***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1636
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

    neljap koguneme 8st kalevis?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #1637
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

      Homme jah, 19.45-20.00. kogunemine.

      Kadrioru varu harjutusväljakuna varianti sai kevadel uuritud, aga neil oli seal küllaltki tihe ürituste kava peal ja mingisugust regulaarsemat harjutamist seal polnud meil võimalik teha. Mõned üksikud trennid peaksid siiski täitsa võimalikud olema. Enne Ambla ja tapa mängu võiks tõepoolest teha seal paar trenni. Ajakava järgi on meil nendega mängud vastavalt 28.08. ja 11.09., keegi võiks mulle paar nädalat enne neid mänge seda teemat meelde tuletada ja panen seal stata kinni.

      Btw, karikamängude 1/32 ringi loosimine on neljapäev 21.07. kell 12.00.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1638
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

        Mängu kokkuvõtet ei teegi muruntau ? :D

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #1639
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

          Kiirustasin õhtul veel mängima ;D

          Igatahes,

          Eston Villa 5 - 2 FC Pokkeriprod

          Vastased alustasid kohe korraliku survega, kohe vist esimesel minutil käis pall meil latis ära ja põrkas väravajoone lähedusest välja. Siiski vastaste rünnakud alguses vilja ei kandnud ja juhtima läksime hoopis meie, kui Raunsz kasutas küllaltki tühjast kohast tekkinud võimaluse ära. Paarkümmend minutit oli võrdsete mäng, aga siis eksis meil vasakkaitsja, ärme nimesid nimeta
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          ja seis oli 1-1. Mõne aja pärast vastastel jõudis pikk sööt üle kaitsjate vastasteni ja 2-1 oli tõsiasi. 3-1 tuli poolaja viimasel minutil karistuslöögist, kui müür oli veidi kehvasti paigutatud ja vastastel õnnestus ümber müüri alla esiposti vajutada.

          Teine poolaeg kulges taas kerge vastaste domineerimisega, aga taas suutsime esimese värava lüüa meie ja taas Raunszi esituses. Wp!, jookse liigas ka üle EV ! Paarkümmend minutit pusimist ja oli juba lootus nii tugevate vastaste vastu esimest korda päris soliidse seisuga minema pääseda, aga seda siiski ei juhtunud. Vastaste kiire paremäär sai kaks korda küllaltki vabalt tsenderdada ja 5-2 siiski jäi. Samas pole ka see seis kõige hullem, vastased on IV Põhjas piirkonnas 3. kohal ja me oleme seni enda piirkonna sama kõvadele võistkondadele kaotanud minimaalselt kuue väravaga.

          Minu jaoks igatahes andis see mäng märku, et teatud edusamme oleme me ikka teinud ja usun, et läheme vaatamata kaotusele liiga algusele vastu päris positiivse emotsiooni pealt!

          Tulge kõik kaasa elama kui me läheme 24.07. kell 14.30. @ Kalev Levadiat ja Zelinskit häbistama!

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #1640
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

            Lifeheater, mis teha. Essa värav oli vastase torkime ja seljas elamine, või nagu Joss ütleb KEHA, ja alla nurka suunamine. Teine värav oli nr 26 töö, ma ainult koksasin 2m pealt.

            Liigaks vorm tõuseb ja kõigi arengut on näha. Edu!

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #1641
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

              Nr 26 on Mirko, Kaidu sõber ja võistkonnakaaslane JK Welcost (III S). Ta on juba meil liigasse registreeritud.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1642
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

                Liitun ka siis sellest teisipäevast trenniga. Mõned korrad olen nüüd hiljuti mängimas käinud, aga üldises pildis päris mitu mitu head aastat pole mänginud, äärmiselt roostes :D :D

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #1643
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

                  nummi
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • pennu1
                    Jube Noob
                    • Apr 2011
                    • 116

                    #1644
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

                    Keegi täna mustakalt läbi ei sõida,hüppaks peale.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #1645
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

                      tegelt meil neljap mängu ei ole eks? pühap on ikka
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #1646
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        tegelt meil neljap mängu ei ole eks? pühap on ikka
                        Nii on. Ei tule iga nädal meelde teema nime muuta, sry. Jälgige kalendrit ja trennid on iga nädal teisip ja neljap kell 20.00., kui pole öeldud teisiti.

                        Aga meil on trennide andmine tõsiselt ära vajunud, vahepeal trennide andmise rotatsioon toimis juba täiesti korralikult, püüame seda traditsiooni ikka jätkata. Klubiga seoses on kohustusi omajagu, ma ei jõua iga kord ise midagi välja mõelda. Näiteks Joosepil läks särkide printimisse viimisega pool tööpäeva raisku ja koos väljavõtmisega läheb arvatavasti terve, mul endal on läinud kasulikku mängimisaega klubi peale tõenäoliselt kusagil kolme töönädala jagu või rohkemgi. Sry, ei taha nii palju enda aega kulutada. Jagame taas ära trennid eri mängijate vahel, ühe trenni ettevalmistamine võtab max 1h aega, 1-2 korda kuus seda teha pole ühelegi mängijale üle jõu käiv. Kes viib läbi tänase ja edaspidised? Ootame vabatahtlikke!

                        Comment

                        • pennu1
                          Jube Noob
                          • Apr 2011
                          • 116

                          #1647
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                          Kõige lihtsam..Ott Järvela treeneriks meile ja siis mängime hästi,sest tema teab kuidas asjad käivad :D:D:D

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1648
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                            Ära raiska aega siin nalja tegemisele vaid võta ise tänane trenn enda peale. Sul aega nüüd niigi küllalt

                            Oma viga, et kirjutama hakkasid, tänane trenn on sinu ette näidata. Olgu paar hajrutust kuni 0,5h, mingi väiksem mäng kuni 0,5h ja nt tavamäng lõpuks 0,5h. Olgu olla!

                            Comment

                            • pennu1
                              Jube Noob
                              • Apr 2011
                              • 116

                              #1649
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00. MÄNG neljap 20.30.

                              davai ma teen tänase trenni,aga et siis tehtaks ka seda,mis ma ütlen :D...koguaeg peab olema tähelepanu :)

                              E: Aga keegi muidu mustakalt peale saab võtta? Hoiaks mu aega kokku,tänud :D
                              Last edited by pennu1; 19.07.11, 14:57.

                              Comment

                              • mirko
                                Räme Fish
                                • Jul 2011
                                • 5

                                #1650
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.30., mäng pühap 14.30.

                                Ma võin rõõmuga järgmise trenni läbi viia:D

                                Comment

                                Working...