Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.
Wismari haigla kõrval, kes seda siis ei tea :D
Regio.delfi.ee abiks, aadress on õige, mu kirjeldusoskused jäävad kindlasti sealsele infole alla. Vaatasin google mapsist ka üle ja täpselt falgi pargi vastas ta ongi.
Ei oska praegu kindla peale öelda, aga tulen ka võib-olla ja võtan ühe sõbra kaasa. Jääb siit hetkel mulje, et tulijaid eriti palju pole niikuinii. Endale jääks see ilmselt ainsaks korraks kuna lendan Eestist ära, aga vast ei ole selle vastu kellelgi midagi kui sõber käiks edasi(mängib pokrit, aga pole siia regatud hetkel).
Algselt postitas soouni
Vaata postitust
Regio.delfi.ee abiks, aadress on õige, mu kirjeldusoskused jäävad kindlasti sealsele infole alla. Vaatasin google mapsist ka üle ja täpselt falgi pargi vastas ta ongi.
Ei oska praegu kindla peale öelda, aga tulen ka võib-olla ja võtan ühe sõbra kaasa. Jääb siit hetkel mulje, et tulijaid eriti palju pole niikuinii. Endale jääks see ilmselt ainsaks korraks kuna lendan Eestist ära, aga vast ei ole selle vastu kellelgi midagi kui sõber käiks edasi(mängib pokrit, aga pole siia regatud hetkel).
Comment