Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #121
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    unvote

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #122
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Hundine unvote.

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #123
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Imo just hea n.ö clearida inimesi. nii saab päris palju infot hiljem, kuidas keegi suhtub nende clearimsse jne. Vähe segane jutt vist, aga point selles, et igasugune informatsioon on kasulik.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #124
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Pohhui see informatsioon.

          loeb selle hääl kes kõige kõvemini karjub. Day 1 on lototron ja mina olen õhtul afk. ja vb tund ennem lõppu jõuan aga pole kindel. Praegu olen veel siin ja vaatan kas leidub mingeid erinevusi nende liinides kes varem hundid olnud varasmates mängudes.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #125
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Esimene lause nali kui keegi aru ei saanud.

            Comment

            • eyestabber
              Grinder
              • Feb 2010
              • 505

              #126
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Pohhui see informatsioon.

              loeb selle hääl kes kõige kõvemini karjub. Day 1 on lototron ja mina olen õhtul afk. ja vb tund ennem lõppu jõuan aga pole kindel. Praegu olen veel siin ja vaatan kas leidub mingeid erinevusi nende liinides kes varem hundid olnud varasmates mängudes.
              ehh. Millegi põhjal peab ju otsuseid tegema, muidu võiks ju randomizeriga valida iga päev keda välja hääletada

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #127
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Kas meil külana ei ole kasulikum, kui meil oleks kolm rongi mitte 7?

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #128
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Tegelt vist ei ole ka

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #129
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                    ehh. Millegi põhjal peab ju otsuseid tegema, muidu võiks ju randomizeriga valida iga päev keda välja hääletada
                    Ei või iga päev. Pärast esimest päeva saab alles fakte ritta hakata panema ja kuna meid nii palju siis ilmselt kolmandal päeval tuleb KT välja ja saame 3 kindlat küla teada kui neid selleks ajaks söödud pole.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #130
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Visa pane vahepeal hääled siia ära, siis näeb palju keegi poste ka teinud ja näha, keda suruma hakata.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #131
                        Vote Count 4 to 106

                        Hääled seisuga post 4 kuni 106
                        Öö saabub 7:04:35 pärast

                        ---
                        Hääli Lynch Hääletajad
                        1 overbet eyestabber (6)
                        1 Fortune Fabulous (5)
                        1 LuuK WowAwiAA (6)
                        1 BlackWerewolfGenie KristjanLaas (22)
                        1 KristjanLaas -andres- (4)
                        1 WowAwiAA Avicii (2)
                        1 eyestabber timz0333 (5)
                        1 q_q karupoeg (3)
                        1 karupoeg q_q (14)
                        8 ei ole hääletanud neeme (2), overbet (0), ranka (0), Fortune (0), LuuK (0), camu (1), Char (1), BlackWerewolfGenie (28)

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #132
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          tere

                          Comment

                          • neeme
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 540

                            #133
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Pole eelmisi mänge vaatand pmst, kes kuidas mängind, vahest nsm päevalõpus vaatand, kuidas hääletus läinud. :D
                            Aga see selleks.

                            BWG'le - kui ma kiirelt ei postita, see ei tähenda, et ma olen hunt lol. Foorum vahest nsm ka lahti, kui grind või midagi muud teen. "Online" olemine, ei tähenda ju seda, et ma teemat loeksin või oleksin üldse foorumis parasjasti.

                            Mina jätaksin praegu kindlasti esimeste päevade puhul puutumata Laasi, q_q ja BWG. Puhtalt sellepärast, et nad on ühed aktiivsemad ja panevad teisi postitama, mis annab reade. OBV, keegi neist kolmest võib ka hunt olla, aga nii varajases faasis ilma kindla readita kohe neid mõttetu hääletada.

                            Ok , praegu 0 posti mehed - overbet, ranka, Luuk. Valiksin kedagi neist. Kuna overbetil ja Luukil on hääl olemas, siis praegu läeb ranka peale.

                            Pmst Fortune ka veel 0 posti.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #134
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Fortune

                              Comment

                              • Fortune
                                IP
                                • Oct 2008
                                • 1396

                                #135
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                mul juba 2 posti nüüd.

                                Comment

                                Working...