***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #76
    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Kas ma olen nüüd õigesti aru saanud et see asub wismari tn 15a, või mis see õige aadress on, ning kui see on aadress kas see asub kristiine kandis või kus. Olen sest suhtes alles võhik, tallinna suhtes, ning peab ju kuidagi kohale leiutama sinna ennast.

    Kuskil falgi või hirve pargi juures?
    Wismari haigla kõrval, kes seda siis ei tea :D
    Regio.delfi.ee abiks, aadress on õige, mu kirjeldusoskused jäävad kindlasti sealsele infole alla. Vaatasin google mapsist ka üle ja täpselt falgi pargi vastas ta ongi.

    Ei oska praegu kindla peale öelda, aga tulen ka võib-olla ja võtan ühe sõbra kaasa. Jääb siit hetkel mulje, et tulijaid eriti palju pole niikuinii. Endale jääks see ilmselt ainsaks korraks kuna lendan Eestist ära, aga vast ei ole selle vastu kellelgi midagi kui sõber käiks edasi(mängib pokrit, aga pole siia regatud hetkel).
    Last edited by Spewmonkey; 19.10.10, 14:05.

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #77
      Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

      see ei tea selle asukohta, kes vaevalt 2 kuud tln eland. guud nüüd tean õiget asukohta, vapsee luks kerge 20 minta jalutada.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #78
        Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

        See oli iroonia rohkem, ma pole isegi sinna veel jõudnud juua ennast.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #79
          Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

          Kõigepealt pean ootama väljas või lähen kohe sisse? Pole kunagi käinud Wismaris. :D
          Korraldaja või keegi võiks oma numbri ka panna kuskile.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #80
            Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

            Algselt postitas soouni Vaata postitust
            Kas ma olen nüüd õigesti aru saanud et see asub wismari tn 15a, või mis see õige aadress on, ning kui see on aadress kas see asub kristiine kandis või kus. Olen sest suhtes alles võhik, tallinna suhtes, ning peab ju kuidagi kohale leiutama sinna ennast.

            Kuskil falgi või hirve pargi juures?

            Jep, hirvekast üle Toompuiestee sadakond meetrit Kristiine poole. Buss nr 40 ja troll 1 käivad linnast sinna, teistest suundadest ei tea.

            Ranka, muidugi tule. Ühes võiskonnas täiendaks me ennast päris hästi, sest minu võhm on praegu täiesti minimaalne

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #81
              Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Kõigepealt pean ootama väljas või lähen kohe sisse? Pole kunagi käinud Wismaris. :D
              Korraldaja või keegi võiks oma numbri ka panna kuskile.
              Põhimõtteliselt peaks riietusruum olema Puumajas, mis on staadioni ääres kohe, Wismari tänava poole jääb. Piklik hoone, raske on mitte märgata. Viimane uks oli vanasti. Ma tulen ise kohale pool tundi enne algust, üritan sealsete inimestega veidi rääkida enne. Mu nr on 58172118.

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #82
                Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                Et täiesti kannatab lühikeste pükste ja pluusiga mängida seal?

                Ning kui keegi trenni tulijatest mokatubakat thunder frosti soovib 60-ga võib pm-da võin siin märku anda enne trenni.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #83
                  Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                  peaks ikka kanatama. Ise tulen küll lühikestega.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #84
                    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                    Kurat, täna ei vea välja kahjuks siiski. Have fun.

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #85
                      Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                      ma oleks ka huvitatud mõni järgmine kord.. andke siis teada palju täpselt maksma läheb jne..

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #86
                        Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                        Keegi palli ka ikka võtaks siis :D

                        Muidu oleks päris feil:D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #87
                          Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                          Järgmine kord olen käpp, lubasin atsekale ka, et tulen. Täna ei oleks anyway jõudnud.

                          EDIT: ESTPatrick on ka käpp. Seega kobakäppade raskevägi on platsil.

                          EDIT2: See eeldab muidugi, et see toimub teisipäeval või varem, sest kolmapäeval meil väike tripp.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #88
                            Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                            ega see väljas ei ole?

                            mul võib viilides külm muidu hakata

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #89
                              Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                              Väga vinge, esimene kord oli 6 vaprat kohal.
                              Hall oli väga mõnus ning vabalt kannatab lühikestega ringi lasta, vb on natuke jahe aga korraliku mansa ja mängu puhul seda pole.

                              Tulge tulge kõik tallinna pokerlased. Väga mõnus.

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #90
                                Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

                                Täitsa nuts oli isegi, eriti kui saaks mingi 5vs5 või 6vs6.
                                Seekord oli 3vs3. :D

                                Comment

                                Working...