Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00. ja 05.07. 20.00.
paar venda jäid veel mulle kõrva et vict tahaksid tulla keda sa praegu ei nimetanud, aga ei mäleta täpselt kes:D:D:D
aga igatahes andke teada kes vähegi siin foorumis käib...rohkem polegi vaja lissalt kas jah või ei, see ei tohiks ju raske olla :)
paar venda jäid veel mulle kõrva et vict tahaksid tulla keda sa praegu ei nimetanud, aga ei mäleta täpselt kes:D:D:D
aga igatahes andke teada kes vähegi siin foorumis käib...rohkem polegi vaja lissalt kas jah või ei, see ei tohiks ju raske olla :)
Comment