Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst
Raunts,ära kritiseeri end nii palju,kõigil on halbu päevi,mina usun sinusse
ma näen kuidas sa trennis arenenud oled,trennis sa oled viimasel ajal super,omaks võtud ja söödud on super..mängudel tuleb lihtsalt see kartus/närv maha rahustada ja saad hakkama
Algselt postitas raunsz
Vaata postitust
ma näen kuidas sa trennis arenenud oled,trennis sa oled viimasel ajal super,omaks võtud ja söödud on super..mängudel tuleb lihtsalt see kartus/närv maha rahustada ja saad hakkama
Comment