga ok... ma kogun veel mõtteid pärast, praegu trenni. Out kuni 21.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #275
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Kardan Kristjani pärast, ta mängis eelmine kord jube hästi hundina, kuni viimase päevani. Suht ekstreemselt mängis kas täiesti küla või siis viimane päev oli ikka ehe hunt.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #276
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              oot mul kõige vähem poste w?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #277
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                parandan siis seda

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #278
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  q_q

                  miks sa mind hundiseks pead?

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #279
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas neeme Vaata postitust
                    Ranka ka jõudis teemasse, ainult Luuk veel puudu...
                    Muudan hiljem häält, hääl sai pandud puhtalt 0 posti põhjal, kuna ranka ise minumeelest mingis varajasemas mängus ise ka ajas, et inactivitest ple kasu. Teistpidi pole ka kasu kui inactive küla lambist välja hääletada...

                    Mulle endiselt arvamusel, et BWG, q_q või Laasi esimesel päeval võtta oleks vale, kuigi arvan, et üks neist siiski hunt võiks olla, aga jah, kes ? Nad hoiavad mängu aktiivsena esimestel päevadel, kus reade isegi vähe ja ainult aktiivsuse pealt saab tulla mingeid vihjeid. Kuigi, et segadust tekitab ka see kõik siin ja iga post paneb kahtlema. Plussid siiski kaaluvad miinused siinkohal üle ma arvan.

                    Aga ok... ma kogun veel mõtteid pärast, praegu trenni. Out kuni 21.
                    Explain?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #280
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      ma olen küla, aga pöialpoiss metsast sosistas, et oli karu näinud. tema sabas lonkis samasuures massiga hunt, keda tundis ära camu​-na

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #281
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas neeme Vaata postitust
                        Ranka ka jõudis teemasse, ainult Luuk veel puudu...
                        Muudan hiljem häält, hääl sai pandud puhtalt 0 posti põhjal, kuna ranka ise minumeelest mingis varajasemas mängus ise ka ajas, et inactivitest ple kasu. Teistpidi pole ka kasu kui inactive küla lambist välja hääletada..
                        Jah, täpselt.

                        Aga mitte see mäng. Tahate teada miks?

                        Sest ta meeskonna liige on kõige rohkem inactive see mäng, Luuk.

                        :)

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #282
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          q_q

                          miks sa mind hundiseks pead?
                          Sest ma ei pea sind külaseks!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #283
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            samas mine tea, võib-olla ei ole ka. äkki siiski hoopis oli tega karupojaga, kes karu taga lonki ja kandis maskeeringut. võib-olla oligi esimene camu hundike ja tema sabas karupoeg. mõlemad maskeeringus

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #284
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Ranka,

                              eelmine mäng lõpus:

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              karupoja irl tell oli ikka bshit. siiani fuck you man. ja siiani küsin: MIKS EI SURU ALGUSES INACTIVE MÄNGIJAID? miski keskerakondlased olete w?
                              Miks sa see mäng nüüd ise ei suru inactive mängijaid?

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #285
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Sest ma ei pea sind külaseks!
                                ütle mis ma tegema pean ,et külane olla ja ma teen

                                Comment

                                Working...