Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1891
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ei tea, pohhui las olla hetkel.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #1892
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Kolm päeva öelnud, et ranka on hunt aga ikka laseta tal keksida siin.

      Ranka välja võtmisega oleks ära näinud täpselt kellele sobib kellele mitte. Nüüd vaatate ikka kohvipaksu pealt kas karupoeg või timz.

      aga äkki hoopis andres.

      Bwg tuleb toodab veel 4 lehte 150 posti per leht ja siis küsitakse miks ei arutle. Esiteks olen öelnud korduvalt, et tööl olen ja rohkem põhjendama ei pea. Sitt otsus oli regada siia mängu. Ei etadnud, ettte et nii hullud ajad tavaliselt vaba aega ka rohkem.



      Ütlesin juba ammu, et mul pole selle vastu midagi kui te nüüd mind hääletada tahate ja huntidele veel ühe päeva anda.
      Irrelevant hetke seisus, avicii ranka confirmed hundid.


      Kes viimane on Timz?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #1893
        Vote Count 1844 to 1892

        Hääled seisuga post 1844 kuni 1892
        Öö saabub 8:44:18 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        4 Avicii -andres- (1), eyestabber (4), Char (8), BlackWerewolfGenie (26)
        1 BlackWerewolfGenie Avicii (4)
        5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), ranka (0), timz0333 (1), karupoeg (0), overbet (0)

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #1894
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Kolm päeva öelnud, et ranka on hunt aga ikka laseta tal keksida siin.

          Ranka välja võtmisega oleks ära näinud täpselt kellele sobib kellele mitte. Nüüd vaatate ikka kohvipaksu pealt kas karupoeg või timz.

          aga äkki hoopis andres.

          Bwg tuleb toodab veel 4 lehte 150 posti per leht ja siis küsitakse miks ei arutle. Esiteks olen öelnud korduvalt, et tööl olen ja rohkem põhjendama ei pea. Sitt otsus oli regada siia mängu. Ei etadnud, ettte et nii hullud ajad tavaliselt vaba aega ka rohkem.



          Ütlesin juba ammu, et mul pole selle vastu midagi kui te nüüd mind hääletada tahate ja huntidele veel ühe päeva anda.
          Kui meil on KT poolt confirmed hunt, ei saa sa mingit infot sellelt nagunii, kuna kõigile sobib :D

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #1895
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
            mind täiega häirib see post eilsest õhtust, tahtsid ennast eile ära clearida ja sõite Laasi ära, et min täna oksa tõmmata? Cmon, eilne hääletus näitab nii ilusti, et ma olen küla.
            Avicii post minu d2 viimase sekundi hard claim peale.
            Kas nii thin asja pealt hakkavad hundid sööma kedagi? Et sellist teooriat aretada? Pigem ikka oli Klaas KT hunt ja mööda pannes tuliselle jutuga.

            Klaasi surus d2 overbet/timz. Timzi põhjuseks oli see, kuidas ta Neeme kombel viimasel minutil mingi suvalise posti suht tegi ja siis Rankat tulistas. Overbet oma?

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #1896
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
              te ei leia kolmandat hunti never, ni undercovered
              Parima coveriga on Karupoeg. Aga ma lihtsalt ei näe Karupoega nende pundis.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #1897
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                #1621 alusel näitan, end kui soon on master scheme, siis on võimalus, et Karupoeg on viimane hunt. Samuti tegi talle coverit d1 lõpp jpm.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #1898
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Kui karupoeg oleks hunt ma ei usu, et peale mu d2 hard claimi mind öösel ellu oleks jäetud. Kogu claim sobis täpselt, vaadake paljud kristjani clearida julgesid jms? Avicii surusin nii pikalt, 1 hundi olin välja võtnud. Miks ei või KT seal karta, söödud saada. KT sai oma peeki vaguniks, ei läinud õnneks ja teeb viimane sekund Claim. Ainus asi mis vastu räägib on see, et 1 moment dropisin Avicii vaguni koos teistega ja läksin Fortune. Et nad oleksid oodanud, et ma lasen seal "Avicii or modkillin end.
                  Aga kui ma loodan, et seal on w-w on hea võimalus, et hääletan Fortune ja hardclaimin oma peekiga.
                  To sum up: Karupoeg ei ole hunt.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #1899
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Fuck ma kardan karupoja poolt outplayed saaada :( .

                    Comment

                    • eyestabber
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 505

                      #1900
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      võiks lihtsalt 2 päeva vahele jätta siin, kui kõik nõus on. Alustaks sealt kus Avicii ja ranka, wowa +veel keegi väljas ja lõpetaks selle mängu ära

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #1901
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Aga nii ma ei saa ju viimast hunti otsida?

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1902
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                          võiks lihtsalt 2 päeva vahele jätta siin, kui kõik nõus on. Alustaks sealt kus Avicii ja ranka, wowa +veel keegi väljas ja lõpetaks selle mängu ära
                          Mõtlesin ise täpselt samat asja enne aga huntidel on üks lisakill. See tähendaks, et me laseks neil teha topelt killi hetkel ühe ööga.


                          Aga ei saa vahele jätta, homme vaja valida kas ranka lynch või flip ka veel.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1903
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Siis peavad kõik elusolnud andma nõusoleku Visale ja enne saab tänane õhtule nagunii kui kõik kohal on.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #1904
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              karupoeg

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #1905
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                on

                                Comment

                                Working...