***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Afeen1989
    Julm Donk
    • Apr 2011
    • 76

    #2371
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Sooviks 2 soodus piletit , maksan esmaspäeval. Aga ehks oleks võimalik 3 sooduspilet veel saada :)
    Last edited by Afeen1989; 14.10.11, 18:54.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #2372
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

      Võtaks ühe, Innu kõrvale. Täispilet.
      Kannan homme üle.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #2373
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

        edit: ma võtan veel 4 soodust , 3 täiskasvanut.
        Last edited by nikitheone; 14.10.11, 18:34. Põhjus: i haz friendz
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2374
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

          nii. maksin raha ära (148€, kahes osas maksin - 7 soodust, 4 täiskasvanut)

          e: võtsin veel 2, ühe täiskavanu ja ühe sooduse, maksin ära ka €28
          Last edited by nikitheone; 15.10.11, 13:03. Põhjus: too much friends
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #2375
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

            Tegin ülekande ära.

            Comment

            • veeretas
              • Apr 2010
              • 412

              #2376
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

              makstud

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #2377
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                Võtan ka yhe pileti,maksan õhtul ära

                Comment

                • afro_siil
                  Julm Donk
                  • Oct 2011
                  • 78

                  #2378
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                  72€ ehk siis 6 x 12€ pileteid palun.

                  (Henri ja Hardi trennist + sõbrad)

                  Comment

                  • Karu
                    Julm Donk
                    • Sep 2011
                    • 63

                    #2379
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                    Võtaks ka siis mõned piletid. Mina ise + 3 (3 täispiletit, 1 sooduspilet). Maksan täna ära.

                    Comment

                    • Andriano
                      Julm Donk
                      • Aug 2011
                      • 85

                      #2380
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                      kle mulle ka pilet 16€, teen õhtul ülekande

                      Comment

                      • Max
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 339

                        #2381
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                        7 soodukat mulle(84€, 7xsoodus) - makstud

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #2382
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                          lenC+1 küljetribüünile soodukaga
                          Last edited by lenC; 16.10.11, 15:42. Põhjus: makstud SEB-st

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #2383
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                            6 soodukat, 1 täispilet. Raha kannan homme lõunal.

                            Küljetribüün obv.
                            Last edited by Spewmonkey; 16.10.11, 16:11.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2384
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                              Muruntau ise kontrollib pärast üle, kes maksnud on ja kes mitte.
                              Olin ise maal nv ja hetkeseisuga peaks see olema enamvähem lõplik nimekiri. Kontrollige palun üle, kas nimi ja valitud piletite arv ühtib ja on õige.

                              inward (12€, soodus) - makstud
                              nikitheone +10 (7x soodus, 4x täis. 148€ )
                              Marduk (16€)
                              Tanel U. (12€, soodus) - makstud
                              Kaarel T. (12€, soodus)
                              MrTnt (12€, soodus)
                              Kardpleier (12€, soodus) - makstud
                              Mario P. (12€, soodus)
                              Camu (16€)
                              Afeen +1 (24€, soodus)
                              veeretas (16€,täis)
                              the meer(16€, täis)
                              afrosiil +5 (6x soodus, 72€)
                              karu +3 (1x soodus, 3x täis, 60€)
                              andriaano (1x täis, 16€)
                              Max (7x soodus, 84€)
                              lenc +1 (2x soodus, 24€)
                              Spewymonkey (6x soodus, 1täis, 88€)
                              muruntau (1x täis, 16€)

                              Kokku 51 piletit: 37x sooduspiletit ja 14x täispiletit. 668€
                              Last edited by inward; 16.10.11, 17:10.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #2385
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                                Positiivset statistikat natukene.
                                Esimese hooaja kohta Tallinna klubide seas, publiku arvu poolest esimesel kohal platseeruda pole paha.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...