***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Reix
    Julm Donk
    • Apr 2011
    • 37

    #1576
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

    ehk siis kui mäng toimuks 9. juuli asemel 2. juulil...

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1577
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

      ma hüppaks kindlalt alt ära
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #1578
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

        Minule 2. sobiks, aga pole vaja ainult minu pärast kuupäeva muuta. Osad on juba arvestanud praegusega ja osadele ei sobiks 2. niikuinii. Ning ajalugu on näidanud, et siit foorumist saad täpset infot parimal juhul kolmandiku võistkonna plaanide kohta. Las jääb seekord nii nagu on, ma nii asendamatu ka ei ole, et te ilma minuta neid loputada ei suudaks (kuigi mulle vahest meeldib arvata teisiti).

        Kui muidu jääks sats veidi hõredaks, võib ka mõnele niisama trennis osaleja/nu meie satsi kutsuda, nt Fyte, peokunni, CTXrixi, kellegi ikka leiaks.

        Comment

        • Reix
          Julm Donk
          • Apr 2011
          • 37

          #1579
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

          ok jääme siis vana plaani juurde :)

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #1580
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

            Hei, särkidele Flop FM logo + nimed oleks peaaegu meelest läinud. Särkide kogumisega hakkaks pihta juba esimesel võimalusel, 28.06. trennis, ära tuleb anda hiljemalt peale 9. juuli sõprusmängu. Selleks ajaks saame loodetavasti kõik särgid kokku. Ühtlasi ka saata mulle info: särgi nr ja soovitud nimi, äkki keegi tahab foorumi kasutajanime või hüüdnime vms, kui ei täpsustata, siis läheb perekonnanimi peale.

            Info saata mulle meilile: madis43@gmail.com

            Ja maksame ikka trenniraha, kel veel maksmata!

            Edit: täpsustuseks, et need, kes sõprusmängul osalevad, annavad särgid ära peale mängu.
            Last edited by muruntau; 21.06.11, 13:56.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #1581
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

              Eesti Kaitseressursside Amet keeras ilusti mu võimalused suveks ja saarlastega mänguks p****!:)

              edit: 3x erinevad arstid ja üks sõprusmängude ajal.. teadupärast olen suvel Tallinnast eemal.
              Last edited by raunsz; 21.06.11, 14:33.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1582
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                ?
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1583
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  särgi nr ja soovitud nimi, äkki keegi tahab foorumi kasutajanime või hüüdnime vms, kui ei täpsustata, siis läheb perekonnanimi peale.
                  DIADEMA ja nr 6

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #1584
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                    nikitheone nr 13!!!!
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Max
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2010
                      • 339

                      #1585
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00.

                      M.A.X ja nr 30 halvemal juhul võib ka ilma punktideta aga kui nii võimalik oleks hea

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #1586
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00. ja 05.07. 20.00.

                        Järgmine trenn siis täna juba ja ülejärgmine järgmise nädala teisipäeval. Hakkame taas valmistuma liigaks. Nagu juba varem mainitud, siis alates juulist hakkab neljapäeviti üle nädalati olema mängu ja jooksutrenn. Mängutrenn 7. ja 21., jooksutrenn 14. ja 28. juuli. Ajame end taas vormi ja hakkame lõpuks seda mängu ka biitima!

                        Btw, andke veel teada enda nimesid ja numbreid ja kel ei õnnestu tulla sõprusmängule 9. juulil Saaremaal JK Küsimärgi vastu, siis tooge enda särgid juba varem trenni ära (nimede + logo printimiseks). Muidugi tahaks võimalikult arvukat osalust ka 9. juulil näha, püüame ikka kohale vedada end nii kaugele.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1587
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00. ja 05.07. 20.00.

                          Kahjuks 9ndal üks pidu endal.

                          Comment

                          • The_Meer
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 765

                            #1588
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00. ja 05.07. 20.00.

                            Tänasel trennil peaks siis selle Saaremaa värgi konkreetseks ajama. Nq ma aru saan 9ndal lähme ja 9ndal mäng ka? Kes yltse tulead 100 prossa, kas saama 11 enda täis ?:D

                            Comment

                            • pennu1
                              Jube Noob
                              • Apr 2011
                              • 116

                              #1589
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00. ja 05.07. 20.00.

                              Nagu ma täna aru sain siis tulijad on/oleks
                              1.Reigo
                              2.Meelis
                              3.Joosep
                              4.Karu
                              5.Veeretas
                              6.Meer
                              7.Mario
                              8.nikitheone ??? (teda trennis täna polnud,aga enne on maininud et tuleb)
                              9.Tarmo (facebookis on pannud tulijaks,kui keegi teab temast midagi või räägib temaga,siis küsige)

                              Kui keegi jäi nimetamata siis anna kiirelt teada,paar päeva ootan veel ja siis lööme asja lukku(kui vaja otsin ise mehi juurde või räägib saarlastega et mängime vähema rahvaga
                              Last edited by pennu1; 28.06.11, 21:20. Põhjus: üks mees tuli veel meelde

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1590
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 28.06. 20.00. ja 05.07. 20.00.

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Kahjuks 9ndal üks pidu endal.
                                Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
                                9.pastilaa ??? (teda trennis täna polnud,aga enne on maininud et tuleb)
                                Kahjuks ei saa.

                                Comment

                                Working...