***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Olen vaikselt mõelnud hakata jälle sporti tegema ja kuna jalka on/oli minu ala, siis tahaks jälle sellega tegeleda. Praegu aga ei tea ühtegi sobivat satsi, millega liituda. Sellepärast pakukski välja võimaluse, et kui siit foorumist saaks piisava pundi kokku, võiks mingi väljaku/sisehalli kinni panna ja hakata regulaarselt 2-3 korda nädalas trenni tegema.

    Kui on veel huvilisi, võiks siin teemas teada anda! Samuti kui keegi teab staadionite/sisehallide hindu või mingit konkreetset statat soovitada võiks siin teada anda. Võiks ikkagi olla kusagil kesklinna kandis nagu Wismari või Lilleküla ehk? Obv korraliku riietusruumi ja dushiga, talvel ei viitsi väga higisena läbi linna hängida pärast trenni. Ja kas eelistaks statat või halli? Minul pole midagi selle vastu, et talvel väljas mängida, ongi ekstreemsem ja lahedam, aga paljudele väljas miinus viieteistkümnega palli taga ajade ei pruugi nii fun tunduda.

    Ja kui saaks jalkavärgi korralikult käima, siis võiks vabalt juba järgmisel hooajal ka liigas osaleda. Kõige madalamas obv, võistkonna registreerimine pole midagi keerulist, ise orgunnisin juba kooliajal koolist võistkonna ja pelasime viiendat liigat nagu mehed muiste. (Olin siis kuusteist kui tiimi tegme, olid ajad ) Pokkeriprode tiim aitaks ka mingil määral parandada pokkerimängijate mainet kui arvuti taga istuvate nohikute kamp. Bussitripid võõrsilmängudele kuhugi Lääne- või Ida-Eestisse oleks ka väga mõnus vaheldus. Peale mänge ühine õll/cash kusagil, ehk keegi viitsib pealtki tulla vaatama. Ma arvan, et oleks päris pull!

    Andke aga tagasisidet!


    Edit: huvitatud foorumikasutajad:
    muruntau
    pastilaa
    raunsz
    nikitheone
    atsetoon
    vsiu100
    kardpleier
    tolmuahv?
    soouni
    Luuk
    individual88
    sm0ntaan
    booyaka?
    $$$?
    kosmonaut (ainult nv)
    fyte
    priidix

    See nimekiri siin on informatiivse iseloomuga, st, kui olen kedagi unustanud lisada, siis see ei tähenda, et ta trenni ei võiks tulla.

    Nüüd on meil oma MTÜ olemas, mille arve on:
    MTÜ FC Pokkeriprod
    221052210863
    Selgitus: FC Pokkeriprod osavõtumaks

    Trenni tasud: kuumakse klubiliikmetele €32, õpilastele €20,
    millest €10 on klubimaks ja seda tuleb maksta ka vigastuste ja muidu eemal oleku ajal.
    Üks trenn €5
    (saab kasutada erandkorras)
    Kui on maksmata vähemalt 2 kuud, pole mõtet üldse trenni tulla, osaleda ei saa!

    Mängijatele, kes käivad kuus kohal kaks korda või rohkem, lisandub ka liitumistasu €15. Liitumistasu eest ostetakse palle, veste, vv kindaid jnejne. Liitumistasu tasuda trennis sularahas muruntau kätte


    Ootame jätkuvalt uusi ja juba kohal käinud liikmeid!


    Meil on olemas ka oma Facebooki lehekülg, mida üritame teha parimaks eesti madalamate liigade leheküljeks. Liitu Sinagi meie sportliku, sõbraliku ja funi seltskonnaga!

    http://www.facebook.com/FCPokkeriprod
    Last edited by inward; 07.02.13, 10:26.
  • makz
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 428

    #2
    Re: Jalgpall Tallinnas?

    5+ algatus. Oleksin hea meelega käpp, kui alaliselt Tallinnas viibiksin.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Jalgpall Tallinnas?

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      Andke aga tagasisidet!
      Kiiduväärt mõte. Ise mängisin 3s liigas kunagi ja hiljem ülikoolis sai just kergelt laheda seltskonnaga liigutatud - kahjuks peale lõpetamist trennid hääbusid. Oleks kindlasti käpp, kui ajad klapiks!
      Last edited by pastilaa; 14.10.10, 11:33.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #4
        Re: Jalgpall Tallinnas?

        Ma olen IN!
        Praegu kõrvapõletik, muidu mängiks küll. :D

        Talvel võiks ikkagi sees imo. :)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Jalgpall Tallinnas?

          Mingi kaikaga mäng oleks palju ägedam imo... Saalihoki või pesapall vms.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: Jalgpall Tallinnas?

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Mingi kaikaga mäng oleks palju ägedam imo... Saalihoki või pesapall vms.
            Isiklikult - käisin kunagi ka sõpradega saalihokit mängimas paar aastat. Ei meeldinud ausalt öeldes - 0 oskusega tasemel kaootiline lahmimine võrreldes vutiga. Meeldis neile, kes vutti mängida ei osanud obv .

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: Jalgpall Tallinnas?

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Isiklikult - käisin kunagi ka sõpradega saalihokit mängimas paar aastat. Ei meeldinud ausalt öeldes - 0 oskusega tasemel kaootiline lahmimine võrreldes vutiga. Meeldis neile, kes vutti mängida ei osanud obv .
              Novot, mul sama teema :D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: Jalgpall Tallinnas?

                võrkpall on parem kui seks.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: Jalgpall Tallinnas?

                  Ma arvan, et ala valiku üle diskuteerida rohkem ei maksaks. Jutt käib jalgpallist. Teiste alade jaoks tuleks teine teema teha. Ise hakkasin tennist mängima, aga kes vähegi tõsisemalt jalgpalli mänginud, selle jaoks enamasti samaväärset aseainet ikka ei leia :).

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: Jalgpall Tallinnas?

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Ma arvan, et ala valiku üle diskuteerida rohkem ei maksaks. Jutt käib jalgpallist. Teiste alade jaoks tuleks teine teema teha. Ise hakkasin tennist mängima, aga kes vähegi tõsisemalt jalgpalli mänginud, selle jaoks enamasti samaväärset aseainet ikka ei leia :).
                    +1. Võiks olla mingi üldine sporditeema, kus huvilised saaks korraldada ükskõik mis spordis võistlusi/trenne. Ei pea samat ala iga kord korraldama, lasta kasvõi iga kord erinevaid. Ise arvatavasti prooviks ka vahest teisi alasid.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: Jalgpall Tallinnas?

                      jalka oleks viis +. Täitsa liituks. Kui aga asi sellist maštaabi ei kannata, võiks paremate ilmade puhul niisama väljas käia mängimas
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #12
                        Re: Jalgpall Tallinnas?

                        100% in. Talvel võiks sees mängida. Kristiine spordihallis olid aasta tagasi trennid mul, hindu täpselt ei mäleta aga kamba peale ei tohiks üüratu summa tulla. Ise mängisin 2 hooaega tagasi 4ndat, viimane hooaeg randa ja järgmine hooaeg uuesti randa ja kui tööl käima ei hakka, siis tahaks liigat ka uuesti mängima hakata

                        Last edited by atsetoon; 14.10.10, 12:13.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Jalgpall Tallinnas?

                          Kristiine spordihallis super mängida tõesti!

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #14
                            Re: Jalgpall Tallinnas?

                            mul samuti huvi olemas, et korra nädalas jalkat teha. talvel sees, kevad-suvi väljas. hetkel käin 2 korda nädalas saalihokis(reaalselt jõuan korra nädalas :P ). liigat see aasta mängida ei viici, seega kõik päevad peale teisip. sobivad.
                            kui kõhna olin, siis jalkat mängisin 4.,3.,2. liigas mingi aeg. olekski aeg asi jälle meelde tuletada.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #15
                              Re: Jalgpall Tallinnas?

                              Sobiv variant tõesti. Kui kellelgi vahepeal paremat varianti välja pakkuda ei ole, siis võikski Kristiine valida (eeldan, et saame ikkagi piisava kriitilise massi huvilisi). Nüüd siis ka järgmine küsimus, mis kellaaegadel teha? Enamusele arvatavasti sobivad õhtupoolikud, aga need võivad popimates/paremates kohtades oktoobriks juba hõivatud olla, loodetavasti ikka jagub aegu. Pakuks välja, et kaks aega õhtul ja üks aeg hommikul/lõunal. Ise tööl ei käi ja ehk leidub veel huvilisi lõunaseks ajaks?

                              Homme võin vabu aegu seal uurida, siis saab täpsemalt pakkuda siin variante. Parimal juhul saaks asja see nädal plaanitud ja järgmine nädal juba käima hakata!

                              Edit: enda jalkataustast ka, sai TJK noortesatsis mängitud ja erinevates viienda kuni kolmanda liiga klubides mängitud

                              Comment

                              Working...