***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #121
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

    pesuruum täitsa olemas

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #122
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

      Algselt postitas farik666 Vaata postitust
      paar küsimust... et käiks esimese korra niisama, ühekordse maksmisega...siis vaatan kas hakkan kuumaksu ka maksma....

      ja kas keegi teab kuskohast siit siseputsasid saaks osta?? Mõtlen miskeid odavaid...

      Seal hallis pesuruum ka on v?
      Üldiselt teeks niimoodi, et esimese korra võib sulas kohapeal maksta 75 eeku, aga muidu ei viitsi sula korjata ja peale esimest korda võimalik ainult kuumaksega. Pesemisruum on täiesti olemas. Putsade kohta ei oska väga soovitada, mõnest suuremast kaubanduskeskusest nagu Kristiine nt spordipoest?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

        Algselt postitas farik666 Vaata postitust
        paar küsimust... et käiks esimese korra niisama, ühekordse maksmisega...siis vaatan kas hakkan kuumaksu ka maksma....

        ja kas keegi teab kuskohast siit siseputsasid saaks osta?? Mõtlen miskeid odavaid...

        Seal hallis pesuruum ka on v?
        Kes putsadega tuleb? Õiged mehe tulevad ketsides! :P

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #124
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

          hehe..asi selles ongi, et pole neidki...päris igapäeva jalatsiga ka ei raatsi tulla :)

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #125
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

            mehed mängivad plätate ja kiivritega.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #126
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kes putsadega tuleb? Õiged mehe tulevad ketsides! :P
              Õiged mehed ei tee trenni vaid ainult võistlevad.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #127
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                hehe..asi selles ongi, et pole neidki...päris igapäeva jalatsiga ka ei raatsi tulla :)
                Osta üks paar kalleid jooksutosse ja edaspidi on lihtsalt kahju vaadata kui nad kapinurgas niisama seisevad ning lähed vabast tahest sörkima :)

                Comment

                • oskar
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 113

                  #128
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                  Kas jäin liitumisega hiljaks? Ma elan selle halli kõrval - patt oleks ennast mitte liigutada.
                  Last edited by oskar; 22.10.10, 09:47. Põhjus: mul peaks korralik pall ka olema, juhul kui selle kapi avarustest ülesse leian.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #129
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                    kui köha ära läheb, tuleks ka pühap.
                    maksaks see kord korra eest, kuna pole veel kindel mis saalihoki liigaga teen......

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #130
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                      Trenni toimumine kinnitatud, pühapäeval kell 19.00.-20.30. Tulge kohale!

                      Oskar, liitumine on täiesti avatud, praegu on kõik foorumi/pokkeriga seotud inimesed oodatud.

                      Comment

                      • kip
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 256

                        #131
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                        Väga lahe ettevõtmine. Liituks ka heameelega aga ei ole kindel kas esimesed 2-3 nädalat saan kohal käia. Jalg paraneb veel jalaluu murrust aga kui jalg täiesti korras siis hakkaks regulaarselt käima.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #132
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall



                          Veidi täpsustuseks artiklile, mida siin varem ka olen välja öelnud, et esialgu saab jah maksta sulas kohapeal, aga kaua ei tahaks niimoodi ükshaaval nutsu korjata. Tahaks lõpliku trennigraafiku kiirelt kokku panna, siis saab selgitada välja ka lõpliku kuumakse suuruse. Kui jääb kaks trenni nädalas, oleks kuumakse orienteeruvalt 400 eek, kui võtame ühe välitrenni lisaks, siis veidi rohkem. Järgmise nädalaga saame loodetavasti lõpliku graafiku paika. Pühapäeval trennis arutab ühe välitrenni võimalust!

                          Ja veel, kuna praeguseks me ei ole veel rahasid koguma hakanud, siis kellel on pall, võiks selle pühapäeval kaasa võtta!

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #133
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Osta üks paar kalleid jooksutosse ja edaspidi on lihtsalt kahju vaadata kui nad kapinurgas niisama seisevad ning lähed vabast tahest sörkima :)

                            kahju oleks pigem sellest kuidas need jooksutossud paari korraga ära lagunevad seal vutti tagudes,

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #134
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                              Suure tõenäosusega tulen ja veeretan kah pühapäeval veits palli, esialgu siis see 1x75.- aga arvatavasti, kui kõik ok siis hakkan ka regulariks.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #135
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Kas teha järgmine trenn pühapäeval, huvilised andke tead

                                Algselt postitas soouni Vaata postitust
                                kahju oleks pigem sellest kuidas need jooksutossud paari korraga ära lagunevad seal vutti tagudes,
                                Siis ongi aeg uued putsad soetada :P Kuna mul putsasid ei ole, olen täielik donk jalkus ja palli puutuda ei saa siis tulen küll tossudes.

                                Comment

                                Working...