***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #1651
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
    davai ma teen tänase trenni,aga et siis tehtaks ka seda,mis ma ütlen :D...koguaeg peab olema tähelepanu :)

    E: Aga keegi muidu mustakalt peale saab võtta? Hoiaks mu aega kokku,tänud :D
    Kui ma su peale võtan siis on mul õigus trenni ajal veits viilida. Kui see ok, siis ole kell 19.30 Liivaku peatuses olemas:)

    Comment

    • pennu1
      Jube Noob
      • Apr 2011
      • 116

      #1652
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

      heh:) liiga kerge trenn tuleb,et viilida,kui veel viilima peaks siis on asjalood nii et tolm kipub peale tekkima ja külm hakkab :D
      Aga siis 19:30 liivakus :)

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1653
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

        Väga okei esimene trenn oli :D. Head pikad harjutused alguses isegi, võtsid päris võhmale. Kindel regular siis nüüdsest.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1654
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

          jep, hea trenn oli
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #1655
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

            karikavõistluste 1/32 ringi loos tõi pokuprodele suhteliselt keerulise vastase: FC Pokkeriprod (IV) - Tartu JK Tammeka (ML). Kuid ärge muretsege, Ambla sai nt Ajax-Kure mängu võitja :D.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1656
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              karikavõistluste 1/32 ringi loos tõi pokuprodele suhteliselt keerulise vastase: FC Pokkeriprod (IV) - Tartu JK Tammeka (ML). Kuid ärge muretsege, Ambla sai nt Ajax-Kure mängu võitja :D.
              HAHAHAHA :D. Täna olen trennis igatahes ja pühap. mängul ka. Tammeka poistega võiksime plaani võtta nii võidu kui rahakottide võtmise.

              Comment

              • ilves
                Julm Donk
                • Jan 2011
                • 48

                #1657
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                Tahtsin just sama ütelda :) Päris huvitavaks läheb.
                Ise pole kahjuks trenni jõudnud ja ei tea millal saan, uus töökoht on aja ära võtnud :(

                Comment

                • Max
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 339

                  #1658
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                  Karikas õige aeg üllatada :D Aga lahingu anname kõva!!!

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #1659
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                    Vähemalt loosiga oskame hittida Supermäng on tulekul, nüüd pole muud kui kõvasti trenni teha selleks mänguks.

                    Tegelikult peaks olema ka selline variant, et saame seda mängu mõnel teisel staadionil pidada. Mis te arvate, kas üritaks raha kokku klappida ja näiteks Kalevi Peastatat selleks mänguks kasutada? Ma sealse hinnaga väga kursis ei ole, aga vbla saame nii €200-300'ga, ühekordse väljaminekuna kamba peale pole see nii hull ja vbla saaks osa ka foorumilt annetustega. Kas uurin seda varianti, andke kiirelt teada enda arvamus!

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1660
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      Mis te arvate, kas üritaks raha kokku klappida ja näiteks Kalevi Peastatat selleks mänguks kasutada? Ma sealse hinnaga väga kursis ei ole, aga vbla saame nii €200-300'ga, ühekordse väljaminekuna kamba peale pole see nii hull ja vbla saaks osa ka foorumilt annetustega. Kas uurin seda varianti, andke kiirelt teada enda arvamus!
                      Pigem näitaks taktikalist küpsust ja otsiks mingi jõhkra pärismuruga mülka. Kui postflop oskusi napib, tuleks preflop mängida vähemalt targalt.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #1661
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                        Lol @ Tammeka, kus ja millal see on ? Mul hiiter.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1662
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                          +1

                          ma arvan, et ehitame oma väljaku seks ajaks
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1663
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                            Raunsz, meie kodustatal. Solid plaan pastilaa, raudselt kõige suurema +EV'ga mängu tulemuse suhtes. Täpselt Kill Phil'i raamatust maha kopiud, shove või fold.

                            Aga mõelge tõsiselt, sellest võiks teha korraliku suure mängu üle 100 pealtvaatajaga. Imo peaks kindlasti suurema staadioni võtma!

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #1664
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                              oot. kas see neljap või järgmine on jooksutrenn?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #1665
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                                täna tavaline trenn, järgmine neljap on jooksutrenn.

                                Comment

                                Working...