Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1096
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Pmslt #701 on BWG tuleb oma profiili kuvamis tellidega. Ma lähen endast välja, BWG tembeldab mu viimaseks hundiks ja hops on Avicii mingi absurdiga kohal minu peal. Seda absurdi võite sealt ise kontrollida.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #1097
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      In my book see veits hundine, sest enne seda käis solid arutelu, pluss need rongi tegemise üritused day 1 lõpus, Fortune lock clearimine on veits kahtlane ja wow arvab ka, et Avicii. Idk, midagi paremat hetkel pole lihtsalt.
      no hundina ta ei hakkaks ju siin vett sogama ja seletama. tuleks rahulikult kaasa ja ez game

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #1098
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        eyestabber

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #1099
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Avicii

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #1100
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Shiit. Täna niipalju poste ja endal tegemisi täis päev olnud ning tõesti pole pmst midagi postitanud ranka.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #1101
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
              sest randa 1st day go hääletamine oleks väga feil olnud imo, ja pigem hääletan inactive vendi kes tunduvad rohkem hundised. 1st day on anyway flipaments
              Kui ranka hääletamine väga fail, miks sa under the radar püüad päeva lõpus liikuda?

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #1102
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Pmslt #701 on BWG tuleb oma profiili kuvamis tellidega. Ma lähen endast välja, BWG tembeldab mu viimaseks hundiks ja hops on Avicii mingi absurdiga kohal minu peal. Seda absurdi võite sealt ise kontrollida.
                jah, minuarust võid sa vabalt agro hunt olla ning võin seda veelkord öelda, palun pane küla mind välja hääletama nüüd

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1103
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  jah, minuarust võid sa vabalt agro hunt olla ning võin seda veelkord öelda, palun pane küla mind välja hääletama nüüd
                  mkmk, wow tundub see mäng küla.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #1104
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Poolt sõna pole ka ranka kaitseks öelnud irv.

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #1105
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Kui ranka hääletamine väga fail, miks sa under the radar püüad päeva lõpus liikuda?
                      nii, oota. kui te nyyd timzi tahate hundiks pushida sellega, et hääletas viimasel sekundil rankat. ja nüüd kui mina oleks emba kumba eile viimasel sekundil hääletanud ja see oleks küla olnud siis ma oleks lock clear hunt olnud ju? ma ei olnud kindel eile kummaski ja sellepärast ei hääletanud

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #1106
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        ma arvan siiski et timz on hunt, sorry timz.

                        terve päev oled afk, aga siis kui ma sinule tähelepanu juhtisin, olid kohe olemas ja kõik tekstid loetud ja oskasid kohe mulle vastata? im not buying it.
                        Jep, selline on elu peale kaheksat jõudsin koju sõin ja chillisin teemasse. JA ilmselt ei lahku ennem kui päev lukus

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #1107
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          KP ütle kui sa oma hääle mulle paned siis panen siis panen ise ka kohe ja lähen tuttu

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1108
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                            nii, oota. kui te nyyd timzi tahate hundiks pushida sellega, et hääletas viimasel sekundil rankat. ja nüüd kui mina oleks emba kumba eile viimasel sekundil hääletanud ja see oleks küla olnud siis ma oleks lock clear hunt olnud ju? ma ei olnud kindel eile kummaski ja sellepärast ei hääletanud
                            Timzi case = eilne neeme case.

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #1109
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              ah tegelt ka ma ei viitsi, ma olen niipalju täna seletanud + lambi sõulriidiga fortunet hääletatud päästnud, toonud päris mõned head argumendid ( mis siis, et fab nüüd modkilli nõuab, ta oleks seal spotis vabalt hunt võinud olla ) ja nüüd tahate mind välja võtta? Hundina oleks mul nii iisi olnud fortune peale hüpata olnud ja teie teooriat kinnitada ja kõik, miks ma peaks siin hetkel veel midagi kirjutama?

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #1110
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                no hundina ta ei hakkaks ju siin vett sogama ja seletama. tuleks rahulikult kaasa ja ez game
                                Ehh, võimalik jah. Aga krt ma ei tea, mingi 4-5 inimest praegu sellised semi-hundised ja Avicii ever so slightly hundisem neist kõigist.

                                Comment

                                Working...