Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. ja neljap 20.00.
Sobib, võib lukku panna!
Teise sõpaka kohta nii kindel ei oleks, meil võib tekkida raskusi sõprusmänguks inimeste kokku saamisega väljaspool Tallinna nii suvisel ajal ja kaks sõpakat kolme päeva jooksul eriti hea ei ole. Kuigi Kiiuga tahaks pelada küll ja iseenesest võiks nendega mängu teha ju.
Edit: Kiiuga võiks orgunnida midagi ülejärgmiseks nädalaks, ma esmaspäeval uurin variante.
Algselt postitas pennu1
Vaata postitust
Teise sõpaka kohta nii kindel ei oleks, meil võib tekkida raskusi sõprusmänguks inimeste kokku saamisega väljaspool Tallinna nii suvisel ajal ja kaks sõpakat kolme päeva jooksul eriti hea ei ole. Kuigi Kiiuga tahaks pelada küll ja iseenesest võiks nendega mängu teha ju.
Edit: Kiiuga võiks orgunnida midagi ülejärgmiseks nädalaks, ma esmaspäeval uurin variante.
Comment