Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Suht fun. Lahendate mängu pm ära ja siis tahate veel flippima hakata ja pöörate omavahel konflikti
Hundid kogu seda kremplit läbi sirvides on ranka / camu a mr x kõige rohkem pakuks andres selleks. Kas andres on põhjendanud miks ta sama palju afk kui näiteks mina?
Suruvad üksteist, et kui üks peaks minema on teine lock clear küla.
Ülejäänud liigituvad Mr X alla.
See on suht kõhutunde pealt ja fakte ei ole kahjuks letti käija kuna seda mõtetut sitta on siia kokku toodetud metsikult ja pole lihtsalt aega päeval kaasa mõelda.
Rankalt mõnus slip ka muiu ty!
Viimased 1,5h päeval olen teiega karupoeg ja wowa
Suht fun. Lahendate mängu pm ära ja siis tahate veel flippima hakata ja pöörate omavahel konflikti
Hundid kogu seda kremplit läbi sirvides on ranka / camu a mr x kõige rohkem pakuks andres selleks. Kas andres on põhjendanud miks ta sama palju afk kui näiteks mina?
Suruvad üksteist, et kui üks peaks minema on teine lock clear küla.
Ülejäänud liigituvad Mr X alla.
See on suht kõhutunde pealt ja fakte ei ole kahjuks letti käija kuna seda mõtetut sitta on siia kokku toodetud metsikult ja pole lihtsalt aega päeval kaasa mõelda.
Rankalt mõnus slip ka muiu ty!
Viimased 1,5h päeval olen teiega karupoeg ja wowa
Comment